A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A weblapról és a fórumról (hírek, kérések, stb.)
Frissült a "hírek" oldal: http://videoton.uw.hu/news.htm
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Ha kaphatnék olyan segítséget, hol találom a honlapon a hangszórójavítás árjegyzékét?
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
Elvileg nincs olyan, telefonon lehet érdeklődni... Csak az egri jav. lista van fenn.

Válaszol
Azt nem tudom, hogy hol. Talán béna vagyok, de akkor világosíts fel. Vagy csak úgy egyszerűen közölhető itt, mibe fog kerülni egy db javítás, általában vagy különleges esetekben? Én úgy tudom, 2K (ha már rövidítünk).
Válaszol
Szeget ütött még egy kérdés. Most akkor Eger vagy Szfhvár?
Válaszol
A lista szolgáltatások\javítás\ linkek után található meg a honlapon. Wink

Fehérvárra küldd inkább, bár akkor nehéz lesz lemérni, ha elkészül (ilyesmire emlékszem, mintha mérni kellene).

Válaszol
Admin Írta:A lista szolgáltatások\javítás\ linkek után található meg a honlapon. Wink

Fehérvárra küldd inkább, bár akkor nehéz lesz lemérni, ha elkészül (ilyesmire emlékszem, mintha mérni kellene).

Tökéletes a memóriád. Mérni kéne! Főleg okulásképpen. De hogy is van ez a kétlaki élet? Ezek szerint folyik Egerben is hszjav?
Válaszol
A cég fehérváron, én Egerben vagyok. Javítok már néhány éve hangszórót, ez a helyzet.

Válaszol
Ühüm. De a PP miatt is Fehérvár az ajánlott, ahogy korábban írtad. Így viszont semmi esély a méricskélésre vagy mit jelnt, hogy nehéz lesz?
Válaszol
Igen, igen. Szóval postázgatni kéne, azért nehéz, és drága is.

Válaszol
Admin,

van valami lehet a timeout beállításokkal, mert rendszeres, hogy ha néhány percig szerkesztem a hozzászólást, utána küldéskor nem találja az oldalt. Ha újra beírom a főoldal címét, akkor látszik, hogy még be vagyok jelentkezve (?). Ilyenkor copy-paste-tel berakom a hozzászólást (amit a tapasztalatokon okulva mindig kirakok a clipboard-ra Smile ) és akkor már simán megy a küldés.
Válaszol
1 óráig él a session, amit bejelentkezéskor kapsz. Még nálam nem fordult elő ilyen. Lehet, h. szerencsém van .forog.

Válaszol
Másnál is ilyen piszok lassú a fórum, meg az oldal, vagy csak nálam? .?.
Érezhetően elég visszafogott a sebesség.
Válaszol
Nem rosszabb, mint máskor szerintem. Volt egy fél nap, mikor egyáltalán nem ment a fórum a mysql szerver hibája miatt.

Válaszol
Admin Írta:Nem rosszabb, mint máskor szerintem. Volt egy fél nap, mikor egyáltalán nem ment a fórum a mysql szerver hibája miatt.

Oké, mostmár tudom legalább, hogy itt a hiba. Bár azért egy kicsit akkor is akadozva jön máshol is.
Válaszol
A mérésekkel kapcsolatban: mivel egyre több az új adatlap, a régieket levettem a honlapról. Aki mégis megnézné valamilyen okból, az megtalálja a régi handobozok adatai mellett az összes régebbi mérési jegyzőkönyvet.

A héten szerdától szabdságolom magam, Big Grin ezért csak egy hét múlva tudom folytatni a munkát. Wink

Üdv: Admin

Válaszol
Admin Írta:...
A héten szerdától szabdságolom magam, Big Grin ezért csak egy hét múlva tudom folytatni a munkát. Wink

Üdv: Admin
Ha van módod,addig mérd le lécci a ha15-ös frekimenetét!
Üdv Doki!
Válaszol
A Terminál fórum mintájára telepítettem egy új skint, Solaris néven, a profil beállításoknál lehet kipróbálni. Wink 8)

Válaszol
A skin még nincs végleges formájában, egyelőre terminálosítva van, egy közös kisérlet miatt.

Válaszol
Már viszatért h2000-es formájába az új skin is. Wink

Válaszol
Átneveztem itt is magam, ezentúl nem Admin néven leszek, ha ez nem zavaró. A nevem mellett úgyis ott a 'Site admin' rang. Wink

Válaszol
Nem tudom, mi a névváltás oka. Ha érzelmi, azt tiszteletben tartom. Egyébként én maradnék (csak javaslom) a réginél. Valahogy - talán nem túlzás - egyszerű de nagyszerű. Az új (vagy csak nekünk új) nem mond közel sem annyit, mint a régi. Nehéz megjegyezni.

Nem baj? csak pofázok...
Válaszol
Más fórumokon is nevet váltottam, ott 'Videoton'-ként voltam eddig, talán ha most mindenütt ugyanaz lesz a nickem, könnyebb lesz megjegyezni. Ez a praktikus oka. A másik, hogy lassan egy éve vagyok ezen a néven a Jobb, mint otthon fórumon jelen, Skype-on is ugyanígy vagyok elérhető, e-mail címem is ez, tehát egyszerűsítettem. Wink

8) Az Admin megszólításra ezentúl is reagálok azért. Wink

És ezúton tudatom, hogy megszűntek a téliesített, inkább télapósított szmájlik, visszatértek a régiek. Wink

Válaszol
És amint látszik, engedélyeztem az avatarokat, egyelőre csak külső link formájában.

Válaszol
Két kisebb változtatás történt a honlapon:
Végre frissült a linkajánló SEAS hozzászólása alapján, és mától csatlakozott a lap a Real Stereót támogatók közé, ezúton is kérem a honlaptulajdonos fórumozókat (gondolok itt dokira, subvoice-ra, wolkensre), ha egyetértenek a célokkal, használják a logót, helyezzék el valahol a saját weblapjukon.

Válaszol
shalafi66 Írta:Két kisebb változtatás történt a honlapon:
Végre frissült a linkajánló SEAS hozzászólása alapján, és mától csatlakozott a lap a Real Stereót támogatók közé, ezúton is kérem a honlaptulajdonos fórumozókat (gondolok itt dokira, subvoice-ra, wolkensre), ha egyetértenek a célokkal, használják a logót, helyezzék el valahol a saját weblapjukon.

Részemről OK, nemsokára frissül a komplett honlap. 8)
Válaszol
A linkek közé feltettem, a weboldalba egész estés reszelgetés után sem illett bele igazán, meg nem igazán akarok semmit/senkit az összes oldalon "reklámozni", még akkor sem, ha a céljával magam is azonosulok.
Válaszol
Természetesen ezt is nagyon köszönöm. Smile A reklám végülis most csak egy mozgalomnak, egy rendszernek szól, esetleg közvetve ismertebbé válnak a résztvevő cégek, vállalkozások, magáneberek. Smile De ebből valódi anyagi haszon nem hinném, hogy származik.

Ui: Subvoice, pedig az oldalad színeihez is nagyjából illik a RealSt. logó. Smile

Szerk: Ahogy megnéztem sztem ez így tökéletes.
Még valami eszembejutott, bár lehet, hogy ezt mélben kéne, de már ide írom. Smile A linkek között, a 'Videoton' mellé légysziv írd ki, hogy H2000, vagy Hangszóró 2000, ha lehet. Köszi.

Válaszol
A neveteket javítottam Hangszóró 2000-re.

A Real Stereo logo színeiben tényleg passzolna (a szürke háttérszín kivételével, de azt átszíneztem), de formájában sehogy sem, túl nagy, túl 3D, túl elegáns. Pedig megpróbáltam ízekre szedni, lekapni a 3D-t róla, de így is túl markáns eleme volt a lapnak. Ha nagyon lekicsinyítem, akkor meg semmi nem látszik belőle. A céljaival egyébként abszolút egyetértek.
Válaszol
Köszönöm. Wink

Válaszol
Wolkens megújult lapját is belinkeltem az ajánlóba, bár elég sok a sal téma az oldalon. .torz. .forog. 8)
És lett egy általános kategória is ahova mindenféle link gyűjthető Smile

Válaszol
Én az ezirányú hiányosságomat már szeretném pótolni, csak ne kellene állandóan valami másra a pénz... Sad
Válaszol
shalafi66 Írta:Wolkens megújult lapját is belinkeltem az ajánlóba, bár elég sok a sal téma az oldalon. .torz. .forog. 8)

Lebuktam... .oh.
Lesz H2000-es téma is, ígérem.
De ha már itt tartunk, elárulom, mi a bajom .nyil. mehet a hangszórók rovatba .nyil. nem nagyon sikerült olyan dómot találnom Nálatok, ami kétutasban elég mélyről (3 kHz vagy lejjebb) használható. Ráadásul én ugye megrögzött 6 dB/oktávos vagyok. 8)
Válaszol
Közlemény, a weblap mostantól elérhető a http://hangszoro.inf.hu címről, ezzel elkerülve a folyamatosan látható reklámcsíkot, ideiglenes megoldásként, míg saját tárhelyet nem veszünk.

Válaszol
Most sincs reklámcsík! :?
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég