A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OFF-tanoda
(2013. 02. 21., 15:22)Wagnerur Írta:  Ha eccer hallanál megértenéd miért nem kellett járnom oda(sem). Big Grin
A varjú is az énekesmadarak családjába tartozik...
Idézet:Tessen nekem megengedni a szóvicceket. Smile
De csakis nem kizárólagos joggal Smile
Válaszol
Üdvözlet!

Remélem csak én vagyok a töketlen, hogy nem találom a H2000 termékek között a PP membrános HA17-634-t...
Anno elkövettem velük két frontot
[attachment=256]
[attachment=257]
(18-as kosában inverz habszéllel) és most szeretnék egy centert, de nem találom a termékek között.
Segítsetek kérlek!

Köszönöm

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Válaszol
Ha a keresőbe beírod hogy 634 megmutatja hol találod:
http://hangszoro.net/index.php/webaruhaz/17r634a-
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Köszönöm ezt megtaláltam, de ez új hangszóróként van azonosítva. Nem tudtam felmérni, hogy miben tér el a HA17-634-től.
Fontos lenne, hogy kb ugyanaz a karaktere legyen a centernek is, meg aztán a külsőség is lényeges, tehát ugyanúgy inverz habszéllel szeretném. (2 db-ot 18-as kosárban, 1 db-ot 17-es kosárban)
Válaszol
Csak ez a változat van. Esetleg rá kell kérdezni az üzemben Fehérváron, hogy maradt-e még pár darab a régiből.

Válaszol
(2013. 02. 21., 21:39)fdsa Írta:  
(2013. 02. 21., 15:22)Wagnerur Írta:  Ha eccer hallanál megértenéd miért nem kellett járnom oda(sem). Big Grin
A varjú is az énekesmadarak családjába tartozik...
Idézet:Tessen nekem megengedni a szóvicceket. Smile
Természetesen nem, de kérlek olvasd el mit írtál itt: http://forum.hangszoro.net/showthread.php?tid=12&pid=30280#pid30280 és már érted miért vicceltem vele. (melizma helyett mellizma) Csak erre utaltam, ahogy (el)Veszett Róka is. Tongue .*..cool.

Ez a cool smile hasonlít rám: gömbfej napszemüveggel. Lehet ezért ezt rakta be Lala. Tudat alatt vagy felett. Big Grin .cool.

(2013. 02. 22., 15:38)KRAVEN Írta:  Üdvözlet!

Remélem csak én vagyok a töketlen, hogy nem találom a H2000 termékek között a PP membrános HA17-634-t...
Anno elkövettem velük két frontot

(18-as kosában inverz habszéllel) és most szeretnék egy centert, de nem találom a termékek között.
Segítsetek kérlek!

Köszönöm
Egész pofás darabok! Gratula hozzá. (nem volt ez már valahol a fórumon fent?)
Válaszol
De igen, feltettem már korábban, amikor kifejeztem hálámat a segítségért .5.

Most szeretném bővíteni (szereztem center kabinetet), de úgy tűnik későn szántam el magam .grr.
Válaszol
Örülni kell annak, hogy a hangszórók időközben megjavultak, és másoknak már nem kell küzdeni a mélyközéppel. .tolem.

Válaszol
No igen... Már nem emlékszem, hogy hányadik váltó verzió volt jó hozzá, de az biztos, hogy most is egy nagyobbacska láda tele van a deszkamodellekkel .hehe. Hónapokig tartott a vajúdás...
Az egészen szörnyűtől indultam, de a végeredmény nekem nagyon tetszik. (és ehhez más megvan a kiindulási alapom, talán nem kéne előröl kezdeni)

Jövő héten megkeresem az üzemet telefonon. Addigra a kabinet is ideér talán.
Válaszol
Akkor jól emlékeztem. Kerestem is a hozzászólásaidat és az egyikre ugorva a következőt dobta az avast: blokkolva, trója faló az udvarban. Konkrétan erre a képre: http://zupp87.extra.hu/keppp.jpg hmmm Zupp kartács képén nincs falókéremszépen! Smile

avast! saved your computer from crashing

avast! saved your computer from crashing
You just dodged a bullet

You may be wondering how you ended up with a virus, especially if you were visiting a ‘normal’ site. The latest research from the avast! Virus Lab shows that more than 80% of malware (viruses, spyware, and the like) spreads through legitimate websites, with only 1% coming from suspicious or ‘dodgy’ sites.

Good thing avast! had your back.

Latest virus update information
Version:13022200
Date:2013-02-22
New virus definitions added:1866
Total added in the last 30 days:10448850

Infection Details
URL: http://zupp87.extra.hu/keppp.jpg
Process: D:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox...
Infection: HTML:Redirector-V [Trj]
Válaszol
Minden extra.hu címre ezt fogja adni szerintem.

Naigen, a 634 elég sok változáson ment át, a középtartomány rendezésétől a terhelhetőség növeléséig. :-) Én örülök annak, hogy végre sikerült kiaknázni a PP membránokban meglévő lehetőségeket.

Úgy emlékszem, hogy van még a régiből is talán 2db, 180mm-es kosárral. De írtam egy e-mailt, és rákérdeztem. Hétfőn lesz válasz.

Válaszol
(2013. 02. 22., 19:26)Wagnerur Írta:  Tessen nekem megengedni a szóvicceket. Smile
Idézet:Természetesen nem, de kérlek olvasd el mit írtál itt: http://forum.hangszoro.net/showthread.php?tid=12&pid=30280#pid30280 és már érted miért vicceltem vele. (melizma helyett mellizma) Csak erre utaltam, ahogy (el)Veszett Róka is. Tongue .*..cool.
No, ezért írtam, hogy ne kizárólagos joggal tarts igényt a szóviccek alkalmazására. A melizma helyett mellizma saját ősi szóviccem, amelynek hallatán zenileg művelt családtagjaim homlokukhoz emelték csőre töltött véres kardjukat.

:Đ .figy. .csaj. .cupp.
Válaszol
Wágner Úr, hogyhogy a mostani pár utolsó hozzászólásban nem a "műparaszt/műmájer" fél-fonetikus nyelven írsz?
nem kritika, csak kíváncsivá tesz, mitől a hirtelen felismerés ?
hiszen borzasztóan szúrta pl. az én szemem, és lehet (vagy nem) hogy másét is.
Válaszol
Ejnye micsoda bűnlajstrom. 10 perc a sarokban. .ido. .firka.

Válaszol
(2013. 02. 22., 22:12)fdsa Írta:  No, ezért írtam, hogy ne kizárólagos joggal tarts igényt a szóviccek alkalmazására. A melizma helyett mellizma saját ősi szóviccem, amelynek hallatán zenileg művelt családtagjaim homlokukhoz emelték csőre töltött véres kardjukat.

:Đ .figy. .csaj. .cupp.
Rendben, értettem.

(2013. 02. 22., 23:51)DMG Írta:  Wágner Úr, hogyhogy a mostani pár utolsó hozzászólásban nem a "műparaszt/műmájer" fél-fonetikus nyelven írsz?
nem kritika, csak kíváncsivá tesz, mitől a hirtelen felismerés ?
hiszen borzasztóan szúrta pl. az én szemem, és lehet (vagy nem) hogy másét is.
Olvass vissza, nem mindig írtam úgy és a helyzet sem mindig azonos.

Természetesen ha ilyen problémák merülnek fel az írásaimmal kapcsolatban, változtatok a fogalmazásaim stílusán. Nem azért vagyok itt, hogy a látogatókban negatív képet alkossak a fórumról mert én nem vagyok a fórum de mint moderátor szerves részét képezem. Ilyen szempontból valóban visszataszító lehet a gyakran kétséges elmeállapotra utaló stílus. És ugye ott van az a bizonyos bölcsesség, hogy "A stílus maga az ember".

(2013. 02. 22., 23:56)shalafi66 Írta:  Ejnye micsoda bűnlajstrom. 10 perc a sarokban. .ido. .firka.
Valamelyik alsó sarokba kérném, az kényelmesebb. Nem kell kapaszkodni a címsorba mint a felső sarkak esetében. Smile
Válaszol
Rendben, majd kipárnázom habszéllel. Big GrinD

Az van itt általában, hogy mindig van/lesz, akit a szálka is szúr, csak közben a gerendát már nem veszi észre.

Válaszol
Tényleg néha barom tudok lenni, meg sejtettem is, hogy eljön ez a pont. Nincs ezzel baj. Még mindig jobb mintha csak csendben eltűnne mindenki/sok ember mert kicsit hmmm furán írok, fogalmazok, zavarok.

A sarokban olyan leszek mint aza windows-os kutya az intézőben amikor keresgél. Vagy inkább unatkozik. Igérem, a bolhákat a másik ablakba vakarom át. Big GrinD

(2013. 02. 23., 18:01)DMG Írta:  
(2013. 02. 23., 1:06)shalafi66 Írta:  Ki mondta, hogy a PC-s EQ-val normálisan szól? .hehe.

a tulajdonosa.
ha neki megfelel akkor nemigen kell firtatni hogy jó e. (neki).

Na egy sztori, mert azé a panelparaszt(vagy valami ilyen volt) is szokott ember lenni.

Volt egy bizonyos hmm tehetségkutató eksön neki. Meglátogatott "jobbnál jobb" együttest. Egy évig ezzel foglalta el magát, hátha lesz egy olyan akinek érdemes lemezt is kiadni. Talált is egyet, amiben a dobos volt az egyetlen akinek köze volt a zenéhez. Végül elkezdték velük is felvételt. Gyakorlatilag a katasztrófális jelzővel lehetne illetni az egészet. Hívott igazi zenészeket akik feljátszották úgy, ahogy annak szólnia kell. Másnap megmutatta nekik az egész éjszakás munkáját amit a külsős zenészekkel vett fel. Csak a dobos volt aki felismerte, hogy ezt nem ők játszották, a többi csak nagyon elégedett volt azzal amit csinált.

Szóval lehet elégedett valaki, de az is előfordul nem ritkán, hogy nem is azzal amivel kellene. Mondjuk arra is büszke lehetne pár ember, hogy felismeri milyen vacak is azon a területen amit csinál és elkezd tanulni, esetleg azzal foglalkozni amihez ért is legalább.

Mielőtt azt hinné valaki, hogy ez egy mese ... nem az. Ez a mindennapok egy kis akciója. Talán a legszebb az egész történetben, hogy a mai napig ezek a zenészek nagyon büszkék, a barátom pedig elb...ott egy évet az életéből (és jó sok pénzt is), hogy ennek a pár embernek szerezzen pár jó napot és egy lemezt amire éppen büszkék.

Én kérek elnézést, hogy mindezt az élet számtalanszor bebizonyítja, majd ezek a szerencsétlenek még talán zenélni is megtanulnak majd. Egyszer majd lesz pár ember aki nem arra lesz büszke, nem azzal lesz elégedett amit mások csinálnak, akár helyette is. Remélem. Ez idealizmus, ideje felébrednem.
Válaszol
Megfigyeltem, hogy amikor valakinek az emlékére 1 perces néma csendet tartanak, akkor a résztvevők szolgalelkűségétől függően az egy perc esetleg sokkal tovább tart, ha senki nem meri megtörni a csendet.

Most, így két nap után szólok, hogy Wági 10 perces kiállítása letelt... Smile
Válaszol
Ez most elég kemény volt. Big Grin Szolgalelkűség itt? Ne tedd velem. Tényleg valami elnyomás van itt?

Volt ugye a terminál anno a mobilos rész ... na ott volt ugye a sy ... hagyjuk. Volt akinek sok dolog szabad volt, és párnak csak a lapítás maradt ha a véleményét leírta. A végén meg ugye alapítótagokat tiltott ki mert próbálták helyretenni.

Itt kétlem, hogy bármilyen következménye lett volna csak mert beszólt mondjuk nekem. Legfeljebb rangot váltott. Big Grin

Már tudom is, hogy mi lesz a következő rang és ki kapja. (Olyan ez mint egy homokozó. Vagy már írtam ezt?)

Lalának inkább ne szóljon be senki mert tőle én is félek. Smile Minimum 2x akkora mint én és még admin is vagy mi.

(2013. 02. 23., 20:47)fdsa Írta:  Most, így két nap után szólok, hogy Wági 10 perces kiállítása letelt... Smile
Azt mondjuk már észrevettem, hogy inkább az írásaim után szokott hosszú csend következni (nem csak itt) és nem a büntetésem után. Smile
Ebből két dologra lehetne következtetni:
a:
Elgondolkodtató amit írtam és sokáig emésztik.
b:
Megvárják míg valaki ír utánam mert olyan gáz amit írtam, hogy fizikailag is megpróbálnak távol maradni tőlem.
Válaszol
Addig helyes és jó, amíg először önmagunkban keressük a hibát. .nyelv. De ha valaki nagyon eltévedne, úgyis tájékoztatom valamilyen formában. .tolem.

Komolyra fordítva. Írni nyugodtan lehet bárhol bárkinek bármit, addig, amíg megadja azt a minimális tiszteletet, ami minden fórumozónak jár. Ez fontosabb "alapelv", mint a különböző formai rögeszmék, amik néha más fórumokon is felütik a fejüket (lásd: mondatkezdő nagybetűért öldöklő moderátorok a HE fórumon, stb.)

Válaszol
hmm, látom azért ami kell az célba ér Smile
Válaszol
(2013. 02. 23., 21:10)DMG Írta:  vagy nem, mert nem száll le a kipuffogódról, de a téli gumit persze nem rakta fel. megint más ha mellékesen -miután feltette a gumit- megjegyzi hogy van azért baj. biztosan inkább ajánlani fogod ha még azon is segít, de csak az eredeti kérdés megoldása után. már ha kéred. mert lehet neked jó úgy, kár lenne piszkálni.

Ne emlegesd a gumist. Elég rémes élményem volt miatta nemrég.
Elvittem a gumisnál lévő futóműves tanácsára szerelőhöz a Toyota-t. Fékpofa és tárcsacsere. Meg sem néztem milyen állapotban vannak, elvégre szagember mondta.
Szerelő (osztálytársam volt általánosban) méri tárcsát, nézi mennyi az új méret, megint mér, nagyon nézi a mikrométert majd megszólal:
-Bammeg Laci, ezt miért kell cserélni? Üt?
-Nem.
-Mert 0,4mm-el van a gyári ÚJ méret alatt most a tárcsa. Hány km van benne?
-83.600
-Na akkor még vagy 100ekm-re jó lesz ez a régi.

Szerencsére vissza tudtam vinni és vissza is adták az árát. Mivel ATE tárcsa volt, nem is az olcsóbb verzió. A futóműves meg olyat kapott, hogy azóta nem szólalt meg szerintem. Ecseteltem neki milyen eredménye lesz amikor a bátyja az apja és inkább a kutyát tette volna magáévá az az anyja helyett.

(2013. 02. 23., 21:37)shalafi66 Írta:  Ez fontosabb "alapelv", mint a különböző formai rögeszmék, amik néha más fórumokon is felütik a fejüket (lásd: mondatkezdő nagybetűért öldöklő moderátorok a HE fórumon, stb.)

Néha nekem is felfújódik az agyam és olyankor még a "kezdetekbe" is belekötök. (egy sima, egy fordított, norvég minta ... magyar vándor, irány külhon, paripára, fordul és lő)

Ha nem érthető a szócsatám, lefordítom, de remélem mindenkinek lejön.
Bronxi mese rlz!
"Tanulj meg szeretet adni és kapni feltétel nélkül és elfogadni az embereket olyannak amilyenek"
Válaszol
sose könnyű ha emberekről van szó.
mondjuk hogy ez is része a showbiznisznek.
Válaszol
Big Grin Két módszer létezik. Lehet megoldani, és lehet bonyolítani is. Ebből csak az egyik vezet elsőre jó eredményre.

Válaszol
(2013. 02. 24., 22:19)shalafi66 Írta:  Big Grin Két módszer létezik. Lehet megoldani, és lehet bonyolítani is. Ebből csak az egyik vezet elsőre jó eredményre.

Kivéve az én esetemben. Egy régi munkahelyemen találkoztam egy kedves nőneművel még a múlt évszázadban, aki 'bonyolító' volt szakmája szerint. Ez később mellékesnek bizonyult, de elsőre teljesen jó eredményt értem el.
- VR
Válaszol
:-D Ugye a kivételek erősítik.

Válaszol
Második már nem is volt? Big Grin
Válaszol
(2013. 02. 25., 11:22)Veszett Roka Írta:  ... aki 'bonyolító' volt szakmája szerint.
Hol a bánatos Istenben képeznek ilyen szakmára?
És milyen papírt adnak? Egyetemi, főiskolai, OKJ-s???
Válaszol
Big Grin Lehet, hogy a képzéskor még ügyintézőnek hívták.

Válaszol
Ez kérlek szerintem a NBÉHS asszisztensi szakán van.

Nagy Betűs Élet High Scool

Én kérek elnézést!
Válaszol
(2013. 02. 25., 16:08)fdsa Írta:  
(2013. 02. 25., 11:22)Veszett Roka Írta:  ... aki 'bonyolító' volt szakmája szerint.
Hol a bánatos Istenben képeznek ilyen szakmára?
És milyen papírt adnak? Egyetemi, főiskolai, OKJ-s???

A fene tudja ki-kicsoda közgazdasági szakközépiskola eresztette szabadon anno. Igazad van, nem szakma, hanem foglalkozás, így szebb.

Wági, másodikra sőt sokadszorra is .nyelv. De úgy látszik van egy kezelhetetlen 6 dB rezonanciám, úgyhogy kidobott és egy külföldi hangszóróval házasodott össze. Ezt hívják elsőrendű váltásnak ?.csaj.

módosítás : Aki a lyukszűrőt most szóba hozza, arra ráeresztem a veszettnél is veszettebb bolháimat.

Hoztam neked virtuális bolhákat, legyen mit szétszórni:
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . A wágner Big Grin
- VR
Válaszol
Én az aktív váltóban bízok. A passzív az olyat hoz amilyen jön. Mármint Juk. Tongue
Azt tudom, hogy Lala a passzív mellett áll. Vagy ül. Esetleg fekszik. Big Grin
Válaszol
Egy új értelmet nyer a passzív! hangváltó... Big Grin
Válaszol
(2013. 02. 25., 18:47)Wagnerur Írta:  Én az aktív váltóban bízok. A passzív az olyat hoz amilyen jön. Mármint Juk. Tongue
Azt tudom, hogy Lala a passzív mellett áll. Vagy ül. Esetleg fekszik. Big Grin
Vagy alszik. Big Grin Az már elég passzív tevékenység.

Válaszol
Hátez!
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 8 Vendég