A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OFF-tanoda
A dobozát is Fehérváron készítik? Vagy az is visszamaradt készletekből van, mennyi van még belőle?
Válaszol
Sok. Smile Szerintem, elég sok.

A hangszóróüzemben sosem készült doboz, ott nincs asztalosmunka. Smile
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Hamarosan lesz egy kis akcijó, kiszórom majd a fejlesztésből visszamaradt hangszórókat, lehet rá számítani, hogy nagyon olcsón, maximum anyagáron, pici esztétikai hibás példányokhoz lehet majd hozzájutni. Smile

Válaszol
Az akció a honlapon nyomon követhető lesz? Vagy a fórumon?
Válaszol
Engem érdekelne 2db dóm ,amivel a 639 kiváltható .
Válaszol
egészen jó ötlet ez a kis dobozka főleg ha SOK van belőle.
valami infó arról hogy így szerelten mit tud ?
átvitel tekintetében , persze.

A kész dobozok hátránya hogy azokban nem lehet elbújtatni az erősítőt.
Az jutott eszembe hogy talán fel lehetne építeni úgy hogy a számítógépben kapjon helyet az erősítő maga. Vannak a házak hátulján ezek a csini takarólemezek, amik hivatottak kitakarni a kivágásokat a PCI és egyébb kártyáknál, ilyen vak lemezt kb. forint per darab áron lehet szerezni. Voltaképpen ahhoz kellene a penlt fogatni, és azon lenne luk furva amin jöhet ki hangszóró kábel. Mán csak a hangerő potinak kellene házat találni, kikábelezni okosan hogy a júzer tudjon mit tekergetni.

http://www.kontel.hu/index.php?inc=product&ref=12405
ez elég olcsó kis IC, 12 voltra van tervezve, éééééés, egyenáramú hangszínszabályzója van, nem lenne gond a hosszú kábel a hangerőszabályozó végett.
157 darab forint bruttó darabja. röhögcséges Big Grin
cserébe viszont 5 wattnál többet nemnagyon tud.
Válaszol
Egyszer használtam ezt a dobozt, de saját hangszóróval. Smile Nem sokat tudok róla, hogy úgy, milyen, ahogy összeszerelve árulják.. Smile

Válaszol
(2014. 06. 04., 20:29)baanis99 Írta:  Az akció a honlapon nyomon követhető lesz? Vagy a fórumon?

Még összeszámolom a mennyiséget, aztán valószínűleg itt a fórumon lesz fent. Ha véletlenül nagyon sokat találnék, akkor más fórumokra is juttatok belőle. Smile

Mócsing, talán egyetlen pár N639F jelzésű van, amit erre a célra be lehet fogni. Megnézem.

Válaszol
Várom az eredményt .
Ez is akusztika . Mivel utálom hogy a madarakat képtelenség megelőzni a cseresznyeszedésben ,kölcsönkértem a haver madárriasztóját .Úgy működik hogy 40mp szünet ,2mp tücsökciripelés szerű hang . Engem már piszokul idegesít ,egyedül a madarak tudják elviselni . Ahogy látom ez csak a madarak étvágytalanságának ,akusztikai úton történő gyógyítására alkalmas .
Válaszol
És a vakondok hogyan reagáltak erre a hangra?
Válaszol
Nem reagáltak ,mivel nyáron nincsenek . Hozzám telelni járnak .
Azoknak egy kiherélt mágneskapcsolóból csináltam idegesítőt ,ami egy szögvas oldalára volt csavarozva .Időzítőóra kapcsolta 45 perc szünet .15 perc búgás arányban . Látszott hogy utálják ,mert megpróbálták kitúrni . Úgy saccoltam ha ez nincs megúsztam volna kb 80 túrással , így meg volt több mint 200 kicsi . Hallottam olyat is hogy petárdát kel a lyukba dugni ,és rálépni a bejáratra ./15 éve volt ,már elévült ./ Hát ez szegény biztos süket volt a végén mint az ágyú ,de jobban túrt mint valaha . Ők győztek .
Jaaa igen ,és a szomszédnál egy túrást se láttam . Hogy a francba van ez ?
Válaszol
Ez úgy van, hogy a szomszéd dobálja hozzád őket amikor alszol ... én is így csináltam csak én a csapadékelvezetőbe dobtam ami a patakba vitt őket úgy 800m múlva, de addig nem tudtak kimászni belőle.
Válaszol
Szervusztok !
Presenter fejhallgató erősítő rajzot keresek ,tud valaki segíteni ?
Válaszol
És visszatért a fórum. Bár ez annyira nem off [Kép: biggrin.png]
Válaszol
Támogassátok Ti is az Európa fája választáson a tatai öreg platánt !
http://www.treeoftheyear.org/Uvod.aspx
Válaszol
(2015. 02. 13., 21:29)Mócsing Írta:  Támogassátok Ti is az Európa fája választáson a tatai öreg platánt !
http://www.treeoftheyear.org/Uvod.aspx

És milyen jó kis kávézó van alatta/mellette!
Válaszol
Van a parton egy Szörfös nevű kocsma ,az az igazi . A legszimpatikusabb csehó ahol megfordultam .
Válaszol
Ilyen egy igazi "hangfal"?
http://indavideo.hu/video/Durva_hangtechnika
?
Válaszol
Na, mondtam én, nem kell nagy hangszóró, elég a sok kicsi. Smile

Válaszol
(2015. 05. 26., 11:32)shalafi66 Írta:  Na, mondtam én, nem kell nagy hangszóró, elég a sok kicsi. Smile

Itt egy újabb gyöngyszem.
Ezt még a szomszéd országban is  hallani lehet majd.  Big Grin
http://444.hu/2015/08/16/eszak-korea-fel-fogja-robbantani-del-korea-hatalmas-hangszoroit-ha-arra-lesz-szukseg/
Válaszol
Azért a zenéről is legyen szó:
http://index.hu/tech/2015/08/14/maria_elment_es_azota_szarul_szol_a_zene/
Igen érdekes és kicsit elszomorító cikk.
Akkor őrizgessük a meglévő lemezeinket.
Válaszol
Szervusztok !
Maxwell MX-25 701 R.L.C mérőhöz keresek kapcsolási rajzot .
Válaszol
(2011. 02. 05., 17:07)DjTaRsY Írta:  Azt hiszem jövő héten megjelölöm első helyre a BME Villamosmérnökit Smile

Szeretném jelezni, hogy elvégeztem, hivatalosan is villamosmérnök lettem. Big Grin
Válaszol
Big Grin Nagyon örülök. Grat hozzá. Milyen szakirány is volt?

Válaszol
(2016. 07. 07., 11:46)shalafi66 Írta:  Big Grin Nagyon örülök. Grat hozzá. Milyen szakirány is volt?

Mikroelektronika és elektronikai technológia szakirány,  mikroelektronika ágazat, azaz monolit technikat es microchip tervezest is tanultam,  de záróvizsgat megis gyártás es minőségbiztosításbol tettem. 

Olyannyira nem jött be a villanykar, hogy például szakdolgozatomat már hálózat alapú védelem tervezése es bevezetése címmel írtam, es jelenleg is IT biztonsági szakemberként dolgozom, teljes állásban. 

Ettől függetlenül az évek ota huzodo ket dobozom építése újra napirendre kerül, de egy autós koccanas okozta anyagi kiadások keresztülhuzták a szamitasaimat. 
Válaszol
Hát akkor szebb napokat kívánok a következőkben.

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 10 Vendég