A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangszórók
Heló mindenkinek. Segítséget szeretnék kérni. Egy HA/1004 hangszórót szeretnék belerakni egy 3 utas dobozba. Ha lehet reflexnyílással ellátott dobozba.Meg szeretném tudni a doboz méreteit, az anyagvastagságot/fajtát, hogy hova rakjam a hangszórókat a dobozba. És meg szeretném még kérdezni hogy milyen kőzepet, magasat és hangváltót ajánlanátok hozzá. Otthoni és disco felhasználásra volna a cucc. Quad 405-ről hajtanám. Várom vényeményeteket. Előre is köszönöm!
Válaszol
ez akkor HA31?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Igen. 4 Ohm-os. Mert az egész rendszert arra szeretném megcsinálni mert a QUAD 4 Ohm-os.
Válaszol
Jó, hát a videotonos HA 31 csak zárt dobozban működik, valahol 60-80 literig. Ezen az intervallunom belül szabadon választható a doboz térfogata az alsó f3 pont és a terhelhetőség változik csak.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
az lenne a lényeg hogy minél magyobbat szóljon és bírja el a 100W-ot
Válaszol
az a baj h nemtudom se a doboz anyagát, vastagságát, méreteit, hogy milyen körép és magas hangszórót tegyek bele,és hogy hogy rendezzem el őket. plusszba még a hangváltót se tudom milyet rakjak bele. hogy ez az egész úgy szóljon ahogy annak kell.
Válaszol
Üdv! A kérdésem a következő lenne milyen típusú új hangszórókkal lehetne kiváltani a DB 2001 E gyárijait?
Válaszol
HA 20-484 a mély, HB10-586 a magas helyettesítője, de a magasat csak akkor kell kicserélni ha biztosan rossz.
Válaszol
Köszönöm a választ!
Válaszol
Üdv.!Egy pár Videoton Bonus 902-hez kéne két közép és egy mélyközép.Típusok közül én a HB10-546-t és a HA16-542-t néztem.Ezeknek létezik pozitív membránszéles verziójuk?Továbbá olyan sötét e a hangszóró amilyennek kinéz?Big GrinD Mert bár tudom, hogy sokaknak csúnya, de én előlapja nélkül használnám.
Válaszol
(2014. 04. 12., 19:48)mataczadrian Írta:  Üdv.!Egy pár Videoton Bonus 902-hez kéne két közép és egy mélyközép.Típusok közül én a HB10-546-t és a HA16-542-t néztem.Ezeknek létezik pozitív membránszéles verziójuk?Továbbá olyan sötét e a hangszóró amilyennek kinéz?Big GrinD Mert bár tudom, hogy sokaknak csúnya, de én előlapja nélkül használnám.

Szia!
Egy db mélyközép??
A közép párban csere még OK, de a 4 db mélyközépből 1 db kicserélésre másra szerintem nem igazán szerencsés dolog. Én inkább eredetit keresnék, vagy javítani a meglévő hibásat SZVSZ.
De a hangfal és döntés joga a tiéd.
Üdv.
Válaszol
(2014. 04. 12., 20:31)GARFIELD13 Írta:  Szia!
Egy db mélyközép??
A közép párban csere még OK, de a 4 db mélyközépből 1 db kicserélésre másra szerintem nem igazán szerencsés dolog. Én inkább eredetit keresnék, vagy javítani a meglévő hibásat SZVSZ.
De a hangfal és döntés joga a tiéd.
Üdv.
Köszi a gyors választ!Megfogadom a tanácsod.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég