A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reflexion állóhangfal
Hi

Mi a véleményetek errő a hangfalról? Érhet valamit?

http://www.vatera.hu/1par_reflexion_allo_hangfal_500w_3_utas_fekete_121882148.html
Válaszol
Látom már nem aktuális,de szerintem felejtős...500W,hehe.
Szívesen rákötném haverom Reflex Rx-500-as végfokjára,és megnézném hogy muzsikálna teljes kivezérlésnél .haha.
Bocs,de muszály volt...
Ü:Fész
Biztos vagyok benne,h. a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni.
Válaszol
kicsit mozogna.. vagy nem.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
hmm 16 cm mély sugárzó :S
gyanús az 500/150 W
Válaszol
Azért ilyenkor egy kicsit mindig bízok benne, hogy elírtak egy 0 és csak 50watt. Sajna mindig csalódokSmile

" 5cm átmérőjű pc hangszóró teljesítménye 300watt PMPO. Sztem rájöttem, folyamatos működés esetén ennyi az összteljesítmény felvétele kb 5 év alatt .haha. "
Válaszol
A teljesítmény az időtől független. Ha az időt is bevesszük, akkor az lehet pl. munka->energia. OFF volt.
Válaszol
Köszi! Azt hiszem ez nekem szól .haha. Amúgy állítólag a PMPO egy nagyon minimális ideig leadható teljesítmény vagy valami ilyesmi. Ha viszont a teljesítmény nem függne az időtől akkor a PMPO-nál a watt jelölés sem helytálló. Amúgy a teljesítmény egységnyi idő alatt elvégzett munka. Szal ha 5 évet veszem egy egységnek akkor még lehet is jó amit írtam Smile
Válaszol
Fész Írta:Látom már nem aktuális,de szerintem felejtős...500W,hehe.
Szívesen rákötném haverom Reflex Rx-500-as végfokjára,és megnézném hogy muzsikálna teljes kivezérlésnél .haha.
Bocs,de muszály volt...
Ü:Fész

Szerintem csak egyszer mozdulna meg Smile)
üdv
Válaszol
Vagy eladhatóbb lenne ha pl. 50W RMS -t írna rá...
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég