A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Videoton díszítőelemek
Hello!

Nekem egy olyan problemam akadt, hogy van egy videoton DC2012 tipusu hangfalparom, es el volt benne repedve az egyik magas muanyag elolapja, ami pillanatragasztoval volt megragasztva (igy vettem). Ezt ki szerettem volna cserelni. Meg is tettem, viszont vennem kellett egy komplett magasat, a masik dolog meg az, hogy a hangfalon az osszes diszitokeret sotetszurke, viszont magasat csak feketeben tudtak adni. Es ez egy kicsit elrontja a dizajnt.

A nagy kerdesem az lenne, hogy kulon ilyen diszitoelemeket gyartanak-e, es hogyan tudnam potolni az ilyesmit a regi videoton hangfalakon?

Nahh 100 szonak is 1 a vege, annyi lenne a keresem, ha valaki ez ugyben tud segiteni, legyen szives tudassa velem!

Elore is koszonok minden segitseget!

Udv!
Válaszol
Szia!

Nezz szet itt: http://www.hangszoro.net/prod/alk.htm
es itt: http://www.hangszoro.net/prod/all.htm

Letezik kulon elolap a domokhoz is, de csak feketeben, ha jol tudom.
Remeljuk, nem .off. DTF 15 SAL kerult a 2012-esekbe...
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Válaszol
Nem gyártunk ezüst színű zárófedelet a 2,5-es dómhoz. Végülis Vidi hangszórót sem gyártunk, szóval...

A megoldás az lehet h. veszel két egyforma új zárófedelet feketét, és mindkettőt kicseréled. Esetleg megfelelő színre fested utólag. Mert így a két magashangszóró is nagyon felemás, amit most vettél, nagyonsokban különbözik a régitől.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Hello!
Nem felemas a 2 magas, mert amit vettem, csak az elolapjat hasznaltam fel, mogotte a jo oreg eredeti videoton magas van. Csak nem tudtak kulon elolapot adni.
Mondjuk azt sajnalom, hogy eredeti szinekben nem lehet kapni diszito elemeket, mert ha a magasakat kicserelem feketere, attol a kozep meg a mely kerete szurke lesz.
A lenyeg akkor, hogy nincs megoldas ilyen problemara ezek szerint, csak erre voltam kivancsi.
Válaszol
8) Mondjuk a régi videoton dóm lehet hogy jó öreg, és eredeti, de biztos, hogy nem jobb a mai H2000-től. Wink Két külön világ.

De tényleg nem készül világosabb szürke, vagy ezüst színű zárófedél. Esetleg annyit tehetek, hogy ha szükség van rá, postán küldök mégegy ilyen sötétebb zárófedelet.

Vagypedig vannak új, fekete színű keretek is a hangszórókhoz, de ezek méretre nem egyeznek a videotonnal. Igazából szerintem kár is lenne ragaszkodni a régi dolgokhoz. Akár hangszóróról, akár keretekről van szó.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Ma délelőtt a műanyag raktárban láttam még néhány tucat ezüst színű H G 2.5-ös előlapot. Igaz, enyhe esztétikai hibákkal, de ha fontos küldünk belőle grátisz. Már csak azt kellene tudni , hogy a rács kiáll-e az előlap síkjából.
Válaszol
[quote="shalafi66"]8) Igazából szerintem kár is lenne ragaszkodni a régi dolgokhoz.

[Kép: coldwar1.JPG]

vannak akik értenek a retróhoz....
pia nyer
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég