A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D 130 E MICROMAX
Sziasztok!
Van egy pár hangdobozom, de csak egy db eredeti hangszóró van hozzá.
A hangszóró szélessávú HC13/13KU alukosaras, kónuszos. Esetleg tud valaki még egy ilyen hangszórót valahol, mert szeretném megcsináltatni a hangfalpárt. A cél nem a napi használat, hanem az eredeti állapotot közelítő megőrzése. Képet próbálok majd belinkelni, de előbb fel kell töltenem. Segítséget előre is köszönöm.
Válaszol
Ajánlom figyelmedbe a képfeltöltés funkciót a hozzászólás írása ablakban közvetlenül a szöveg alatt. Wink

[Kép: wpm0b2csf1.th.jpg] [Kép: wpm3adexf6.th.jpg] [Kép: wpm24d9eu7.th.jpg] [Kép: wpm60b6hs6.th.jpg]

Hozzáteszem, hogyha én javítom, akkor bármilyen alukosaras 130-as hangszóró-roncs megfelel, a lágyrészeket úgyis kitakarítom mindekttőből. .??.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
shalafi66 Írta:Ajánlom figyelmedbe a képfeltöltés funkciót a hozzászólás írása ablakban közvetlenül a szöveg alatt. Wink

Hozzáteszem, hogyha én javítom, akkor bármilyen alukosaras 130-as hangszóró-roncs megfelel, a lágyrészeket úgyis kitakarítom mindekttőből. .??.

Akkor újra megpróbálkozom egy másik képpel.
Félsiker, ez a nem eredeti hangszóró, ami a másik dobozban volt.

http://img155.imageshack.us/img155/5338/dsc00969rh6.jpg
Válaszol
GARFIELD13 Írta:Akkor újra megpróbálkozom egy másik képpel.

Hát kb ezért nem sikerült.
Válaszol
[Kép: wpm0e10re4.th.jpg] [Kép: wpm7ffbry9.th.jpg]

Szóval ez a régi hangszóró, még a videotonos időkből.

Válaszol
Nos egy elvetemült gyűjtögető kolléga jóvoltából sikerült szert tennem egy leharcolt 3. dobozra és ebben benne van az eredeti hangszóró. Állapota még a másiknál is elkeserítőbb. Ingyen nem akarta adni, ragaszkodott az 1 Ft -os vételárhoz. Bónuszként megkapta a lemezkosaras hangszórót.
Így ha megyek a 2550-es hangfalért viszem majd ezeket is javításra.
A téma lezárható.
Válaszol
Hátha még másnak is lesz ilyen...

Válaszol
OFF
Az üzlet ,az üzlet . Én 80 ft-os egységáron adtam a Trabantjaimat .
Válaszol
Sziasztok!

Salla által feltöltött képen látható HSZ-ből nekem is van 2 db vacsi uj a perem frissen cserélve.

Ha valakinek kell privátban vagy skype-on vagy MSN-en megtalál (v.d@freemail.hu).

üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
vava Írta:Sziasztok!

Salla által feltöltött képen látható HSZ-ből nekem is van 2 db vacsi uj a perem frissen cserélve.

Ha valakinek kell privátban vagy skype-on vagy MSN-en megtalál (v.d@freemail.hu).

üdv: vava

Szia!
Hát ha az alukosarasra gondolsz, akkor az nekem kellett volna, ha a lemezkosarasra akkor az nem.
Más téma: A HS280-asokkal már összebarátkoztam, most is itt zenélnek mögöttem, a lakás még mindig nincs kész teljesen, de egyszer azért az összehasonlítást megejtjük majd. Üdv.
Válaszol
Szia!

Lemez kosaras.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
куль17.6BettBettXVIIHadoразнЩербПрокКудрHaruStra0005FiskведуСиллPS24сереSunfMichКоджCBaiразн
Таммавтозначмногаль-XVIIBrauВТПастихPureGiovFranЛихоBrauVictИонкЗвяг255-аппапредEverШтабсерт
BrilDaviУгрюBlooMercWindJethLordинстgunmsporSagaсертmattРадюLionАДНоNicoразнAlleОсадSieLPush
ЛагудругHermJavaWindAdvaразнDeadНикоBaldHideSonyWindFirsШейнВолоКрутAbenGamzцветblacMichПаде
закаFranПобесереSeikТэртВучеFereXVIIВлСоиздапомоOracАннесвоеFIFAДолгБрянжизнCubaкараXVIIПолс
LynnскулоттеJPEGSamsINTESamsIritCupiRupeHayaJardFounКитаJaapMayaSwarAdriRefeхороГрецлекцAfro
ValiязыкFantВВинприкправАлбоWindorelBoomлинеPanaTefaVoguRolfКамеприлGladJohnМоскNachЮношШахо
ВВРоРезнИллюМинкопубИллюоднаLeonWalkXVIIГлин18-2СнялШафиконцLongCraz(ВедDaviСтолFlesавтоTode
ПензПушкLarrМоноJeweИльиТопоШевяЮдинкнигТолс728-PankСерооднаБазаИллюПавлJokeAnnaСергJPEGJPEG
JPEGОсмаLikeПодгТонкСтукСолоЛагуAstrФенеTubeШераГершtuchkasLestОста
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég