A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A weblapról és a fórumról (hírek, kérések, stb.)
Hi

Mikor lesz kész a honlap mert szeretnék rendelni de látnom kellene hogy mit és mennyiért ?SSS Köszi a választ
Válaszol
shalafi66 Írta:kb két hét.
Válaszol
Sziasztok!

Nem találok "Termékkatalógust" vagy vmi hasonlót.
Segítene vki?
Válaszol
kozsy Írta:Helo mindenkinek! Azt szeretném kérdezni, hogy mi a pontos címe a h2000 cégnek? Mert van pár hangszóróm amit javítani kéne. (Pár régi videoton) Előre is köszönöm!!
Székesfehérvár Havranek József u. 51. 8000
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Sziasztok!
Szeretnék vásárolni hangszórót, honnan tudnék választani?
Elég régóta nem megy ez a veboldal.
Nekem meg H2000-es kéne!
Válaszol
Szia!

Adatlapok egy része itt:

http://forum.hangszoro.net/viewtopic.php?t=229

Árak sajna nincsenek...
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Válaszol
az addig rendben van, hogy teljesen új lesz az oldal, de hogy addig mért nem lehetett fent hagyni a régit, még ha kicsit elavultak is az adatok és árak rajta azt ember nem fogja fel...
Creative E-MU 1212M ---> Neotech KHS-CA-201 ---> Sony TA-F730ES ---> Gale 315 ---> Celestion F38
Válaszol
Pont azért mert akkor szeméyre szólóan kellett volna kiigazítanom mindenkinél az árakat, adatokat, így ugyan nem a legszebb formában de megtalálhatók az árak is adatok is. Mérsékelten valós információkhoz nem szeretem adni a nevem és a lap alján ott volt hogy készítő: shalafi66.

Válaszol
Szia érdekődnék.Van 4 db Jamo hangszóróm javításra vár.És szeretném őket jól megcsináltatni.Hallottam már h2000-röl.Remélem foglalkozol még javítással .Ha igen akkor légyszives irj a djsanzi@citromail.hu címre nagyon fontos lenne.Képet tudok küldeni de 2db magas és 2db közép sajna így szereztem de minden gyári benne tudom nem egy high-end dolog de nekem elég lenne.
Válszodat előre is köszönöm.
Üdv:. Dj Sanzi
Válaszol
Azért a régi holnap elérhetőségét meg lehetett volna addig is tartani, hátha valaki nézelődni szeretne....Csak 1 ötlet volt!
Válaszol
Sziasztok! Már kb egy éve figyelgetem az oldal működését, de csak most vettem rá magam, hogy írjak is. Igazából nagyon tetszett a dolog, hogy van magyarországon (újra) olyan cég amelyik foglalkozik hangszóró gyártással. Ezek a termékek adatlapjukat tekintve messze jobb minőségüek, közelkeleten készült társaiknál (mindenki tudja melyik hangszórókról van szó), ráadásul átlag ember számára is megfizethetőek. Láttam azt is, hogy Shalafi és a többiek akik értenek a hangszórókhoz nagyon segítőkészek azokkal szemben akik csak most kezdenek megismerkedni a hangdobozépítéssel .oh. . Viszont akkor most jön az a dolog ami egy kicsit lehangoló számomra. .sir. A cég honlapja úgy emlékszem februárban leállt, azzal a szándékkal, hogy megújul. Nincs ezzel semmi baj, hisz kell az újítás mindenhol, gondoltam akkor lesz egy két hét és kész. Sajnos nem így történt, mert azóta is áll a rendszer. Shalafi jóvoltából a fórum megy, de az amit igazából a cég gyárt és a honlap neve is tükröz az sajnos jelenleg nincs sehol kb 4 hónapja. Három dolog jutott ezzel kapcsoltban az eszmbe. Az első az volt, hogy már nem is működik a hangszoro2000. A második az volt, hogy olyan sok a bevétele a gyárnak, hogy nincs szükség reklámra (se honlapra). A harmadik meg, hogy csak egyszerűen nem akarják eladni a termékeket. Amúgy gondolom egyik sem igaz. A sal jóval rosszab berendezéseket gyárt,de szerintem többet adnak el belőle az úgymond jobb marketing miatt. Na mind1. Felkerültek a hiánypótló topikba a mélyhangszórók adatlapjai, ez jó is volt (mégis lehet látni valamit), de akkor jött egy másik lap, h2000kisker.pdf néven. Erről első ránézésre azjutott eszmbe hogy te jó ég mikori lehet (Aztán láttam a dátumot). Olyan mintha írógéppel lenne írva, egyes helyeken meg ceruzával áthúzkodva .forog. De a legrosszabb az hogy a hangszórók érzékenysége ezen a lapon jóval rosszabb, mint az adatlapokon. Akkor hogy is van ez? Én szerettem volna a nyáron összerakni egy hangobozt a h2000 kft által gyártott hangszórókkal, de ezek után már semmit nem tudok. Ellnézést ezért a hosszú szövegért, de úgyérzem ezt már lekellet írnom. (jah és nem a Shalafinak címeztem, mert ő azért rendesen megtesz mindent, hogy működjön ez az oldal Big Grin ) Na további szép napot!
Válaszol
Ez az átalakulás a rugalmas elszakadás első lépése?
Válaszol
Rückzugkampfe? .haha. Nem is tudom mi az... Bocs, sosem voltam jó... mechanikából. .zold.

Válaszol
Nyugi PWM, a cég még működik, legalábbis kb. 2 hónapja, mikor én rendeltem, akkor még felvették a telefont, és ki is küldték nekem a hangszórókat Tongue Big Grin
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális Smile
Válaszol
fdsa Írta:Ez az átalakulás a rugalmas elszakadás első lépése?
Te buta . Ez az új weboldal .
Válaszol
Nem, nem az. De mennyit is tudsz Te erről az egészről? Majd akkor ironizálj, ha tisztában vagy a helyzettel.

Válaszol
Akkor mostmár tisztában vagyok.Tévedtem .
Válaszol
Nem úgy gondoltam. A háttérrel... De mindegy végülis.

Válaszol
HaliMost lehet hogy én vagyok a hülye, de sehol nem találom az eddig kirakott mélyközép adatlapokat S Beírtam a googléba, kiadta hogy van aztán rákattolok és nincs szóval a hiba a rendszerben van )
Na de mindegy is igazán mikor lesz kész a honlap mert ez igy tiszta káosz amin nem látok át annak ellére hogy a zsenik átlátnak rajta ! .forog.
Válaszol
Hmmm mostmár tényleg kezdek kicsit bepöccenni .forog. .gonosz.

Nemhogy nincs honlap hanem a hiánypótló topic is eltűnt S És valóban már február óta nincs honlap, elég rossz fényt vet ez a cégre tudom jól, de nem tudom ki készíti a honlapot de egyik ismerősöm rég megcsinálta volna már 4 hónap alatt, akár flashekkel díszítve is akár. Most -ha nem vagyok túl közvetlen és pofátlan )- ki készíti a honlapot ?
Tervezném a dobozom de adatlap nélkül nehéznek bizonyul, még csak valami elképzelést is kapnom róla....
A másik, hogy sztem ez a fórum sohasem lendült volna ennyire fel ha nincs a honlap, én azelőtt csatlakoztam, hogy megszűnt volna, szvsz akkor sokkal jobban folyt itt az élet, most meg már alig van itt valaki (
Válaszol
Ezek szerint sikerült sokat írni és keveset olvasni. Nagyon keveset. Létezik több külön téma a dobozépítésekhez. Ismerősödnek örülünk, készíthet honlapot, de hangszórója nincs szerintem. Na jó, biztos akad pár, amiket éppen használ. Szerk: Úgy látom, azért sikerült megtalálni a megfelelő témát és (részben) választ is kaptál.
Válaszol
Amúgy tényleg mikorra várható a honlap elkészülése?
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Válaszol
A honlapot én készítem. Hogy mikor lesz látható? Amikor van egy olyan változat amit érdemes lesz feltölteni. Ilyen feladatokra sajnos nehezen jut időm.

Válaszol
Pedig már igazán jó lenne látni a dolgokat, mert így eléggé vakon van mki.
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Válaszol
Mostantól folyamatos bővítések-javítások mellett lesz elérhető a honlap a http://h2000.hangszoro.net címen.

Válaszol
Üdv!
Látom, készül az új oldal. Szuper lesz Smile . Csak annyit kérdeznék, hogy a "videoton hangszórók" megnevezés így marad? Csak azért furcsálom, mert a mostani hangszórók már nem videotonok.
Válaszol
a nyitóoldalon a "kultúrált" szó nem igazán felel meg a magyar helyesírás szabályainak Sad
Válaszol
fdsa Írta:nem igazán felel meg
Nincs igazad, mert egyáltalán nem felel meg, de a Ctrl+C Ctrl+V billentyűkombináció nem egyenlő a helyesírás javításáaval.. Legalábbis én eddig így vettem észre.

Válaszol
YEYEYEEEEE KÉSZ A HONLAP D Túlzás hogy kész de legalább már valami D
Válaszol
cnjani Írta:Üdv! Látom, készül az új oldal. Szuper lesz Smile . Csak annyit kérdeznék, hogy a "videoton hangszórók" megnevezés így marad? Csak azért furcsálom, mert a mostani hangszórók már nem videotonok.
Ebben én nem tudok segíteni.

Válaszol
Nem biztos hogy, rossz a "videoton hangszórók" megnevezés (még ha nem is az), mert a köztudatban elég jó cuccoknak számítottak a videoton dobozok az átlag emberek számára. Egyszóval lehet így többen veszik a hangszórókat helyettesítőként Big Grin, és talán nem az sbv szériát próbálják belepréselni nagyon szeretetett dobozaikba.
Válaszol
PWM Írta:a köztudatban elég jó cuccoknak számítottak a videoton dobozok az átlag emberek számára
Hja, súrolták a még kibírható szintet, néha alulról, néha felülről... :|

Válaszol
Annyira videoton ellenes vagy Shala D De nem mondod ki csak igy fedve)
Oké, lepipáltátok őket, de ez sztem a technika fejlődésével nem csoda, a új mercédes SL is jobb mint az első mercedes Benz, mégsem biztos hogy megalakult volna egyik a másik nélkül !!
Válaszol
Hát lehet, hogy súrolták az elfogadható szintet, de mivel a megfizethető kategóriába tatozott eléggé sok ember vásárolta, és szerintem megvoltak ill. vannak elégedve vele. (Persze amíg nem hallanak jobbat csak addig) Big Grin
Válaszol
Azokra a hibákra amiket a tervezőik elkövettek nincs igazán mentség. Talán nem is a hangszórók voltak a legrosszabbak a videotonban.

Hogy a Hangszóró2000 hol áll ehhez képest, az más kérdés. Erről sem annyira határozott a véleményem mint ahogy azt gondolod Predator. Sőt kb. ugyanúgy fogalmazható meg mint ahogy az előbb a Vidiről írtam.

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég