A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...kérdések shalafihoz
Legfeljebb a tartalom volt jobb, az új forma sokkal szebb, és a funkciók is nagyságrendekkel átláthatóbbak.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Shala nem fogom bemásolgatni, a hszeidet, de mostmár kicsit idegesít hogy 6x 7 félét mondasz, azt mondtad te az adatlapokhoz nem adod a neved, amik fenn voltak azok már nem jók, amiket te csináltál olyat már, vagy még nem gyártanak ! És ha készültek adatlapok add meg a linket, ide de feketén fehéren ne fórum topikokat linkelj be ahol bárhova kattintok, 404 ! Ide adj meg egy linket rákattintok érvényes, és ha rákattintok, előjön szépen a lista, a megbízható -most gyártott- pontos adatokkal együtt!!! Mert eddig a hiánypótló topikon kívül én adatlapot nem láttam !
Vagy amit láttam az le lett fikázva hogy az már régi, már azok nem érvényesek !
Ezek ellenére elismerésem a munkádért, és várom a linket !
Válaszol
Tőlem ne várd. Én nem vagyok itt senki, és írtam már, hogy nincs időm mérni, nem is vállalom ezentúl. Azt azért mégis kikérem magamnak hogy 6* hétfélét írnék. Mindig ugyanazt írtam, az általam mért adatok mindig valósak voltak, de a hangszórók most nem olyanok mint a két évvel ezelőtti méréseknél. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni. Szerintem sokkal inkább ez a vicc...

Ui: azért nem ártana figyelembe venned, hogy a fórumra látogatásod előtt is létezett a H2000 illetve a fórum/honlap, egészen eddig pontos dokumentációkkal. Arról én nem hiszem, hogy tehetek, ha te csak most érkeztél.
Predator01 Írta:ne fórum topikokat linkelj be ahol bárhova kattintok, 404
Ilyet én sosem tettem. :|

Válaszol
Idézet: Már elnézést, de én igen pontos adatlapokat készítettem, szóval nem tudom mi a vicces...

Hol vannak ? Érvényesek a most kapható hsz-ekre ?
Válaszol
A gépemen.

Nem, de erről én nem tehetek.

Válaszol
Na erről beszélek S Tudom hogy nem te tehetsz erről !
Válaszol
Teljesen értelmetlen vitatkozni shallafival!

Ennek több oka is van.
1: köze nincs a céghez, szívességet teljesített igen becsületesen amiért pozitívumot nem sokat kapott és ennek vége.
2: Mindig ő nyer! Joggal..... (lásd a többi fórumot)
3:Mindig a postást bántják.....

üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
PredatorNo1 Írta:
Idézet: Már elnézést, de én igen pontos adatlapokat készítettem, szóval nem tudom mi a vicces...

Hol vannak ? Érvényesek a most kapható hsz-ekre ?
Úgy látom, write-only üzemmódban vagy.
Válaszol
Jól látod!
Vava én csak az adatlapok miatt vitatkoztam vele, irtam már az úgynevezett "Cégvezetőnek" de ba*zott reagálni. Shala munkájáért meg elismerésem, biztos sokat adott a cégnek csak fordítva nem igy volt.

Tudtok olyan gyártót ajánlani ahol nem horribilis áron adatappal(pontos) gyártanak hangszórókat ? Ha idew nem privibe pls !
Válaszol
Jajj vava, Wági, azért ennyire nem komoly a helyzet. .oh.

Válaszol
Predator, gyakorlatilag én nem tudok ilyet, sokszor még jóval magasabb árakon sem jön össze hogy azt kapd amit vársz.

Válaszol
vava Írta:2: Mindig ő nyer! Joggal..... (lásd a többi fórumot)
3:Mindig a postást bántják.....

üdv: vava
2: Dehogy! ;-) 3: Asszittem valami rendes dolgot tanulsz. :-D Valójában nem nyert eddig soha. Legfeljebb igaza volt. De ez a legtöbb ember számára egy szubjektív dolog, ami nem fedi a valóságot. (Pl szent lovagunk az egyútban.) Lehet sok dolgot hallani és bár valóban az a célja egy saját építésű doboznak, hogy nekünk megfeleljen, mások véleménye pedig másodlagos, azért ha egy rendszer hazudik, többet akar mutatni mint amit tud, azt el lehet fogadni és együtt is lehet élni vele, csak ne próbáljuk úgy beállítani mint egyetlen üdvözítő lehetőséget. Aki meg erre rávilágít általában maga az ördög. ( Lala egyébként is úgy néz ki. :-D )
Válaszol
.haha.

Jogos ami írsz. Csak te úgy fogalmaztad meg ahogy nekem kellet volna Wink
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Sziasztok!
Shalafi, javasolnék egy új topikot, aminek (ehhez hasonlóan) "Kérdések a gyártóhoz" lenne a címe, már ha valakinek a cég tagjai közül van annyi ideje, hogy olvasgassa a kérdéseket és válaszoljon rájuk. Ugyanis az egyik topikban kérdeztem anno pár hete a most gyártott magasakról, és mondtad, hogy ez ügyben a gyártót kell kérdezni. Vagy már van ilyen topik?
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális Smile
Válaszol
shalafi66 Írta:Jajj vava, Wági, azért ennyire nem komoly a helyzet. .oh.
Mé? Annak tűnt? :-D
Válaszol
Zupp: Mondjuk telefonon el tudom képzelni, hogy választ kapsz pár kérdésedre, de mintha írta volna valaki, hogy mailre nem válaszoltak neki.
Válaszol
A következő kérdésem az új honlapot tesztelgetve fogalmazódott meg bennem, de nem abba a topikba tartozik. A viszonteladók menüpont alatt megnéztem a miskolci üzleteket: JM Intruder, Elektronik (vagy ahogy mi hívjuk: EMO), és Villhir. Az Intruderben már rég nem láttam kitéve H2000 hangszórót (de kíváncsiságból rákérdezek, rendelni lehet-e); anno, mikor magashangszórót kerestem (sajna kapkodva.. épp akkor volt pénzem, és mihamarabb kellett egy pár uj magas, mert a régi tönkrement), rákérdeztem a HG-2,5 re az EMO-ban.. azt mondták, hogy már kb. egy két éve nem rendeltek a H2000től. A Villhirben meg egy darab HG 1,9est tudott volna adni az úriember, 2490Ft-os áron.. Ami, ha tőletek rendelek, 1800Ft.. De azt mondta, nem szokott már ő sem rendelni. Na majd az Intruderre leszek kíváncsi.. ugyanis a SAL cuccokat pont annyiért kínálják, mint az a SAL honlapon van.. kíváncsi vagyok, ha rendelnék H2000-ret, mekkora hasznot tennének rá.. Tongue
Válaszol
Miskolcon sajnos majdnemhogy csak elméleti szinten léteznek a viszonteladók.

Válaszol
Zalaegerszegen is. Ki van rakva pár vidi Hsz a megbarnult SBX-ek mellett, majd mikor kértem, hogy van-e H2000 hangszóró, csak néztek nagyokat, hogy mi az.... Majd elővett egy 85486486 éves katalógust, és brutál drágáér akartak adni nekem valami hszt. És inkább a h2k-nak írtam, hogy 2 HA15 kell. (kóterrendszer)

ha már a forgalmazó sem tudja, milyen céggel áll kapcsolatban...
Válaszol
shalafi66!

Érdeklődnék, hogy a lassan 1 hónapja elküldött hangszóróimat mikor postázod vissza, és miért nem válaszolsz a méljeimre????

Kezdek aggódni!
Válaszol
Ne aggódj, még élek és a hangszórók is megvannak, nem dobok ki semmit. A javítást meg úgyis utánvéttel fizeted... de így ha fórumra írsz, elég nehéz kideríteni, ki is áll a szavak mögött.

Válaszol
Nem akartam én ide írni, de ha nem válaszolsz, akkor mit csináljak?

Írok most egy mailt, hogy be tudjál azonosítaniSmile
Válaszol
Hali shala! Nézegettem a Cabasse DOm 36 jelzésű dómot, amit forgalmaz a H2000, és kinézetre nagyon bejönne, meg tudod, hogy D'Appolito mániás vagyok, és azt is tod, hogy oda favorizálom a tölcsért. Jó az a dóm? Jó lenne, ha kaphatnék vmi frekimenetet, és véleményt a hangjáról. Köszi
Válaszol
Nem is a H2000 forgalmazza, hanem a logotech.
Frekimenetet meg nem kapsz, még H2000 hangszóróról sem.
Tudtommal jelenleg senki nem foglalkozik méréssel.
Válaszol
Gyakorlatilag a kettőben annyi a közös, hogy majdnem ugyanaz.

A fórum keresés funkcióját használva megtalálható a hangszóróról valaha spexcel által mért átvitel, és az általam mért T-S paraméterek.
http://forum.hangszoro.net/viewtopic.php?p=13685#13685

Válaszol
HÁÁÁÁT.. Nem megy el magasra, 15 után azért leesik.gondolom ez bejáratott, amit mért spexcell. azért lehetne egyenesebb is a vége
Válaszol
Hát gondolom bejáratott, bár erről őt kéne kérdezni, mert még nála van a hangszóró. Big Grin

Válaszol
Fostex szélessávúakról mi a véleményed? Tervben van egy szélessávú tölcséres projekt. Konkrétan FE 166.
Válaszol
shalafi66 Írta:Gyakorlatilag a kettőben annyi a közös, hogy majdnem ugyanaz.

Erre már én is rájöttem Big Grin Shalla egyszer azt írta, hogy a "szaccos" nevű úriember a cégvezető, akiről annyit megtudtam, hogy Szatmári Sándornak hívják. És amikor levélben érdeklődtem, hogy van e a Logotechnek készleten 8 centis sony szélessávú, mert kellene general purpose felhasználátra, és Szatmári Sándor úr válaszolt szintén Smile
Válaszol
shalafi66 Írta:Gyakorlatilag a kettőben annyi a közös, hogy majdnem ugyanaz.

Aha, hát ott a majdnem Big Grin
Válaszol
Gyakorlatilag úgy kell felfogni, hogy a Hangszóró 2000 több részből, több vállalkozásból áll, és ez az egyik része.

Válaszol
GxxANC Írta:Fostex szélessávúakról mi a véleményed? Tervben van egy szélessávú tölcséres projekt. Konkrétan FE 166.
Érdekes világ, a hozzá való BL "tölcsérek" méretezése is, évekig lehet szórakozni vele. Big Grin Én, ha rajtam múlna és nem szörnyen magas az
EBP, akkor inkább egy ML-TL mellett szavaznék.

Válaszol
Írtál egy mailt Lala, de az sms ugyan jelezte ezt, de a mailt nem látom. Asszem Anasztázia miatt volt az egész. :-D
Válaszol
8) Ejj.. Újraküldtem. De már egy-két részlete csak mérsékelten aktuális. Big Grin

Válaszol
shalafi66 Írta:8) Ejj.. Újraküldtem. De már egy-két részlete csak mérsékelten aktuális. Big Grin
Ugyan! Anasztázia talán tényleg adott ki lemezt? :-D
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég