A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OFF-tanoda
A cipő-k-Rémes dologról csak annyit, hogy ha jót akarunk ne kenjük össze mindenféle dologgal a membránokat anélkül, hogy sejtenénk mit művel majd. Főleg közép ás magastartományokban használt hszeknél nem jó ötlet ilyet elkövetni. Sztem.

Ui: a H2000-es hszek nem festettek. Big Grin Nagy különbség van tényleg.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Nézd DjTaRsY, nem véletlenül írtuk amit eddig olvashattál a témában. Talán nem hiszed, de pár dolgot láttunk már, Lala és Mócsing jóval többet mint én. Ha úgy érzed nem teljesen korrekt amit tanácsoltunk akkor ne fogadd meg. ;-) Magadnak készíted nem nekünk. Most nem is tudom kinek az oldalán olvastam, hogy milyen könnyű is megszokni egy rossz hangot és azt elfogadni etalonnak. (Subvoice vs Spexcel?)
Válaszol
Jöhet a link Lala. :-D
Válaszol
A hájendsóról tudtok valamit ?
Válaszol
Egyáltalán lesz? Vagy most a Zuzu-féle Rezsőshóról van szó? Vagy mi a helyzet? .sokk.

Válaszol
Már nem is tudom mim és hogyan áll. Meg. .haha. Rezső Nyers hangja és legkevésbé sem nyers, inkább nyáladzó lapja háááát. Vettem párat belőle és el(le)fordultam tőle.
Válaszol
Gyerekek .
Ma az őrünk megdöntötte saját rekordját ! Büdösebb volt a lába mint valaha . .torz.
Válaszol
És ez a jelenség miben realizálódott? :?

Válaszol
Enyhe rosszullét , menekülési vágy . Mármint részemről . Kiderült hogy az alergiának van előnye is , a kollégám semmit sem érzett az egészből .
Válaszol
Keressünk egy szag-mentesítő hangot. Azt is tesztelheted mint a szúnyogriasztót. ;-) Közben eszembe jutott, hogy ilyen hangsor már van: fürögyéWazzze! :-D
Válaszol
Én arra gondoltam , felajánlom hogy nejlonzacskót húzok a lábára .
Válaszol
És ha csinálsz rá pár apró likat akkor szüretelheted róla a gombát? .sokk.
Válaszol
Ilyen őrt még nemláttam , kb 130-140 kiló , eszik ,olvas ,és alszik egésznap . Ja ,és közben illatozik . Előbb-utóbb kilessz tiltva ,mert a többi szakot is zavarja .
Válaszol
Kicsit off, de ma a barataim kislanya a jaratasa alatt levo 18R620-ak porvedojet a mai divatos, homoru valtozatra cserelte egy varazs-erintessel .aaa. .aaa. .aaa. .aaa. mikor este hazaertem, es meglattam...
Igenis van ertelme a racsnak, de a selyemmel ellatott elolapnak is...
(Ket felnott (igaz nonemu egyed) vigyazott ra...
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Válaszol
BalekAlak Írta:homoru valtozatra cserelte egy varazs-erintessel .aaa. .aaa. .aaa. .aaa. mikor este hazaertem, es meglattam...

Hasonló nálam is volt, én porszívóval óvatosan kiszippantottam és megse látszik
Válaszol
Hasonló nálam is volt, én porszívóval óvatosan kiszippantottam és megse látszik[/quote]

Ezen nem segit a porszivo, teljesen be lett nyomva, es jopar helyen meg is tort a papir...
Szep biztosan nem lenne....
Válaszol
Nagyon ciki ha ismerek ilyen őrt? .oh. .haha. .haha. Na jó, kollégát is, pedig felénk elég sietősre sikerült az élet. .torz.
Válaszol
Ezen nem segit a porszivo, teljesen be lett nyomva, es jopar helyen meg is tort a papir...
Szep biztosan nem lenne....

....kiszerelés után belülről a porvédő alatt tűvel átszúrva,majd egymiliméteres L-alaku drótot a lukon átbujtatva visszatoszogatni a porvédőt...
nőgyógyászok előnyben....
pia nyer
Válaszol
Az igazi nogyogyasz a levelbedobon keresztul tapetazza ki az eloszobat .haha.

De en azthiszem kicserelem a porvedot, ill. varok Shala valaszara...
Szeretnem, ha olyan szep lenne, mint volt.... :?
Válaszol
BalekAlak Írta:Az igazi nogyogyasz a levelbedobon keresztul tapetazza ki az eloszobat .haha.

De en azthiszem kicserelem a porvedot, ill. varok Shala valaszara...
Szeretnem, ha olyan szep lenne, mint volt.... :?
-----------
akkó irány a posta...a csomagot a levélben küldöm el...jeligére...

fog örülni...ládd-vicsorog...
pia nyer
Válaszol
Nyitni kéne egy "Büdös őr" topicot .
Válaszol
BalekAlak Írta:Az igazi nogyogyasz a levelbedobon keresztul tapetazza ki az eloszobat .haha. De en azthiszem kicserelem a porvedot, ill. varok Shala valaszara... Szeretnem, ha olyan szep lenne, mint volt.... :?
Olyan úgysem lesz, de küldök akkor egy festett porvédőt.

Válaszol
Ádják körömlakkot? Valami szép színeset. A portól az is véd. :-D .forog. .torz. Maga milyen átrendezős fajta. :-P
Válaszol
8) Új divat Wági? Lakkozol? Csak nem a MODE hat rád így? Big Grin

Válaszol
shalafi66 Írta:8) Új divat Wági? Lakkozol? Csak nem a MODE hat rád így? Big Grin
Lesz lakk is meg egyéb kence, mondta nemrég a festő Bence. 8) Kicsit a pia nyer, máris depis módosítás kell. :-D
Válaszol
.sug. shalafi azt mondta, hogy a kék lakkra esküszik... .forog.
Üdv: spexcel!
Válaszol
Öööö a CD szélén/élén? .haha. Mindig sejtettem, hogy szín szempontjából nem feltétlenül mérvadó Lala véleménye. ;-) Már akkor gyanús volt, amikor azok a (szerintem) ronda dobozok elkerültek hozzá és szép színűnek találta. .sokk.
Válaszol
Crockoo Írta:
DjTaRsY Írta:Másik topicban említettem, olcsó dobozt szeretnék, és kicsit. (kolesz ágyba 20liter... Big Grin)
Mondjuk affelől vannak kétségeim, hogy az ágy megfelelő akusztikai paraméterekkel rendelkezik, de ahogy érzed Smile
A 20 literen még mindig az általam említett kettő működne. Bár majd Shalafi megerősít.
Anyagárban úgy 12-14 ezer között lesz.

--------------

ágyhang....hehe...

milye van a gazdag kínainak?
rekaMaója..

szegényebbnek- maotraca
mégszegényebbnek- szalmaózsákja
koldusnak - reumaója...
pia nyer
Válaszol
Úgy általában türelmes ember hírében állok és tényleg eltelik pár perc a robbanásomig, de ez most megváltozott. Egy másodprc sem kellett hozzá. .sokk. Mondandóm többi részét még egy barlangfal sem tűrné el.
Válaszol
Wági, hívtad már a .tuz. oltókat?

Válaszol
[quote="Wagnerur"]Úgy általában türelmes ember hírében állok és tényleg eltelik pár perc a robbanásomig, de -sportauto-utkozese-
most megváltozott. Egy másodprc sem kellett hozzá. .
--------------

SLALOM....

Shahar is the god of dawn in the pantheon of Ugarit. He is the twin brother and counterpart of Shalim, the god of dusk.

...a szekér istene...shéker,vagy szekér ?
öndönt...

Etymology...

...a LOM keletkezése...fábrysanyi

The word shalom was derived from the name of the early Canaanite god Shalim, associated with early twilight (and hence the evening star). Shalim presided over peace. These attributes were later adapted into Roman Venus. Through this association, the Hebrew root shin-lamed-mem (ש.ל.ם), which has cognates in many Semitic languages, came to be connected with concepts of completeness, fulfilment, wellbeing and harmony. Hence usage of shalom in the Hebrew Bible often refers to conditions related to well-being: safety, health and prosperity of individuals and nations.

A thorough etymological analysis of the Hebrew roots and their derivatives reveal that 'Lom was the basic root word for Shalom and appears in other languages in similar forms. ("Theological Dictionary of the Old Testament", by Botterweck, Ringgren, and Fabry).
pia nyer
Válaszol
shalafi66 Írta:Wági, hívtad már a .tuz. oltókat?
Hozzám .tuz. szer-ész kell, nekik kereszt lenne jó. Mármint a két önjelöltnek. :-D
Válaszol
Nemtom pionyer. Ha esetleg lefordítod jó lesz. Mondjuk az egészet. Mármint azt a régi "test a man too moon"-t.
Válaszol
A NASA szerint ,az Apolló 17 holdraszállása utánn . Amíg az urak különböző kavicsokat gyüjtögettek , a leszáló egység mellett hagyot autójuknak lelopták a kerekeit .
Bővebben: http://www.urvilag.hu

No comment .
Válaszol
Shalafi, irtam egy hozzászólást a keresztváltós topikba megnézed?
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég