A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A weblapról és a fórumról (hírek, kérések, stb.)
shalafi66 Írta:Sőt kb. ugyanúgy fogalmazható meg mint ahogy az előbb a Vidiről írtam.

Erre a mondatodra gondolsz? Mert ha igen akkor nem vagy vmi túl jó véleménnyel a h2000 cuccokkal kapcsoltaban
shalafi66 Írta:Hja, súrolták a még kibírható szintet, néha alulról, néha felülről
Smile
Válaszol
Minden csak v-iszonyítás kérdése. Wink
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
LOL

Ne csináld már Shala )Összekavarod itt a népet !
Válaszol
.oh. Az nem lényeges hogy én mit gondolok. Wink

Válaszol
Mit látok .sokk. Akkor ez lesz az új honlap?
A színváltás miért következett be?
A google sem tudott segíteni, hogy lefordítsam a leggyakoribb tartalmat: "kjnjklnlk" Big Grin
Örülök, hogy megjelent, az oldal bár lesz még munka vele bőven.
Azt azért megkérdezném, hogy a régi dobozok adatai, képei és a helyettesítő hangszórók visszakerülnek majd? .?.
Válaszol
PredatorNo1 Írta:Annyira videoton ellenes vagy Shala Big Grin De nem mondod ki csak igy fedveSmile
Oké, lepipáltátok őket, de ez sztem a technika fejlődésével nem csoda, a új mercédes SL is jobb mint az első mercedes Benz, mégsem biztos hogy megalakult volna egyik a másik nélkül !!
OFF
szia! Nem te vettél mostanában Z812-est? Smile
ON
Shala, tetszik az új oldal, egyszerű a menüje, én az ilyet imádom. Végre!! Big Grin Gratula
Üdv, Péter
Válaszol
OFF

710d-t vettem, de igen az én HSz-eimet olvasthatod abban a topicban )) ÜDv
Válaszol
Naaa alakul az oldal!! Smile De látom "minden út LogoTech-be vezet.." Tongue De jó lesz ez! Csak így tovább! Smile
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Válaszol
topeti Írta:
PredatorNo1 Írta:Annyira videoton ellenes vagy Shala Big Grin De nem mondod ki csak igy fedveSmile
Oké, lepipáltátok őket, de ez sztem a technika fejlődésével nem csoda, a új mercédes SL is jobb mint az első mercedes Benz, mégsem biztos hogy megalakult volna egyik a másik nélkül !!
OFF
szia! Nem te vettél mostanában Z812-est? Smile
ON
Shala, tetszik az új oldal, egyszerű a menüje, én az ilyet imádom. Végre!! Big Grin Gratula
Szia Peti. kössz (a hozzászólást is, rég írtál). Úgy tűnik, ragadt rám valami.. És valid a html kód. Wink Meg kézzel írott... gyakorlatilag én mostantól csak ezért felelek. A tartalom nem hozzám tartozik. És ez a többieknek szólt.

Válaszol
Akkor kihez fordulhatunk, türelmetlenségi panasszal ?D
Válaszol
shalafi66 Írta:.oh. Az nem lényeges hogy én mit gondolok. Wink
Hát sztem azért számít a véleményed, mert akik hangdobozt akarnak építeni általában téged kérdeznek meg, hogy hogyan miként mivel építse, és, ha alapjából véve nem vagy jóvéleménnyel az itteni cuccokról akkor, hogy beszélesz rá vki arra, hogy h2000 terméket vegyen. (Vedd ezt a hangszórót elég jó, de szerintem alulról súrolja a kategóriát) .haha.
Válaszol
Nem tudom, én eddig sem beszéltem rá senkire. Ezután sem fog változni.

Válaszol
Hun lehet megtekinteni ? .oh.
Válaszol
Jól látom megvan az új weblap ? Tetszik eddig a dizájn Smile Nagyon jó lett !! Wink
senkisem se nemcsinál se senkivel se semmit se nem ! Smile
Válaszol
Csak a termékeknek kell felkerülni és szuper lesz minden Big Grin mindent újramértek, a mostani szériákból ?
senkisem se nemcsinál se senkivel se semmit se nem ! Smile
Válaszol
Nekem biztosan nem lesz időm mérni.

Válaszol
Shala ez a te céged, vagy más is van ennél a végnél csak te csinálsz mindent ?S
Válaszol
Nekem gyakorlatilag, vagyis jogilag semmi közöm a céghez. Csak szivességből segítek/segítettem ezt-azt (weblap/fórum/mérések, stb.).

Válaszol
Kipróbálom a roka által ajánlott bassboxot is )

NA nem tűnik rossz proginak könnyű kezelni és teljesen egyszerű, csak pontos adatlap kellene hozzá, amit itt a h2000nél sosem kapok meg úgy látom !!!
Sztem egy ilyen gyár kiépítésenek sorrendje ez
1., Legyártani a prototipusokat, lemérni öket adatlapot csinálni !
2, ha jók az értékek sorozatgyártás !
Ehelyett mi megy ?
1, Legyártanak valamit
2, 3-4 év múlva sincs adatlap...
Vicc
Válaszol
Na itt aztán mindenki elnémult :x
Válaszol
Írtam a cégvezetőnek vagy kinek, az illetékesnek adatlap ügybenn nem írt vissza remélem el van foglalva a méréssel azért nem )
Válaszol
PredatorNo1 Írta:Sztem egy ilyen gyár kiépítésenek sorrendje ez :
Gyár ??? A H2000 egy manufaktúra . Annak minden előnyével , de leginkább nyügével . Talán hárman dolgoznak folyamatosan a cégnél .
Válaszol
Mócsing Írta:Gyár ??? A H2000 egy manufaktúra . Annak minden előnyével , de leginkább nyügével . Talán hárman dolgoznak folyamatosan a cégnél .
Szonidós Pista bácsi manufaktúra, annak minden hátrányával. A H2000 inkább gyár vagy üzem. Ahol évi 10 000 db hsz készül... De nem is feltétlen a darabszám, inkább a hozzáállás számít.

Válaszol
PredatorNo1 Írta:2, 3-4 év múlva sincs adatlap... Vicc
Már elnézést, de én igen pontos adatlapokat készítettem, szóval nem tudom mi a vicces...

Válaszol
shalafi66 Írta:
PredatorNo1 Írta:2, 3-4 év múlva sincs adatlap... Vicc
Már elnézést, de én igen pontos adatlapokat készítettem, szóval nem tudom mi a vicces...

Megmondom őszintén, sajnállak kicsit, mert azt hiszem nem kevés idő és fáradtság volt megcsinálni azokat az adatlapokat, gyakorlatilag mostanra már hiába.
Válaszol
Ahol évi 10 000 db hsz készül..
Meglehet tudni hogy kinek, kiknek adnak el ilyen darabszámot?
halgató
Válaszol
Hát ezt én nem tudhatom, régebben volt ez a szám sokkal több is. A Videoton rendszere százezres darabszámokra volt kitalálva.

Válaszol
Igazából akkor kár volt elindítani az új weblapot. Adatlapok úgy se lesznek. .sir. Az évi 10000 darab hsz meg nagyon jó a kérdés télleg, hogy kikhez kerülnek.
Különben a viszonteladóknak sincs adatlapjuk, mert pl a most gyártott ha31-es hangszórót aztmondta tegyem zárt dobozba, mert teljes egészében abba való :?
Válaszol
Nem tudom, de ha belegondolsz kevesebből nem nagyon lehetne eltartani a céget és az üzemben dolgozókat. A hangszórók nagy része Videoton helyett megy, egy másik nagy részük.. hogy is mondjam, beépítésre kerül más termékekbe, pl. hangsugárzó, zenegép, stb...

Nos többek között ezért sincs értelme a dolognak, hisz a viszonteladókig a két éve készült mérések sem jutottak el még.. de a weblap nem csak, vagy főleg nem neked készül.

Válaszol
Ebben igazad van, hogy másként nem lehetne eltartani a céget, ha nincs meg a megfelelő eladott darabszám. Amúgy viszont lassan elfogynak, azok az emberek akik a videotonjukba akarnak cserehangszórót, mert akinek tönkrement az vagy cserélt már benne, vagy kidobta lomtalanításba a cuccot. Viszont azok a magyar emberek akik szeretnének otthon építkezni lehetőleg olcsóbb magyar termékekből azok a cég szemszögéből magasról le vannak sz...va. Mert lehet, hogy a fő hasznot nem ők hozták a cégnek, de azért valamelyest foglalkozhatnának velük is. Amúgy adott esetben a külföldi hsz-ek se jobbak, csak jóval drágábbak általában, a sok kereskedő miatt. Na meg itt a s.a.l magyar cég kínai cuccokkal, de mégis van neki hangdoboz építési füzet+ egy két valós vagy nem valós adatlapjuk. Szóval jelenleg ők is jobban támogatják a DIY-seket, mint a h2000. Jah és erre kaphatom azt a választ, hogy ha annyira tetszik vásároljak tőlük, amit sajnos télleg elkezdtem gondolkodni Sad JAh és Shala nem akarok veszekedni, főleg nem veled, csak leírom amit gondolok.
Válaszol
PWM Írta:JAh és Shala nem akarok veszekedni, főleg nem veled, csak leírom amit gondolok.
Velem teljesen hiába veszekednél. Big Grin Engem nem kell meggyőzni.

Ui: attól mert Valamit írnak az adatlapon még nem lesz jobb a hangszóró. Big Grin Persze ha megfordítjuk is igaz, a H2000 sem lesz rosszabb attól mert a régi adatlap van feltöltve.

Válaszol
PWM Írta:Ebben igazad van, hogy másként nem lehetne eltartani a céget, ha nincs meg a megfelelő eladott darabszám. Amúgy viszont lassan elfogynak, azok az emberek akik a videotonjukba akarnak cserehangszórót, mert akinek tönkrement az vagy cserélt már benne, vagy kidobta lomtalanításba a cuccot.
...
csak leírom amit gondolok.

Én pl most vettem még egy DC2050E párt amit lomtalanításból "mentett" az eladó.
A két mélyet kell peremezni és pár helyen az előlap peremére vissza kell ragasztani a selymet, mert elengedte a ragasztás, de nem szakadt sehol. Külsőleg is teljesen jó állapotban van, csak az egyik videoton embléma hiányzik még.
Összesen ennyi volt a baja és az eredeti tulajdonosa mégis kidobta... .?.
Valóban kezdenek már kihalni ezek a dobozok. :?
Válaszol
Valahogy meg tudom érteni. Big Grin

Válaszol
shalafi66 Írta:Persze ha megfordítjuk is igaz, a H2000 sem lesz rosszabb attól mert a régi adatlap van feltöltve.
Akkor tegyük fel, ha most vennék egy ha31-es 4 ohmos hangszórót akkor az továbbra is 93db érzékenységű lenne?
Válaszol
Nem tudom, de ha belegondolsz kevesebből nem nagyon lehetne eltartani a céget és az üzemben dolgozókat. A hangszórók nagy része Videoton helyett megy, egy másik nagy részük.. hogy is mondjam, beépítésre kerül más termékekbe, pl. hangsugárzó, zenegép, stb...

Én belegondoltam, éppen ezért, ha késztermék vásárlására fanyalodnék, szeretném tudni hogy mely cégeknél kapok jó magyar hsz-ból készült terméket.
halgató
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég