A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dóm magas
Van nekem most két darab dóm magas, saját gyártás, 639-es zárófedéllel. Ha valaki igényt tart rá, jelezze.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

shalafi66 Írta:Van nekem most két darab dóm magas, saját gyártás, 639-es zárófedéllel. Ha valaki igényt tart rá, jelezze.

Ha esetleg lenne hozzá egy egyszerű földi halandó által is megépíthető dobozterv, valami "konyhakész" mély és váltótervvel, akkor én beneveznék rá. Viszont a fafaragáson kívül én max. a súlyomat tudom megmérni, mást nem 8)
Háát, akkor a fafaragásnak is a közelemben kell lezajlania, mert doboz nélkül nincs váltó.

Mélyközépből az van, amit a kétutasban linkelktem, csak másik, 170-es kosárral.

shalafi66 Írta:Háát, akkor a fafaragásnak is a közelemben kell lezajlania, mert doboz nélkül nincs váltó.

Mélyközépből az van, amit a kétutasban linkelktem, csak másik, 170-es kosárral.

Szia!
Akkor gondolom a HA 17-634-ről lenne szó. Ha ezzel 8 Ohmos változatban összehozható lenne egy jó kis doboz a Danskhoz (a 8 Ohm, az egyéb erősítő készülékek miatt lenne jó), akkor nem kergetek Preludiumokat. A távolság adott, de minden megoldható és áthidalható. Viszont a faipari gyártótevékenységen kívül mindenben rád hagyatkoznék. Ha ez részedről is OK, akkor a többit privátban megbeszéljük.
Üdv.
Jó, legyen úgy.

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég