A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONIDO
Sziasztok!

Gondoltam nem árt egy ilyen téma sem.
Én hallottam az ANT-ot, és nagyon tetszik a pörgőssége.
Egy DIY tölcsért is hallgattam rövid ideig, de nekem az nem tartozik a kedvenceim közé...

Ha nektek is van véleményetek, írjátok le.
Válaszol
Hali!

Én is hallottam az ANT-ot egyik rokonnál. Első hallásra ledöbbentem, hogy milyen dinamikusan szól, kis és nagy hangerőnél is. Nagyon szép részletes hangja van... a mélyközépnek.
A magasról már sokkal rosszabb a véleményem. Sokan istenítik fórumokon azt a Monacor dómot, ami benne van, de nekem nem tetszik a hangja. A hangja érdes, csitteg-csattog, ezért számomra hosszú távon fárasztó a hangja. Szerintem ez a doboz gyenge pontja. Ennyi pénzért jobbat várnék el egy hangdoboztól. Még akkor is, ha az ANT hangja összességében "bőven túlmutat árcéduláján"...
Szélessávú tölcsérhez még nem volt szerencsém.
Válaszol
Hát ha az a dóm szarul szól, az biztos nem a Monacor hibája, mert az egyik legjobb Monacor magas! Én is hallottam már ezzel a dómmal egy konfigot, és nekem nem ez jött le róla. Lehet, hogy a konfiguráció többi elemével nem stimmelt valami.
Válaszol
Üdv!

Hát, ugyanevvel az erősítővel egy másik hangdoboz nekem jobban tetszett (kb. ugyanaz az árkategória). A hangváltó még lehet ludas, talán túl mélyre engedi le a magasat... nem tudom.
Egyébként nem rosszul szólt, csak nekem nem tetszett a hangja. Tolakodónak találtam. Persze ez ízlés dolga is.
Amúgy én is furcsállom a dolgot, mert nagyon sokan dícsérik ezt a dobozt, és nem hiszem, hogy a Sonido összecsapta volna a váltót, vagy így melléfogott volna a magassugárzó kiválasztásánál.
De tény, hogy amit akkor, ott hallottam, az nem érte el nálam a száznyolcezer forintos tetszési fokot.
De hangsúlyozom hogy a mélyközép tartomány viszont nagyon tetszett. Ha olyan lett volna a magas is, akkor szerintem is túlmutatna a hangja az árcéduláján.
Válaszol
Nekem pont hogy nem tetszenek ezek a típusú magashszek, de már ma valahol írtam, egyéni ízlés kérdése is ez.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Quadlipi Írta:Hát ha az a dóm szarul szól, az biztos nem a Monacor hibája, mert az egyik legjobb Monacor magas! Én is hallottam már ezzel a dómmal egy konfigot, és nekem nem ez jött le róla. Lehet, hogy a konfiguráció többi elemével nem stimmelt valami.
Pl. a monacor azóta kiderült új szokásához híven nem volt központban a magashsz lengőcsévéje.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég