A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OFF-tanoda
Idézet:Itt az induló hsz:
Adott egy eszköz, amit a 230-as hálózatról 5V/1,5A teljesítményű adapterrel lehet megtáplálni. Én autóban 12V-hoz "építettem" egy tápot egy 7805-ös IC?-ből, de ennek állítólag 0,8A a max teljesítménye, amit le tud adni, Tudnátok mondani egy könnyen beszerezhető IC?-t, ami tudja a fenti 5V/1,5A-t, esteleg a 2,5-3A-t is?

Szóval egy autóba szánt IC-t keresnénk, az alábbi kütyü táplálására.
http://www.alvarion.com/products/breezenetpro11_outdoor/components/stationadapters/
Úgyhogy 12V a táp Smile Autóba kell, 6-8 óra üzemidővel. Egyelőre ennyi infóm van. Sad Majd a hétvégén leszek online.
Üdv, Péter
Válaszol
Már mindent leírtunk, olvass vissza. Smile A 7805-ök egyes gyártóktól akár 1,5A-t tudnak, az S verzió kettőt, párhuzammosítva meg akár a dupláját.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Elolvastam. Azt nem tudom, mekkora hely kell a hűtésnek.
Üdv, Péter
Válaszol
A motorházban kellene elhelyezni .
Válaszol
Ott meleg van. Ha nem hamis ki fogja bírni. Big Grin

Válaszol
Ha a 7 V nem árt neki , érdemes lenne hármat párhuzamosan kötni + mindegyikkel sorba egy,egy tized Ohmos ellenállást . A fülkében hidegebb van , viszont nehéz kultúráltan elhelyezni .
Válaszol
Elvileg 35V-ról is mennie kell. Smile

Válaszol
Raktam fel pár dolgot az FG 4-re: Focal teszt CD no.3. no.5. no.6 Az 5-ös töltődik még, de Kb. 9 től elérhető az is.
Nem tudja valaki, miért megy ez olyan lassan?
Várható még:
Rádiótechnika 1951-1983 ig
Hobby Elektronika 1990-1998 ig
Elektor magazin 1991-1993 ig
Audiofil erősítők építése Ágoston Lajos tollából. (Benne John Linsley Hood 10 W tranzisztoros ellenütemű A oszt végfok leírása!)
Elektron Hobby 69, 73, 76, 78
Magnósok Évkönyve 1971-1986 ig
Professzionális kapcsolástechnika 1-4. ig
Rádio és televizió vevőkeszülékek 58, 60, 64, 67, 70, 72,
Texas - Bevezetés a mikroprocesszor technikába
Texas - TTL receptek
Válaszol
Hol van ez az fg-4? .?.
Üdv: spexcel!
Válaszol
Pagrus pajtással vedd fel a kapcsolatot. Ő a házigazdi.
Válaszol
Ja, akkor tudom. Smile
Üdv: spexcel!
Válaszol
Qadlipi.
Kincsek ! A 2001-es v.2002-es RT-évkönyv nincs meg véletlen ,kettes számrendszerben ? Ebben van az erősítőm rajza / PP EL34 / . Természetesen az összes közül ez az egy sérült . Nem lehet megnyitni .
Válaszol
Nekem megvan minden RT évkönyv az fg4-ről. Smile
2001-es 19MB, a 2002-es 52MB. Sajnos a 2001-es nekem is sérült Sad Confusedir:
Üdv, Péter
Válaszol
A 2002-es RT fent van azt hiszem. Megnézem valamelyik torrenten hátha fent van a 2001.
Válaszol
Köszönet !
Válaszol
Ezt nem itt kéne megbeszélni! Erre is van külön topik. Igaz hogy most innen robbant ki a kérdés. De salla elintézi Smile
Én a Bass Box pro-ra esküszöm. A többi nem jött be :S

üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
.sokk.

Válaszol
Szia ged!

Bocsi! tényleg nem kelet volna így. Ezer bocsi. Igazad van ez így nem volt helyes.

üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Fatylat ra!
Megneztem a bizonyos topicot azota, azt hiszem megtalaltam ami nekem kell: Bass Box Pro!Smile
Nade hadjuk a szemelyeskedest, hangfalra fel! Smile
Válaszol
Help ,meg hilfe is nagyon !
Egyik Lengyel kolléga megkeresett emailban . Van egy EMG-12533 / TR-0313 / készüléke . Gépkönyv ,rajz megvan neki , viszont nyelvi okoknál fogva nemboldogul vele . Szeretné felvenni a kapcsolatot valakivel ,aki tudna segíteni neki ,angolul .
Tudnátok bármi ifot erről a ketyeréről ? Azt sem tudom mi ez egyáltalán .
Válaszol
Ged .
Nemtudom megkaptad e a PÜ-t , valószínü holnap lehet fülelni . Jelentkezz !
Válaszol
.ful. -elni?

Válaszol
Ged is ajkai , és szeretné meg .ful. elni a dobozaimat .
Válaszol
A régit vagy a zújat?

Válaszol
Ged is ajkai , és szeretné meg .ful. elni a dobozaimat .

Hogy van az hogy csak a kimenő fiókban látom az elküldeni szánt PÜ-met , az elküldöttben nem ?
Válaszol
Mócsing Írta:Ged is ajkai, és szeretné meg .ful. elni a dobozaimat.
ezt már tudom, csak azt nem árultad el, melyiket. Wink Amíg a kimenőnél látod az üzenetet, addig nem ért célba, vagyis addig nem olvasta el a czímzett. .??.

Válaszol
Húúú basszus ,mennyit okosodtam már megint .
/ A Terminalon megkérdeztem mi az a vágólap... ,lehet hogy mégsem kellett volna ./

A TL-eket . Méghozzá két verzióban , eredeti kétutasként ,és 620-as csere utánn egyutasként .
Válaszol
Még mindíg .
Help ,meg hilfe is nagyon !
Egyik Lengyel kolléga megkeresett emailban . Van egy EMG-12533 / TR-0313 / készüléke . Gépkönyv ,rajz megvan neki , viszont nyelvi okoknál fogva nemboldogul vele . Szeretné felvenni a kapcsolatot valakivel ,aki tudna segíteni neki ,angolul .
Tudnátok bármi ifot erről a ketyeréről ? Azt sem tudom mi ez egyáltalán .
Válaszol
Hali!

A hangszórók elhalálozásának milyen fajtái vannak, és mi okozza az egyes típusokat? Smile
Válaszol
lada22 Írta:Hali!

A hangszórók elhalálozásának milyen fajtái vannak, és mi okozza az egyes típusokat? Smile

Az egyenaramot nem igazan szeretik Smile Sok erosito, ha elszall a tapot kiteszi a hangszorokra... .aaa.
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Válaszol
BalekAlak Írta:Az egyenaramot nem igazan szeretik Smile Sok erosito, ha elszall a tapot kiteszi a hangszorokra... .aaa.

Igazából azért érdekelne a kérdés, mert van egy Fender gitárkombóm, 2 db 12"-os hangszórója van. Azt vettem észre, mintha nem szólna az egyik hangszórója, pedig még nem is volt meghajtva annyira. :?
Aztán, ha adok neki egy kis kakaót, akkor látható módon mind2 hangszóró jár, viszont ha behajolok a hangszóró elé 5 centire akkor nem hallani csak az egyiket. Úgyhogy a hangszóró szól, de nem hallani, akkor hogy is van ez??? :? :? Elképzelhető hogy eldobta a kanalat az egyik hangszóró? .sir. .sir.
Válaszol
El.

Válaszol
Laci, történt valami módosítás a hozzászólásértesítő levelek formátumát illetően?
Olyan ékezetek szerepelnek bennük, amik az ASCII kódtáblában nem is léteznek .aaa.
Üdv, Péter
Válaszol
Áttértünk észrevétlenül UTF-8-ra kódolás terén. Az egész fórum, az audiodiy miatt. Ezért olyanok a levelek, amilyenek, már megoldottam a dolgot: http://phpbb.hu/forum/tema/1417 csak itt még nem volt időm alkalmazni, eddig csak az audiodiy-en csináltam meg a mod-ot. Holnapra jó lesz.

Válaszol
Így már érthető . .ok.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég