A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OFF-tanoda
Hello!
Elkészültünk egy új zenécskével, bár tuc-tuc, mégis megmutatnám, elég sok munka volt vele Smile

TaRsY & KissGeRy - In absence of Love (Original Mix)

http://soundcloud.com/tarsy/tarsy-kissgery-in-absence-of-love-original-mix

Hamarosan Youtube-on klip is Smile
Szerk.:
Most. Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=rEyvNQsr-vE
Válaszol
Ha már a témánál vagyunk: én pedig reklámozok kicsit Smile
http://soundcloud.com/totpeti/the-viron-ltd-feat-maxc-raindrops-totpeti-remix
Egy jó kis pattogós house újraértelmezés totpeti barátom által. Tudom, hogy a fórumozók többsége idegenkedik eme stílustól.. de azért megmutattam Tongue
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális Smile
Válaszol
shalafi66 Írta:Szegény.. ha tudná. Big Grin

Öööööööööö tudja ... már sajnálom is érte. .torz.

zupp87 Írta:Ha már a témánál vagyunk: én pedig reklámozok kicsit Smile

Tudom, hogy a fórumozók többsége idegenkedik eme stílustól.. de azért megmutattam Tongue

Már tudom miért nem szeretem ezeket. Nekem mind egyforma. .zsepi. Bocs. Tongue
Ezeket a a a a zenéket képpel bírom elviselni valahogy, mint az unicum reklám zenéjét. Pedig ismerem vagy 20 éve a mixelőjét.
Válaszol
Furcsa egy ízlésem van nekem Big Grin Egyébként mostanság egyre jobban hajlok az akusztikus zenére.
Pl. egyik kedvencem az Akusztikból.. egyre jobban kedvenceim ezek a 8-as stúdiós koncertek Tongue Mellesleg csípem a Takáts Eszti hangját.
http://www.youtube.com/watch?v=QU8J9x92Ado&feature=related
Válaszol
Helyes. Az a tucctucc nem zene. .nyelv. Verjetek meg érte: .monokli.

Mostanában már olvasni sincs időm. Most kivételesen leszarom-napot tartok. Még egy órán át.
Válaszol
Wagnerur Írta:Helyes. Az a tucctucc nem zene. .nyelv. Verjetek meg érte: .monokli.

Mostanában már olvasni sincs időm. Most kivételesen leszarom-napot tartok. Még egy órán át.

Nem verünk meg. De azért az érdekes, hogy a mostani techno meg trance meg hose meg még a jóég tudja milyen irányzatok mind a régi elektronikus zenékből származtatják magukat. Pedig a Tangerine Dream, vagy a Kraftwerk vagy Vangelis olyan messze van ezektől mint Makó Jeruzsálemtől.
- VR
Válaszol
Jól megnézem azt aki egyenesen tud levezetni JMJ-ból egy mostani tucc-tucc zenész alkotására. Pedig JMJ sem a csúcsok csúcsa. Én kérek elnézést
Válaszol
Én meg a hőelemmel szívok... hogyafenébe...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Hőelem ami a hőt tárolja és újra nem lehet tölteni .... .cigi. .tok. Bocs. .udv.
Válaszol
Az egyszer biztos wági. Big Grin

Kellett nekem új vezérlés....

az lehet, hogy 1 centis távolság miatt 10-15 fok különbség van a vasban?

Válaszol
Annyira szerintem nem rossz hővezető a vas Tongue
Válaszol
Mai napom: fáradt vagyok, és rossz kedvem van. És ha fáradt vagyok, és rossz kedvem van, mindig veszek valami sz@rt Big Grin A mai áldozat pl. megint egy kisrádió Big Grin Az az elég gagyi, ócsó fajta Big Grin A lényeg, hogy FM Tongue Van már belőle féltucat.. de csak 500 forint volt.. nem volt szivem az újgyőri főtéri Gúccmárketbe otthagyni Tongue (Lassan kezdek olyan lenni mint a Béka.. csak ő fukarabb.. de gúccmárketbe nem lehet alkudni Tongue). Anno mutattam, hogy a fagyismobilra is vettem egyet, hasonló összegért, abban is ugyanaz a TDA7088 kompatibilis, 9088 jelölésű IC van, de végnek valami primitív tranzisztoros fokozat. Enyhe kifejezés, hogy borzalmas hangja van. De ez már kicsit korrektebb, ha szabad egyáltalán ezt mondani. Ebben már egy TDA2822D van végfok gyanánt.. ráadásul hídba. (Ha azt vesszük, a két IC több mint duplaannyiba kerül a HQ-nál, mint amennyiért a rádiót vettem Tongue). És ez nem kondis hangolású, hanem autószkenes. De az csak apró mod végülis, ahogy néztem a TDA7088 adatlapját. Most én egy harmadik verziót próbáltam ki.. egy harmadik rádión.. amit kb két hónapja vettem.. ez csak fülhallgatós, és végfokként egyetlen tranzisztor emitterkövetőbe.. semmi munkapont.. minekaz Big Grin Arra már rájöttem, hogy az autoscant úgy oldja meg, hogy áramgenerátorral töltöget egy 100 nanós kondit a 16-os lábon, és az azon kialakuló fesz hangolja a primitív varikapos kört. Vagy ha úgy vesszük, a pluszhoz képest sütögeti. Na most a reset,annyi, hogy a gomb felhúzza +tápra a kondit.. és az egész kezdődik elölről. Na én a 16-os lábat úgy ahogy van kiiktattam, és a varikapra egy 220k-s poti osztja le a feszt.. és működik Big Grin Igaz, ha a beépített kicsi lámpát bekapcsolom, húzza a feszt, és elhangolódik. Figyelembe véve azt, hogy van már pont egy fél tucat 9088-as IC-m, és vagy 3-4 rendes DIP8 tokos 2822 végfokom, hamarosan építésre kerül a sor.. potis hangolással Big Grin az 50 miles lábtávolságú SMD 9088cal nem lesz nehéz megküzdeni Smile (ha haverom a 25 miles FTDI IC-t beforrasztotta pákával.. akkor én is ezt Big Grin) Ahhoz képest, hogy 2 hónapja még full tranzisztoros RF amp+limiter+keverő+KF+diszkriminátor kombinációban gondolkodtam (bár ahhoz műszer is kell Tongue).. ez az ötletem inkább tükröz ónszag-elvonási tüneteket, mint mérnöki kreativitást Big Grin Ez van.. ha van valamim, akaro belőle mindig valamit csinálni Big Grin És nem jó ám nekem beleheftelni két kettéfűrészelt panelt egy dobozba, ahogy haverom ajánlotta.. neem.. Big Grin Saját NYÁK.. satöbbi.. végülis minden megvan hozzá. Csak egy kis idő kéne Tongue

[Kép: 629497924DSC00134_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

[Kép: 885777234DSC00135_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]
Válaszol
shalafi66 Írta:Az egyszer biztos wági. Big Grin

Kellett nekem új vezérlés....

az lehet, hogy 1 centis távolság miatt 10-15 fok különbség van a vasban?

Igen. Alacsonyabb hőfokon (50-300)
Válaszol
Ha már autóknál alkalmazott a Virtual Tuning:

[Kép: dobozka_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]

Big Grin Big Grin

Unalmamban beszkenneltem egy kicsi YD-103-ast.. töltöttem szép pácolt tölgy képet.. és Paint-tal összedolgoztam.. ja, kihagyhatatlan elem: kép philips fejű csavarról Big Grin

Szkenner miatt homályos a közepe.. de ráfoghatom legalább, hogy "fotózás közben iszonyatosan rázta az ablakom" Big Grin Big Grin
Válaszol
Logoutos cikk az Orion gyár történetéről
http://logout.hu/cikk/az_orion_gyar_torenete/teljes.html

Hátha érdekel valakit Smile
Válaszol
http://www.youtube.com/watch?v=YjTP_T-wR9w&NR=1&feature=fvwp

Olcsó játék hülyegyerekeknek Big Grin Fogj egy ledet, meg egy elemet, ragasztózd össze, ragassz még rá egy mágnest, és dobáld a hűtőre Big Grin
Válaszol
De ennek semmi értelme Big Grin
Válaszol
Szervusztok !
A lányomnak szüksége lenne egy könyvre , ami nem éppen mai kiadás .
Texas , TTL receptek a címe . Ha megvan valakinek scannelt formában , kérem ossza meg velem .
Előre is köszönet !
Válaszol
Papíralapon egy ezresért mérik kb. de fent volt a neten jó ideig djvu formában, míg a szerzői jog közbe nem szólt. Hátha valaki lementette.

Szerk. azt írják, DC fájlmegosztón fent van, és van egy ilyen link is: http://elektrotanya.com/?q=hu/content/elektronikai-koenyvek-ujsagok

Válaszol
Szia !
Rég találkoztunk . /így virtuálisan /
Papíron is megfelelne . Ha nem jön össze a kettes számrendszer ,rákeresek a vaterán .
Békánál láttam a listában , de nem letölthető .
Válaszol
Közben tovább nyomoztam, van torrentben is, egy-két (kilenc) perc és megvan.

Válaszol
http://h2000.hangszoro.net/dwn/ttl_receptek.djvu

Válaszol
Köszönöm Laci !
Elvileg sikerült is letöltenem .
Válaszol
Nincs mit.

Válaszol
Nekem a káposztás tészta receptje kellene, de előbb virtuális vizualizációra is szükségem lenne, ezért fordulok ... fel. .pia.
Válaszol
[Kép: 4732562.jpg]

Egyszer volt, régen volt, az üveghegyeken innen, a politikusokon túl, -ott ahol a qrtafarkú vadkismalac retúr,- a Mikulás karácsony előtt észrevette, hogy mind a 4 krampusza megbetegedett. Nosza riasztotta, majd mozgósította az ügyeleti szolgálatban várakozó helyettes krampuszokat, ám a helyettes krampuszok nem tudtak olyan szépen és gyorsan csomagolni, mint az igazi krampuszok. Ráadásul a sok baj közepette Mikulásné bejelentette, hogy a jó édesanyja velük fogja tölteni a Karácsonyt. Szegény meggyötört Mikulás agya ennek hallatán lelökte magáról az ékszíjat, és kiment a rénszarvasszánhoz, de ott szomorúan vette tudomásul, hogy az 5 rénszarvasból 3 vemhes, 2 meg ismeretlen helyre távozott a kerítésen átugorva. Ezek után a teljesen összetört Mikulás bement a házába, hogy igyon egy kis fenyőpálinkát, -amelyet egy híres zenész barátjától: Nikolaus Tannenbaumtól, a rokkantroll királyától kapott,- de azt látta, hogy a krampuszok már mindet megitták, és hótpicsa részegen randalíroznak a csomagolatlan ajándékok között. Erre olyan mérges lett, hogy a kezében tartott, -szerencsére üres,- poharat összetörte. Amikor össze akarta söpörni a szilánkokat, kiderült, hogy az egerek régen megették a seprűt...

Ekkor csöngettek, és a lelkileg meggyötört, romos Mikulás csüggedten ajtót nyitott. Az ajtóban egy csodálatosan bájos angyalka állt, kezében egy szépséges csillogó karácsonyfával. Az angyalka így szólt:

- Kedves Mikulás! Most mondd meg! Hát nem csodálatos ez a mai nap?

Nos hát így alakult ki az a szokás, hogy a karácsonyfa csúcsára angyalkát húznak...
Válaszol
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok !
Válaszol
Kellemes karácsonyi ünnepeket minden kedves fórumlakónak!
Biztos vagyok benne,h. a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni.
Válaszol
Szervusztok !
Boldogabb Új Évet ,és jó hangszórót kívánok mindenkinek !
Válaszol
Boldog Újévet. .ok.

Válaszol
Azt hiszem jövő héten megjelölöm első helyre a BME Villamosmérnökit Smile
Válaszol
.torz.

Válaszol
Vagy mit jelöljek? .forog.
Valami mérnöki lesz, gazdasági informatikára épp nincs pontom.
Mérnök infó esetleg. Ideje lenne már tudni Big Grin
Válaszol
Jó a BME, csak szakirányt kell eltalálni.

Válaszol
DjTaRsY Írta:Azt hiszem jövő héten megjelölöm első helyre a BME Villamosmérnökit Smile

Akkor te fogod tervezni a villamost ?
- VR
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 12 Vendég