A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Régi Technics
Köszönöm a gyora választ: A fedőlap alatti rézgyűrű van útban. a mágnes bemegy.

zoltán
Zoltán
Válaszol
Az a fedőlap, lágyvas és nem réz, de a lényegen ez sajnos nem változtat.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Köszönöm. Majd kitalálok valamit
Zoltán
Válaszol
Másik hangszórót. Mert ugyan egyediben le lehetne forgácsolni a fedőlapból, de nem hunném, h. megéri két darabért.

Válaszol
Megegyezés szerint 585-öst vettem ez befér a helyére. És talán a felfogatás is passzol.
zoltán
Zoltán
Válaszol
.gonosz. Ez rossz ötlet volt. Direkt nem említettem másik dómunkat.

Válaszol
De a kínai csodáktól jobb? És miért volt rossz ötlet?
Zoltán
Válaszol
Akár jobb is lehet, de sokkal kevésbé terhelhető a 2,5-eshez viszonyítva, és ehhez már tényleg át kéne alakítani teljesen a váltót.

Válaszol
Nos beraktam a heyére az 585-et picit nemstimmelnek csak. szépen szólnak. Viszont crokoo-nak igaza volt az egyik mélyem csak csörög ill ha a közepét benyomom szól. Van itt szegeden egy hangszórójavító délelőtt elviszem.
Zoltán
Zoltán
Válaszol
elvittem az itteni mesterhez. Szerinte a tekercs egy része megégett. Elméletileg mholnapra kész.
Zoltán
Válaszol
zoltán Írta:elvittem az itteni mesterhez. Szerinte a tekercs egy része megégett. Elméletileg mholnapra kész.
Ez sajnos erősen várható volt... Sad
Vigyázni kell a terheléssel, mert egy-két "kiemeltebb"jel hazavágja.
Ettől függetlenül kitartok mellette, sorozat dobozhoz és egykori árához képest nagyon jó kis hangkeltők.
Üdv: Crockoo
Válaszol
csak egy érdekes megjeggyzés. Amagas sugárzó sokkal nehezebb mint a mélynyomó. Egyébként kb:2000-ft-lessz. Csak egy kérdés. Régebbi könyv született -e a témában úgymint hangsugárzók,szerelés javítás. Egyébként 17cm. mélynyomó.
Zoltán
Válaszol
Egy hsz tömege nem olyan lényeges dolog.
Ha megég a cséve az inkább a torz bemenőjeltől van, és nem az impulzusoktól. Egyébként remélem a 2000,- pénzért már rendesen megcsinálja a hszt. :S Big Grin

Válaszol
Majd beszámolok.Mint írtam megégett a tekercs is. De a könyvre nem kaptam választ.
Zoltán
Válaszol
hszjavítós könyv? Nem hinném, hogy van ilyen, vagy szükség volna rá. Legjobban úgyis azok tudják megoldani akik naponta ezt csinálják, és van gyakorlatuk/tapasztalatuk. Meg néhány elengedhetetlen apróság.

Válaszol
Most vettem át a hangszórót. 2pénz volt. A mester aztat mondta inkább közép mint méy a mérete után. Szól ez a lényeg. A könyv meg csak arra kellene hogy az alapfogalmakkal tistába jöjjek.
zoltán
Zoltán
Válaszol
Vannak olyanok? A mérete egy hsznek semmit sem határoz meg, legfeljebb azt, h. mennyi levegőt szorít ki a dobozból.

Válaszol
Tegnap összerakta. Nagyon szépen szól. Bár a magas kicsit sok néha. A mélyből vissza kellett venni mert alapból is erős. Az erősítő kezdetek óta ilyen. Remélem egy jó darabig birni fogja.

zoltán
Zoltán
Válaszol
Nos. Hajtom már egy ideje nagyon jól szól. Bár nem tudom mi lett az erősítővel nekem úgy tűnik kicsit visszafogottabb lett a teljesítménye. Köszönöm mindenki segítségét!
zoltán
Zoltán
Válaszol
Nos megtörtént a csodaelszállt a mélyomóm az amit a "szakember" megcsinált. Hogy a váltó meghalt -e még nem tudom. Holnap viszem vissza hangváltóstól. De legalább a magas szól!
héten még írok. Üdvözlettel:zoltán.
Zoltán
Válaszol
8) Megcsináljam én? Ezt az egyet még vállalom, mielőtt szüneteltetem a javításokat. .ordog.

Válaszol
Köszönöm de létezik garancia. És még nem tudom hogy az újratekercselt váltó lenne -e a ludas. holnapra többet tudok. Előre is köszi.
zolika
Zoltán
Válaszol
A Technics RSB-10-es deckről tud valaki valamit? Van itt egy halott darab oszt meg kék csinálni. Neten nem igazán találtam róla infót.
Válaszol
shalafi66 Írta:8) Megcsináljam én? Ezt az egyet még vállalom, mielőtt szüneteltetem a javításokat. .ordog.

Meddig szünetelteted a javítást?
Válaszol
A tiéd már kész.

Válaszol
shalafi66 Írta:A tiéd már kész.

Még nem jelezted, de ez jó hír. Van magas is az unitra tonsil falakba, mert akkor lemegyek érte valamikor?
Válaszol
Mert még nem raktam össze. Szerzek magasat.

Válaszol
shalafi66 Írta:Mert még nem raktam össze. Szerzek magasat.

Szia!
Írtam mailt. A jövő héten végre járok arrafelé. Várom válaszod. Üdv.
Ja és hogy ne legyen teljesen off, van két régi technics torony is a családban, az egyikhez van egy pár érdekes technics hangfal, ha a videotonokkal kiváltom akkor lehet, hogy azok is megjelennek majd gyógyításra.
Válaszol
Sziasztok!
Ma elhoztam az újra megcsinált hangszórót. A hangváltónak semmi baja.
Remélem bírja egy darabig. Mert ha nem az erősítő a ludas. Egyébként van egy elado 601-technics dekkem. Alig használt.
zotán
Zoltán
Válaszol
Most is kaptál garanciát?
Válaszol
zoltán Írta:Sziasztok!
Ma elhoztam az újra megcsinált hangszórót. A hangváltónak semmi baja.
Remélem bírja egy darabig. Mert ha nem az erősítő a ludas.
Nem fizettem érte. Valószínűleg,tovább garis.
Zoltán
Válaszol
Ejött az amitől féltem. Megint leégett a hangsugárzó. Kaptam cserébe próbára ha20/1018-ast. Remélem beválik. Azért égett le mert megszorult a lengőtekercs.
zoltán
Zoltán
Válaszol
zoltán Írta:Ejött az amitől féltem. Megint leégett a hangsugárzó. Kaptam cserébe próbára ha20/1018-ast. Remélem beválik. Azért égett le mert megszorult a lengőtekercs.
zoltán

Erdekes... a hiba a "javito" kezeiben keresendo ezekutan sztem.... .sir.
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Válaszol
Egyre rosszabb lesz. Big Grin A HA20/1018 valszeg tévedés, mert olyan már nincs. Régen.

Válaszol
ha 20/1018
0-0918-229
javított. Tudsz róla valamit esetleg a tudását?
Zoltán
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég