Hangszóró2000 fórum
OFF-tanoda - Nyomtatható verzió

+- Hangszóró2000 fórum (http://forum.hangszoro.net)
+-- Fórum: forum.hangszoro.net (http://forum.hangszoro.net/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: OFFantás :) (http://forum.hangszoro.net/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Téma: OFF-tanoda (/showthread.php?tid=12)

OFF-tanoda - shalafi66 - 2005. 08. 19.

.csitt. .tok.

- SMA - 2005. 08. 26.

Kedves Admin és Többiek!

Nagyon zavar a zöldes háttér és azon a világosabb betűk, valamint a méretük, illetve a betű-tipus.
Esetleg felvilágosíthatnátok, hogy mit lehet ezzel kezdeni, erre lenne a hozzászólás-ablak feletti betűszín, betűméret állíthatóság?
Hogyan állítsam be, ha lehet, hogy ne kelljen mindig újraállítani?
Miért nem lehet ez eleve jó?
Problémát okoz?
Üdv! SMA

- shalafi66 - 2005. 08. 26.

A fórum színei a weblaphoz hasonló módon lettek választva. Mindjárt felmásolok egy másik skint, ezután mindenki a "profil" beállításoknál választhatja ki a jobban tetszőt.

- pweisz - 2005. 12. 02.

Azt lehet kb tudni hogy mikorra jön meg a cucc? Nem mintha sürgős lenne, csak hogy kb mikkora számítsak.

- shalafi66 - 2005. 12. 02.

A rendelésed? Elvileg csütörtökön fel lett adva, tehát ha ma nem jött, akkor hétfőn.

- pweisz - 2005. 12. 02.

Admin Írta:A rendelésed? Elvileg csütörtökön fel lett adva, tehát ha ma nem jött, akkor hétfőn.
Ok, kössz. Nem gondoltam volna hogy valószínű ilyen gyorsan megjön.

- pweisz - 2005. 12. 05.

pweisz Írta:
Admin Írta:A rendelésed? Elvileg csütörtökön fel lett adva, tehát ha ma nem jött, akkor hétfőn.
Ok, kössz. Nem gondoltam volna hogy valószínű ilyen gyorsan megjön.
Nem jött meg Sad

- shalafi66 - 2005. 12. 06.

Szóval boldog Miklós, Mikulás napot. Big Grin Mindenkinek, de főleg annak, akit így hívnak. Wink Ha azt nézzük, ki volt jó ebben az évben, sztem sokan ugyis csak virgácsot kapnának, az meg mire volna jó. .haha.

Háát előfordulhat, hogy múlt csütörtökön mégsem adták fel a csomagot, nem kérdeztem rá külön.

- SEAS - 2005. 12. 06.

Admin Írta:Szóval boldog Miklós, Mikulás napot. Big Grin Mindenkinek, de főleg annak, akit így hívnak. Wink Ha azt nézzük, ki volt jó ebben az évben, sztem sokan ugyis csak virgácsot kapnának, az meg mire volna jó. .haha.

Úgyszintén! Big Grin

a "királyi" posta. Smile Egy nap alatt odaár, de lehet, hogy nem volt braunból négy Ohmos, és amiatt késik.

- pweisz - 2005. 12. 06.

Admin Írta:a "királyi" posta. Smile Egy nap alatt odaár, de lehet, hogy nem volt braunból négy Ohmos, és amiatt késik.
Mondjuk Topeti írta szombaton hogy látta készüllni a Braun-t. De ha a többiből volt raktáron, akkor lassan idekéne érnie a holminek.

Csak kedden és csütörtökön postáznak a kollégák. Smile

- pweisz - 2005. 12. 06.

Admin Írta:Csak kedden és csütörtökön postáznak a kollégák. Smile
Akkor remélem ma feladták és hólnap ideér .sokk.

- SEAS - 2005. 12. 06.

Látom megváltozott a téma címe, nagyon helyes!

Gondoltam, jobb lesz így. Big Grin

- SEAS - 2005. 12. 07.

Admin Írta:Gondoltam, jobb lesz így. Big Grin

Volt már olyan, hogy off-olni akartam, de ebbe a topic-ban ez off-nak számított volna, egyéb offtopic meg nem volt .zold.

- shalafi66 - 2005. 12. 07.

Ha már off, néhány szmájlit karácsonyira cseréltem, remélem tetszenek majd. .forog.

- pweisz - 2005. 12. 07.

Admin Írta:Ha már off, néhány szmájlit karácsonyira cseréltem, remélem tetszenek majd. .forog.
Néztem is hogy régebbi üzenetekbe hogy kerültek. Viszont a télapó még mindig nem hozta a cuccokat Sad

pweisz Írta:Viszont a télapó még mindig nem hozta a cuccokat Sad

Sajnálom, de nem tudtam rákérdezni sem ma, és pár napig nem leszek megint.

- pweisz - 2005. 12. 07.

Admin Írta:
pweisz Írta:Viszont a télapó még mindig nem hozta a cuccokat Sad

Sajnálom, de nem tudtam rákérdezni sem ma, és pár napig nem leszek megint.
Hát jólvan.

Tuudom, nem olyan jó, de most nem tudok segíteni. Ha kész a hangszóró, úgyis küldik rögtön.

Időközben megkaptam a választ, csak pénteken lesz kész az 5,1mH induktivitás, utána feladják a csomagot.

- pweisz - 2005. 12. 08.

Admin Írta:Időközben megkaptam a választ, csak pénteken lesz kész az 5,1mH induktivitás, utána feladják a csomagot.
Oké kössz. Akkor jövő hét kedden fogják gondolom feladni, és akkor talán szerda-csütörtök körül jön meg.

- topeti - 2005. 12. 13.

pweisz Írta:
Admin Írta:a "királyi" posta. Smile Egy nap alatt odaár, de lehet, hogy nem volt braunból négy Ohmos, és amiatt késik.
Mondjuk Topeti írta szombaton hogy látta készüllni a Braun-t. De ha a többiből volt raktáron, akkor lassan idekéne érnie a holminek.

Szia pweisz!

Milyen hangszórókra vársz? Csak a Braunra, vagy másra is?
Bár lehet hogy időközben már meg is kaptad .haha.

- pweisz - 2005. 12. 13.

topeti Írta:Szia pweisz!

Üdv, Péter
Hello Peti!
Braunra is. Emellett még 3utas hangfalnak az alkatrészeire várok. Sajna nem kaptam meg, remélem a héten megjön.

- B4li - 2005. 12. 13.

Párszor hangot adtam a véleményemnek,hogy nagyon imádom a ha31el készült zárt ládáimat.Továbbá hangoskodni szeretnék bulikban.Olyan hangszórót tudnátok e ajánlani ami hasonló hangú,csak érzékenyebb és terhelhetőbb?Esetleg az használható ötlet hogy 160literes álló ládába egymás fölé a 2 hsz,fölülre pedig mondjuk egy mnc driver tölcsérben?Egyáltalán olcsóbban kijövök ezzel a duplahangszórós megoldással?

- shalafi66 - 2005. 12. 13.

A hangosítás téma nem a mi asztalunk, csak a HA31 gitárhangszóró változata jöhet szóba ilyenkor. Smile

- B4li - 2005. 12. 13.

Jóval drágább és nem megy olyan mélyre :| Vagy hogyisvanez?

- shalafi66 - 2005. 12. 13.

Smile Valamit valamiért, magasabb alsó határfrekvenciája van, de hangosításhoz nem is kell ettől alacsonyabb. Keményebb a felfüggesztése, tehát, nem feltétlen kell zárt dobozba tenni, nincs szükség nagy térfogatú dobozra és valamivel érzékenyebb a sima mélyhangszórónál. És persze jobb a középtartományban az átvitele, így kétutas megoldás is szóba jöhet.

- pweisz - 2005. 12. 14.

pweisz Írta:
topeti Írta:Szia pweisz!

Üdv, Péter
Hello Peti!
Braunra is. Emellett még 3utas hangfalnak az alkatrészeire várok. Sajna nem kaptam meg, remélem a héten megjön.
Megjött!!! Most bontom ki.

- Mócsing - 2005. 12. 16.

Szia Pweisz .
Mesélj millenek ? Miket rendeltél és mibe ?

- SMA - 2005. 12. 16.

Kedves Mindannyian!

Őszintén szólva, elment a kedvem a hangsugárzó építéstől, az idén. Sad
Részben az adatlapok hiányossága, részben a közelgő Ünnepek, részben most már a szükséges keretösszeg hiánya vette el a kedvem.
Pedig készültem, próbáltam lelkesedni, de ez kevés.

Kívánok Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
Sikeres és szerencsés Boldog Új Esztendőt!
Üdv! SMA

- doki - 2005. 12. 16.

SMA Írta:Kedves Mindannyian!

Őszintén szólva, elment a kedvem a hangsugárzó építéstől, az idén. Sad
Részben az adatlapok hiányossága, részben a közelgő Ünnepek, részben most már a szükséges keretösszeg hiánya vette el a kedvem.
Pedig készültem, próbáltam lelkesedni, de ez kevés.

Kívánok Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
Sikeres és szerencsés Boldog Új Esztendőt!
Üdv! SMA
Ne aggódj,szerintem senki nem fog végezni közülünk az idén a projekttel!(én bizti nem)Nem hinném,hogy ez miatt lemaradsz.
Amúgy meg viszon kivi!

- pweisz - 2005. 12. 22.

Mócsing Írta:Szia Pweisz .
Mesélj millenek ? Miket rendeltél és mibe ?
sokfélék. 3utashoz, a mélyben sávszürős lenne, az oldalon lévő terv alapján.
Meg egy Braun-t rendeltem subhoz, az majd egy havernak lessz.

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK Smile