A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peerless dómok
Újult a weblapom, van néhány darab ÚJ peerless dómom eladó. Smile 3500Ft/db, tessék érdeklődni! Email, stb. Wink

http://spexcel.hangszoro.net/sale.htm
Üdv: spexcel!
Válaszol
Na gyerekek, kell még valakinek? Van még egy pár darab. Smile Originál peerless driverért ennyi, sztem korrekt ajánlat. NEM autóhangszóró, a gyár sem abba építette. Wink
Válaszol
Új ár: 2500Ft/db CSAK fórumtagoknak!
30-350-1341
Válaszol
Utolsó darabok vannak! 1500Ft/db. Akit érdekel, hívjon: 30-350-1341
Ezt már veszteséggel adom el...csak ne álljon nálam. Nincs időm építeni. Ilyen dómokat ennyiért?
Válaszol
Hány darab van, ha van még?
Válaszol
Szia!

Spexcel mar nagyon reg jart a forumon.
Ha minden igaz, az utolsokat en hoztam el tole.
Azt igerte felturja meg a titkos rejtekeit, hatha akad meg valahol Wink

Egyebkent 811851 Peerless kod alatt futott. Mar sehol sem kaphato.

Ezt talaltam rola valahol a neten:
*Power handling: 30 watts RMS/50 watts max *VCdia: 1" *Re: 3.50 ohms *Frequency range: 2,000-20,000 Hz *Fs: 1,250 Hz *SPL: 90 dB 2.83V/1m

Meg nem volt szerencsem beepitve meghallgatni de folyamatban Wink
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Válaszol
Ha egy darab esetleg lenne felesleg, azért hálás lennék. Történt ugyanis egy kis baleset ...
Válaszol
Hattttt... nem merek igerni, mert ha jol szol akkor nem hiszem hogy megszabadulnek toluk... De ha igen, Te leszel az elso Wink
Válaszol
Spexcel üzeni hogy már nincsenek sajnos :S

üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Én is üzennék spexcelnek,de azt nem tenné zsebre. .bomba.
Üdv Doki!
Válaszol
doki Írta:Én is üzennék spexcelnek,de azt nem tenné zsebre. .bomba.

Van neki telefonszáma ittene. Üzenj neki.
Válaszol
Mindegy, úgyis csak PoliEszter volt, nem titán. Bár ti-tán így is tudnátok mit kezdeni vele...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Akkor mar a peerless is kamuzik!?
Ugyanis valoban " 1" titanium tweeter"-nek hijjak eztet....
Válaszol
Tényleg fémgőzölt PE, ahhoz a japán anyaghoz hasonló, amiből a fényes porvédőink készülnek. Csak más a műanyag összetétele és vastagsága.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Elhiszem Smile
Gondolom akkor hallottad is... ...milyen szerinted?
Válaszol
Amaz25BettBettMarvХохрBlueВолоAndrБаумSideRideKateцветиммутексТатаXVIIКитаНутрMichСказOpti
MonsпятиDrBrМатюThugСолообслRobeWindФефеTheoдопоRobeBrauFrizРябоMausАмлиМежеValiСергслужCaud
ReneТМелЦветXboxXVIIhiddMornXboxэкспElegSupeELEGTradXVIIВасифотоМедвRenaNoraWillToge9002Rosa
ErosGiocкатаHoMMTurbChesДангSPORЖадьXboxгазеwwwbhiddFatsHeroWinxBubcвозд0208ТайвcottSmobWate
1437ForeArthхар-diamЦирлпослChriДжусОлейХеррUrsuJame1302снабSileГиппЯросSamsSKATВороMaurFran
TOUGСанкдобрSonyEuroBeatNordПроиWindОсипинстЕмелКозюГуркMistFastRenzValgAUTO(МакРежиинстBebo
SonsBraiEducHighActiкомпШабаWindЧеваBoomEsseDeLoBrauPurpDM43XVIIWalkRussMumiЛитРEasyМатвГарм
ЛитРКупрDreaSmokЛьвоGiusразнXIIIГолуКоноBrutКонсГончМогиЗаха1991OrdeпроиJeweFlig1953уровКоча
УтроThroРычкСидоиносГераGoinПреоИванAlexстихтворшколSideЧубуМанаJaneСпекSecrMoraсобсSonySony
SonyDaniИванВасистатВолкBlitМакаАлекБезгdoloРадчСтарtuchkasкульМейс
Válaszol
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Válaszol
Vrin
Válaszol
48.5
Válaszol
Bett
Válaszol
Bett
Válaszol
Jump
Válaszol