A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Új hangszórók, módosítások, egyedi gyártás
Wagnerur Írta:Remélem lesz olyan cég az országban, ahol a DIY még komoly szempont lesz és egyedi/kisszériás kívánságok megfizethető mértékben teljesíthetőek lesznek
Ez csak egy álom! Jelen állás szerint a Sonido közelebb áll hozzá, mint Ti, és még így is túl messze.... Az általatok képviselt irányvonal/felfogás a hszóró készítésről Nekem jobban bejött, de ez mit sem számít már....

Azért a DIY-s társadalom egy szeletét, mint potenciális vevőt így már elfelejthetitek, és az igazán komoly elismerést tőlük/általuk kaptátok volna!

Sajnálom, hogy így kellett lennie.... Sad
A zene ereje: "Az ur megmutatta nekem a Sonido ANT ot. amibe bele is szerettem, nagyon nagyon nagyon tetszik a magasa. MAjd a sajat hangrendszeret. Kb az elso perctol az utolsoig csak vigyorogtam mint a vadalma es atertekeltem a zenehallgatas fogalmat."
Válaszol
Azért ne írd le a céget!

Sztem lesz ez még ígyse....!
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Az a hejjzet,hogy a mai magyar "diytársadalmat" a sok kínnyai xar hozza izgalomba,minden ársávban,így meg nehéz versenyezni,szerintem... .forog.

szerk.:hogy átpattant ez ide az offba. .sokk.
Üdv Doki!
Válaszol
vava Írta:Azért ne írd le a céget!

Nem akarom leírni a céget, erről szó sincs, de Én így látom a helyzetet, és szerintem az előzményekhez képest ez most nem túl rózsás! Végre volt 1 hangszóró gyártó cég, ahol történt valami, elindult egy rohamos fejlődés, újabbnál újabb hangszórók, mind-mind kiváló darab. Ez nem csak, hogy a hazánkban, de szerintem a nagyvilágban is egyedülálló dolog volt! Ennek lett most vége, és ezek után nem tudom, hogy mit gondoljak a cégről, nem tudom, hogy mik az elképzelések a jövőről, de szerintem sokan máshogy képzeltük....

vava Írta:Sztem lesz ez még ígyse....!
A csodákban Én már nem nagyon hiszek!
A zene ereje: "Az ur megmutatta nekem a Sonido ANT ot. amibe bele is szerettem, nagyon nagyon nagyon tetszik a magasa. MAjd a sajat hangrendszeret. Kb az elso perctol az utolsoig csak vigyorogtam mint a vadalma es atertekeltem a zenehallgatas fogalmat."
Válaszol
doki Írta:Az a hejjzet,hogy a mai magyar "diytársadalmat" a sok kínnyai xar hozza izgalomba,minden ársávban,így meg nehéz versenyezni,szerintem... .forog.

Azért vannak kivételek, de ha nagy általánosságokban igaz is, azért Shalafit nem olyannak ismertem, aki csak úgy feladja a harcot a sok kínai xar ellen. Sajnálnám ha így lenne! .forog.
Válaszol
B.A.T. (II.) Írta:
Wagnerur Írta:komolyan együttérzek veletek.
Ez most sajnos kevés.... :?
Ezt elég megalázónak, lenézőnek gondolom így hajnalban. :-( Biztos érzékenyebb (98dB) vagyok ilyenkor. ;-) Szerintem gondold újra amiket írtál. Vagy képzeld magad a helyünkbe. Egyébként nem vagyok a cég alkalmazottja. Amit teszek itt és a való életben a DIY érdekében "csak" a társadalmi munka szintjén teszem, a szabadidőm (család) kárára, ahogy Laci is. Ezt eddig nem tartottam nagy áldozatnak és ezen nem is kívánok változtatni. Kicsit kevesebb indulatot és több empátiát kérnék. :-P Ami az elismerést illeti, teljesen egyetértek. A DIY mindig magasabb színvonalat képviselt a szememben mint bármelyik nagynevű hangfalgyártó cég. Igényessége is ezen a színvonalon mozog. Magamat nem merem ebbe a kategóriába gondolni sem, mert olyan felkészültségi szintet nem ütök meg amilyet ebben a közösségben tapasztaltam. Ezért én köszönöm, hogy eddig is segíthettem valamilyen (nagyon szerény) formában nektek. Jó érzés ha valakinek a ezzel sikerült hallgatható rendszert összeállítania és ebben kicsit benne volt a kezem. Asszem ezt hívják büszkeségnek. Kicsi, de azért büszkeség. :-)
Válaszol
Wagnerur Írta:
B.A.T. (II.) Írta:
Wagnerur Írta:komolyan együttérzek veletek.
Ez most sajnos kevés.... :?
Ezt elég megalázónak, lenézőnek gondolom így hajnalban.
Pedig elhiheted, hogy ebben semmiféle rossz szándék, ill. lenézés nincs. Az eddigi munkádat, és persze Laciét köszönjük, sok sikert a továbbiakban is! .taps. .szia.
Válaszol
Sejtettem, csak hajnalban még nyűgös a zember. :-D
Válaszol
Mér nem reggelizel... Attól megnyugodnál sztem. Big Grin .kv.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
shalafi66 Írta:Mér nem reggelizel... Attól megnyugodnál sztem. Big Grin .kv.
A (membrán)tömegem már így is jelentős, és az érzékenységem is alacsony. Csak a hajnali ébredés, mint könny-ű szellő, érzékenyebb pillanatot kapott. :-P
Válaszol
Aham, szellő... Jóhogynem sellő. Szerintem a fórum azonnali evakuálását kéne elrendelnem, mert ez már a költői éned előszele lesz...

Válaszol
Valamiért nem akar bejönni néhány egyedi gyártású hangszóró adatlapja, remélem, hogy csak átmeneti a zavar!!!! .torz.
Válaszol
Elvileg nem az, mert mindet levettem a szerverről. Ha mégis maradt valami belőle, na az a hiba.

Válaszol
Küldtem Neked privátot!
Válaszol
Én meg válaszoltam. .haha.

Válaszol
shalafi66 Írta:Elvileg nem az, mert mindet levettem a szerverről. Ha mégis maradt valami belőle, na az a hiba.
Nagyon szabadultok ettől a témától... .sir.
Üdv: Crockoo
Válaszol
Szerencsére majdnem minden megvan. Annak idején gondoltam a jövőre.
Válaszol
SEAS Írta:Szerencsére majdnem minden megvan. Annak idején gondoltam a jövőre.

Az adatlap nem ad ki hangot .sir.
Egyedi HSZ meg mar nem gyartodik. Szoval mar a jovo sem a regi.
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Válaszol
Szabadulni nem a témától kellene. Még csak nem is tabu, mindössze arról van szó, hogy ami nincs, arról felesleges beszélni. Wink

Amúgy az adatlap is ad ki hangot. Már ha cellulóz-alapú lapon van. .torz. .torz. .torz. bocs Smile
Válaszol
Nekem mazlim van, az adatlap helyett a ket R620 muzsikal Wink
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Válaszol
Bocs, ha rosszat szóltam! Lécci ne zárjál ki.
Válaszol
Kizárni? Mér tennék olyat? .forog.

Válaszol
Nemtom mit tettél Petja, de míg nem tűnik fel, addig valószínűleg semmilyen retorzió sem lesz. :-D Amúgy olvasgattam, de semmit sem láttam, így elég értetlenül nézek most.
Válaszol
Bizti a závéikszbe akarta eszt írni. .haha.
Üdv Doki!
Válaszol
Nem, csak van egy adósságom, arra figyelmeztetett, viszont erről nektek még nem kell tudni. Wink

Válaszol
Nem tudtam, hogy ez "adósság", de ha a Shala úgy ítéli meg hogy itt az ideje, úgy is elmondja Nektek. .ok. (a multkor sok volt az újbor..de jó is ám!!)
Válaszol
Hirtelen nemtom mivel tartozik nekem Lala, de ha itt van tartozása akkor sejtem mi lehet az. :-D Karácsonyra fa alatt lesz bár Miklós-napra ígérte. :-P :-D Mivel türelmetlen voltam, inkább megleptem magam egy Rotel erősítővel. 8)
Válaszol
Hölgyeim és Uraim!

Tisztelettel kérem megértésüket aki felé Lacinak még tartozása van az egyedi 639-el kapcsolatban.
Sajnálatos módon történt némi malőr az alu előlapok gyártása közben. .oh.
A hibát sikerült javítani és a napokban Lacinál lesznek eme tárgyak. Bár nem néztem még, hogy a festés eme ok miatt sérült vagy ép maradt. Sérülés esetén a kivitelezés még pár napot késik, mivel a festő valamikor csütörtök magasságában lesz fekete festésre alkalmas állapotban. Megértésüket köszönöm.

A malőr egy hibás mérőeszköz miatt történt. A szomszéd ugyan megtalálhatja, de kétlem, hogy valaha alkalmas lesz még múltbéli funkciójának használatára.
Válaszol
Fő a higadság Wink
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Már túlvagyok az ingerületen nem is tudom hány napja. .forog. De akkor igen paprikás voltam. Big Grin Nem részletezném, mert kénytelen lennék magamat tiltólistára tenni. .haha.
Válaszol
Nah, nem gondoltam, hogy így felizgatott...

Válaszol
shalafi66 Írta:Nah, nem gondoltam, hogy így felizgatott...
Csak az ok. Hány nap is volt ezért a késés?
Válaszol
nem is tudom... belefér, úgysem értem rá. Volt közben egy kis PC downgrade is...

Válaszol
Már gondoltam rád. Néztem gépet és még emberi árban van. Majd dumálunk.
Válaszol
.zold. visszatértem P1-re. rég volt ilyenem.

szerk: de élvezem.

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég