A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OFF-tanoda
Biztos, h. érted? .??. Nekem nehezen ment a megértése. Big Grin
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Megy az ,csak foglalkozni kell vele . .no.
Válaszol
szaisztok!

Tudom ez nagyon nem illik ebbe a fórumba ne muszáj elmondanom .oh.

Ma voltam lenn konditeremben és életemben először sikerült fekve kinyomnom 70 kg-ot.
Ez nem lenne akkor szó ha nem 54 kg lennék Big Grin
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Bravó! .taps. .taps. .taps. Én 110 vagyok, de biztos nem menne már az 70 kg!
Válaszol
Quadlipi Írta:Bravó! .taps. .taps. .taps. Én 110 vagyok, de biztos nem menne már az 70 kg!

Szia Quadlipi! Smile

Jövöhéten irok neked levelet.
Kábel... jelenleg nincs MY250 a boltba, viszont vettem XLR-ből egyenes lengő mama csatlakozót.
A mikrofoncső elkészült, már alig várom, hogy megnézzem milyen lett. Smile
Üdv, Péter
Válaszol
vava Írta:Ma voltam lenn konditeremben és életemben először sikerült fekve kinyomnom 70 kg-ot.
Ez nem lenne akkor szó ha nem 54 kg lennék Big Grin

Te Vava , nem ismerős véletlenül ? .hehe.

"Verekedni nem szeretek de 5 éve karatézom és két éve falatmászok úgyhogy már egy szép szál ember vagyok. Ezt persze én nem igazán hiszem el mert ezt más ..."

Egyébként : Disznó ,és a férfi 100 kilónál kezdődik !
Válaszol
Qadlipi ,akkor mi már a legszebb vágósúlyban vagyunk . .ok.
Válaszol
Mócsing Írta:Egyébként : Disznó ,és a férfi 100 kilónál kezdődik !
És ha vki mindkettő egyszerre? Big Grin

Válaszol
Kandisznó .
Válaszol
A nők szerint amúgy is minden férfi disznó! Van benne valami. .hehe. Ők meg .boszi. -ok.
Válaszol
Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja gyõzni teológiai vitában, maradhatnak. A zsidók egy bölcsességérõl ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a "párbajra". A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni.

A pápa beleegyezett. A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyûltek. A pápa felemelte három ujját. A rabbi felmutatta egy ujját. A pápa egy kört rajzolt a levegõbe. A rabbi a földre mutatott. A pápa elõvett egy ostyát és egy pohár bort. A rabbi elõvett egy almát. A pápa ekkor felállt:
- Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy rabbi. Maradhattok.

Késõbb megkérdezik a pápát a bíborosok:
- Mit beszélt a rabbival?
- Elõször felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Õ felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegõbe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott jelezve, hogy Isten itt is van velünk. Ekkor elõvettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a bûneink alól. Õ elõvett egy almát, hogy az eredendõ bûnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna?

Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit:
- Mi történt, rabbi?
- Elõször azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost.
Mutattam, hogy egy zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk.
- És utána?
A rabbi vállat vont:
- Nem tudom. Elõvette az ebédjét, mire én is...

Válaszol
Ha a méhek kipusztulnak ,az emberi fajnak négy éve marad - Albert .
/Amerikában a méhek 70%-a elpusztult ./
Válaszol
Nekem is lenne egy 5letem. Legyen ez zárt topic, hogy két hónap múlva ne kelljen 22 oldalt végigkeresni egy típusért...szóval ezt is moddold ki. Smile
Üdv: spexcel!
Válaszol
Szerintem is!
Válaszol
Ez a hangszóró tetszik nekem... külsőre is nagyon emlékeztet a hangszórómra Smile
Ha jól emlékszek, a T/S adataik is igen közel állnak egymáshoz. Az SPL lenyűgöző.
Üdv, Péter
Válaszol
Csak tudnám, hogy kapcsolódik ez a honlap témához.... Big Grin Áhh közben átszerkesztetted, sztem kicsitsem hasonlít. Legfeljebb annyiban, hogy 160mm-es mindkettő.

Válaszol
FIGYELEM!

A KÖVETKEZŐK TELJESEN KOMOLY SZÁNDÉKKAL KERÜLNKE FEL IDE!
Röhögni lehet de a történet komoly!)

Tegnap vettem magamnak egy uj dezodort mert kifogyott a régi. Ezzel semmi gond nem lenne HA.....

amint kiértem az utcára egyből feltűnően sok bogár lett. De a csúcs hogy a darazsak meg a méhek bevadulnak tőle. Két csípést is szereztem hogy rohadjanak meg.
szerencsére csak a pólómra fújtam ezért amint levettem és eldobtam arra szálltak és nem rám.

[Kép: dezouw3.jpg]
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Ha nőknél is hasonló a hatása, akkor megfontolandó kompromisszum. .taps.
Válaszol
Megcsípnek...

Válaszol
.no. Behelyettesítem! Amint kiértem az utcára egyből feltűnően sok nő lett. De a csúcs, hogy az asszonyok meg a fiatal lányok bevadulnak tőle. Két csípést is szereztem, hogy rohadjanak meg. (A többiről nem is beszélek.) .ordog. Szerintem nem rossz ha csípnek a csajok! .hehe.
Válaszol
Quadlipi Írta:Ha nőknél is hasonló a hatása, akkor megfontolandó kompromisszum. .taps.
Húsvéti locsolónak kiváló lehet Smile Persze csak ruhára, nem hajra ...
Válaszol
Megszólalt a DAC-om !
Válaszol
A tudás, az tudás .
Tegnap nem ment a gép . Mindjárt az elején elakadt ,valamilyen discet akart elkunyerálni tőlem , vagy a winchestert nem látta . Franc tudja mi volt a kínja . Közel 20 percig kommunikáltam a fiammal telefonon . Nem jött össze . Vesztenivaló hijján nekiáltam a biost ,vaktyúk módszerrel behangolni . Gondoltam a fiam vagy Balu, majdcsak rendbeteszi egyszer . Hogy mitől ,azt speciel nemtudom ,de azóta is működik !
Válaszol
8) Biztos az újraindítástól. Tongue De tényleg Mócsing, egyre jobban megy ez neked.

Válaszol
Reset to defaults?
Üdv, Péter
Válaszol
Ne firtassuk ,az a lényeg működik .
Válaszol
Ma sem működött , de rájöttem mit kell csinálni . Az első oldalon mindent auto-ra állítani ,és elmenteni .
Válaszol
Sziasztok

Az újratölthető ceruzaelemeket hogyan lehet teljesen lemeríteni?
Gondolok arra, hogy kössek sorba vele egy LED-et, vagy egy 20 ohmos ellenállást ?
Üdv, Péter
Válaszol
Nem kell teljesen lemeríteni. Mélykisütni. Big Grin

Válaszol
Szerintem itt mindent megtalálsz a ceruzaakkuk töltéséről és kisütéséről: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=5935
Válaszol
Úgytudom , a nikkel-kadmium akkut ki kell sütni ,különben elveszti a kapacitását . A litiumos meg nemszereti a teljes kisütést .
Válaszol
Megnéztem az elemet. NiMh 2300mAh
Üdv, Péter
Válaszol
Szerintem ki kell sütni . Zseblámpaégő .
Válaszol
0,6 V alá nem szabad kisütni, ezért a legjobb lenne egy Si diódán és egy azzal sorbakötött zseblámpaizzón keresztül kisütni. Ezt nyugodtan rajta is felejtheted, nem teszi tönkre az akkut.
Ha két cellád van, amiket csak párosával tudsz tölteni, akkor időnként nem árt őket azonos potenciálra hozni: a negatívokat összekötöd, és a pozitívok közé kötöd a zseblámpaizzót.
Válaszol
Igen, olyan a töltőm, hogy egyszerre csak 2 elemet tud tölteni.
Üdv, Péter
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég