A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
izmos közép
hellósztok visszatérő kérdésem lenne hogy milyen közepet válaszak a nagyágyú w tölcsérem mellé abba eminence hsz lesz ! De a közép hsz még kérdéses és jövö hónapba venném az egészet! 20-25cm es közepekre gondoltam mert a 30 as az már nem elég dinamikus. 150hz től szeretném 3000hz-ig és lényeges hogy tudjak hozzá majd hangváltót is tervezni!!
Válaszol
Ha 150-3000Hz-ig kell, akkor szerintem tökéletes lenne neked a HA-31G gitárhangszóró. Shallafi mondta anno kérdésemre, hogy ez a hsz elég jól terhelhető is, és nagy az érzékenysége. Azt pedig anno az adatlapján láttam, hogy az átvitele kb. 50-5000Hz-ig tart.. ha jól emlékszem.
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális Smile
Válaszol
Bár még várj egy kicsit, amíg a nagyok is véleményt mondanak Smile
Válaszol
szerencsétlennek olyan irányított lesz akkor a közepe. 8)
Válaszol
PA-nál jó.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
shalafi66 Írta:PA-nál jó.

Fhú bocsánat hogy ujj témát nyitottam tegnap este csak egy ujj kérdést szerettem volna feltenni ! De úgylátom hasonló téma még nincs úgyhogy el is fér. Nah akkor gitár hsz van középnek javasolva? Azzal az a gond hogy 30-as és bele akarom majd próbálni a rutsémba .haha.

Ellen vetés akkor nincs gyártói oldalról nézve sem? És a 2 db ára mennyi körül lenne? Mert még az oldal nem szuperál jól és nem tudtam megnézni a hsz-kat. Jah és valószinű 2 oldalt terhelt közép tölcsérbe lesz ! Ha csak nem fölösleges.
Válaszol
Most nem tudom mik az árak, de a 2008. januári lista szerint 9900Ft/db, ha jól emlékszem.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég