A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Régi fórum, és az új...
A régi Vidi-fórum teljes anyaga elérhető a következő címen: http://forum.supergamez.hu/forum.php3?azonosito=videoton Jó olvasást kívánok mindenkinek, sok hasznos témában lehet hozzászólásokat taláni, persze a kevésbé hasznosak közt. Tongue
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Na, újraregisztráltam. 8)

Így első, természetesen építő jellegű hozzászólásom az, hogy a gombok széleit kicsit jobban el kéne dolgozni. Nem minthogyha ez lenne a legfontosabb, dehát az apró részletek, tudjátok... Big Grin

Amúgy phpBB rula Wink

Szerk.: szerintem előnyösebb lenne, ha az üzeneteket elválasztaná valami csík, sokkal áttekinthetőbb lenne!
Jó lett az új oldal.
DE fényképek nem lesznek a hangszórókról?? :? Wink
Mert a jövőben szeretnék építeni vidi dobozt de így valahogy nem átláthatók a dolgok... Smile
Vagyis a hangszórók láthatatlanok. .forog. Szabadságolások vannak most is, nem akarok fölöslegesen igérni semmit, a következő hónapban kerülnek majd sorra a képek, úgy hiszem (szeretném, ha így lenne). Smile

Admin Írta:Vagyis a hangszórók láthatatlanok. .forog.

ööö...igen...ez a legjobb szó rá Wink
Esetleg lesz/vagy van olyan rész ahol dobozterveket ajánlotok hangszórókkal együtt? Tudod mint pl a Salnál...
Bocs ha van ilyen...még nem volt időm átnyálazni az egész oldalt Tongue .forog. :?
Lesz ilyen oldal, a '90-es években gyártott dobozok tervei ma is használhatóak, kisebb módosításokkal, és komplett házimozi rendszert is tervez Vidi hangszórókból a Monaudio. Ezek a tervek mindenképp felkerülnek. Smile

Admin Írta:Lesz ilyen oldal, a '90-es években gyártott dobozok tervei ma is használhatóak, kisebb módosítáokkal, és komplett házimozi rendszert is tervez Vidi hangszórókból a Monaudio. Ezek a tervek mindenképp felkerülnek. Smile

Nha ez nagyon jó lenne... Wink

Képek meg sokad dobnának a rendelések számán...szerintem.
Mert igaz, hogy az adatok a fontosak...deee...szerintem érted miről beszélek... 8) Big Grin
simply Írta:Nha ez nagyon jó lenne... Wink

Képek meg sokad dobnának a rendelések számán...szerintem.
Mert igaz, hogy az adatok a fontosak...deee...szerintem érted miről beszélek... 8) Big Grin

Én is így gondolom Smile
Jópofa, meg használható, engem egy dolgo zavart az új fórumban: a jobb oldali görgető színe. Nagyon beleolvad, alig látom.
Oszt nemtom, hova klikkűjek! Smile))
A fórumon a hozzászólások melett látható időpontokról. Sajnos ez a rendszer nem tudja mi az a nyári időszámítás, és ha jelenleg a helyes időzónába állítjuk, akkor úgy néz ki, mintha "késne" egy órát. A megoldás rá, ha minden felhsználó átállítja (mint az órát szokás) GMT +2-re az időzónát az adatlapján. Persze a váltáskor meg vissza.

Hello Admin és mindenki!

Nagyon örülök, hogy végre elkészült a Hangszóró 2000 honlap.
Egy ideje nekiláttam hangfalat tervezni, de szükséges adatok és segítség hiányában majdnem elpártoltam (a SAL-hoz, amivel lehetséges, hogy nem vagyok egyedül).
Nos ez változott, és mostmár eltökéltem magam egy ékesszóló vidi-hifi hangfal készítésére Smile

Csak így tovább...

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég