A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A weblapról és a fórumról (hírek, kérések, stb.)
Ez nagyszerű. Ha Zsámbék (Zámoly) felől jövök, pont a Havranek útra érkezek?
Vettem félénkség elleni gyógyszert, csak még nem mertem bevenni. Smile
Válaszol
cofe Írta:Ez nagyszerű. Ha Zsámbék (Zámoly) felől jövök, pont a Havranek útra érkezek?
PONTOSAN! És ha Zámoly felől jössz, a bolt jobbkézre lesz, sárga szinü kivülről, és egy nagy
Videoton felirat van rajta (Videoton TV-khez itt kapható távirányító reklámszöveggel.)
És csak röviden nyomd a csengőt, mert bazi hangos!! .hehe.
Üdv, Péter
Válaszol
Köszönöm.
Vettem félénkség elleni gyógyszert, csak még nem mertem bevenni. Smile
Válaszol
http://hangszoro.net/images/tkp.jpg
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Shalafi!
Miért kapok email-t, ha a "honlapról" topikba új hozzászólás kerül?
Tudtommal nem állítottam be. És nem tudom, hol lehetne kikapcsolni. Az értesítés rész a profilomban nemre van állítva.
Lex
Válaszol
"Leíratkozás a témáról" linket keress. Smile

Válaszol
Azt figyelem, hogy azért szépen lassan szaporodunk... Egyre gyakrabban látni 4-5főt a jelenlévő fórumozóknál! Smile Lassan lehetne egy chat is... .zold.
Üdv: spexcel!
Válaszol
Csak ki kllet ejtened (le kellet írnod) --------> off antás én már gondoltam rá Wink
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Hová lettek a "kínai csodák" ???
Válaszol
"Változik, átalakul minden." Egyelőre a régit nem tartottam érdemesnek arra, h. a lapon maradjon. Majd nemsokára lesz egy teljesen új, másféle, amit egész más szempontok szerint készítek. Idevágó idézet: "Vezéreljen a szeretet!"

Válaszol
Hmmm. Konkurrencia és szeretet? Ez sosem fog összepasszolni. De azér kíváncsi vagyok rá...

Ma is láttam őket sajnos. Már a csomagolás alaggya magát, hangzatos, divatos stb. pfuj. Rosszak az esélye(in)k.

Szerk: merő jóindulat vezérel!
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
Ez egy olyan termékcsoport, ahol a kulcsszavak sokkal inkább a következők:
elegancia, kiegyensúlyozottság, harmónia, előkelőség, funkcionalitás...

Nem mondom, hogy ezek teljes mértékben megvannak a H2000-nél, de szerencsére még nem jött rá a SAL és a cemende sem. Wink Azért a cemende próbálkozik a Caesar-ral, úgy tűnik ők is rájöttek valamire... .forog. Szerencsére a dobozt ott is elbaxták.
Válaszol
Kedves Spexcel!

Ezeket én helyből nem tudom megenni... (mondhatni kihányom) gyakorlott multiban vásárlók viszont zabálják. .ehes.
Válaszol
Spexcel, a dobozt? Akkor várj csak. Ezek egy 160-as hangszóró paraméterei szerinted?
fs 82,3Hz; Qms 5,38; Qes 3,99 Qts 2,29; VAS 9,3; Le 0,3 mH; Mms 10,9; Cms 0,34; X max 2mm; Sd 138,92 ;BI 3,3N/A; SPL 83db
Mert azok, méghozzá a caesar 305 26-é. Ezekután a dobozzal lehet a legkisebb baj. Zárt és kész. Mint az az osztály, ahova a tervezőt (ha volt olyan), jól el kéne dugni... Ott majd vigyáznának rá. [Kép: green-nurse.gif]

Válaszol
Miért, mi a baj a paraméterekkel? Az Sd OK. .haha.
Lex
Válaszol
Nem a technikai dolgokról van itt szó. :? Próbáltak olyan látszatot kelteni, ami a sikerhez kell. Végre kidobták a sárga meg hupikék membránokat, és valami komolyságot vittek a dologba. Ettől függetlenül a hangszóró xar. .zold.
Válaszol
Végre? A caesar legalább két éves hsz emlékeim szerint. Smile De ne offoljunk, mer nna, minek azt. Egyébként mondták már páran, h. a H2000 is színezett habanyagból süsse a széleket. Big Grin

Válaszol
shalafi66 Írta:...mondták már páran, h. a H2000 is színezett habanyagból süsse a széleket. Big Grin
Jézusom...!!! Ne... .pia. Őket tiltólistára kellene sztem tenni. .zold.
Válaszol
shalafi66 Írta:fs 82,3Hz; Qms 5,38; Qes 3,99 Qts 2,29; VAS 9,3; Le 0,3 mH; Mms 10,9; Cms 0,34; X max 2mm; Sd 138,92 ;BI 3,3N/A; SPL 83db

Hát nem egy basszreflex szubwuffer. 8)

shalafi66 Írta:Mint az az osztály, ahova a tervezőt (ha volt olyan), jól el kéne dugni... Ott majd vigyáznának rá. [Kép: green-nurse.gif]

OFF, de az ikon láttán nem bírom kihagyni: láttad esetleg a "Zombinővér - az élőhalottak éjszakása" című remekművet a Titanic filmfesztiválon?
Válaszol
Hm, nem láttam. Kár Wink http://www.graveyardalive.com/ mert nem látszik rossznak. Legalább nem alszik be a közönség rajta. Big Grin

Válaszol
Azt írja Shalafi nekem (freemail boxomra jött):

"Kedves,

Ezt a levelet azért kaptad, mert a(z) Hangszóró 2000 Kft. fórumon a(z) "Mérőműszerek" téma......
.......
Üdvözlettel: Admin - Hangszóró 2000 fórum"

Köszönöm, Kedves! .haha.
Válaszol
Hüjje. .nyelv. Nem én írom, ez automatikus értesítő, a BB alapú fórumok ilyet küldöznek, ha kéred.

Válaszol
Á, azok odaírják a kedves után a felhasználó nevét...
Válaszol
Az erősítünk topikból eltűnt egy csomó hozzászólás (a többit nem néztem). Ez a kis akadozás, lehet, hogy az adatbázisra is ráment. Sad .tor.
Lex
Válaszol
Ez van, ahogy látom vesztek el felhasználók, hozzászólások, fájlok, mindenkitől elnézést kérek. A szolgáltató is ezt teszi ilyenkor általában, de én egyelőre még nem kaptam választ, ha lesz időm majd telefonon kifaggatom arról, mi lett a szerverrel.. Éltem már át ilyet máskor is, talán meghalt egy winyó..
Én pedig jó (lusta) admin lévén nem csináltam mentést a fórumról kb. az elmúlt fél év alatt egyszer sem. Ma reggeltől látom ez mekkora hiba is volt. Csak nekem elég hosszadalmas egy 12megás adatbázist letölteni, és a szolgáltató elvileg napi mentést végez... Vagy nem.... Eddig ebben a tudatban éltem. Smile

Válaszol
Hát igen. Gyakorló (öreg róka) rendszergazdaként nem tudom eléggé hangsúlyozni a biztonsági mentések fontosságát. .!.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
Azért ez a veszteség még kibírható. Smile Láttam már az ab. teljes kiürítését is fórumokon.

Válaszol
Ezzel nem értek egyet. Ez olyan, mint amikor a politikus azt mondja, hogy 1-2 emberi áldozat belefér. Ha viszont ő lenne az egyik áldozat, akkor már "természetesen" nem férne bele. Szóval, gondolom, adat eltűntetési szolgáltatást nem rendeltél, úgyhogy tessék reklamálni a pénzetekért. .telefon. .morcos.
Ha az én ügyfeleimnél tűnt volna el ennyi adat, már keresztre feszítettek volna és máglyán égettek volna el. .tuz. És ez halál komoly. .??. .puff.
Lex
Válaszol
Békés ember vagyok én. Smile

Válaszol
Lex Írta:Ezzel nem értek egyet. Ez olyan, mint amikor a politikus azt mondja, hogy 1-2 emberi áldozat belefér. Ha viszont ő lenne az egyik áldozat, akkor már "természetesen" nem férne bele. Szóval, gondolom, adat eltűntetési szolgáltatást nem rendeltél, úgyhogy tessék reklamálni a pénzetekért. .telefon. .morcos.
Ha az én ügyfeleimnél tűnt volna el ennyi adat, már keresztre feszítettek volna és máglyán égettek volna el. .tuz. És ez halál komoly. .??. .puff.
Rosszul közelíted meg a dolgot. Shalafit azért senki nem fizeti meg, hogy az adatok biztonságáért feleljen.
Amint ezt eléred Sándornál (ennek az esélye=0) hidd el hogy kitalálna valami napi/heti mentés dolgot.
Vagy nem jó a meglátás?
Üdv, Péter
Válaszol
Én nem Shalafit hibáztatom (bár a saját munkája megóvására menthetne), hanem a szolgáltatót, akinél a szerver és az adatok vannak.
Lex
Válaszol
A weblap és fórum statikus részéről természetesen van mentés minden változtatás után. Csak az adatbázisról nem készült. Egyébként Peti ne mindenért a céget és a vezetést okold már. Nem most először írod ezt Sándorral kapcsolatban:
topeti Írta:ennek az esélye=0
Én ezt nem így látom. Minden ésszerű kiadást és minden ésszerű fejlesztést támogatni szokott.

Válaszol
Nincs remény az elveszett hozzászólások rehabilitására?
Válaszol
Nincs, írjatok helyette másikat. Smile

Válaszol
Ma már 2-edszer kell lebiggyesztenem a számat. Sad
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég