A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arn-188-03/16 ill. 266-03/16
Csak kíváncsiságképpen, nemtudja valaki hol lehet ezekhez adatlapot találni?
http://www.tvm-valmez.cz/novinky/

itt sajna csak a 4 és 8 ohm os változatokról van..
Google is cserben hagy.

Kár hogy a logotech oldalán nincsennek fennt mérések a hangszórókról, az embert hajtja a kíváncsiság..
Válaszol
Ugyanolyanok, mint a 4 és 8.

különben meg az sem zavar senkit, hogy a jelenlegi TVM hangszórókhoz nem találni adatapot a honlapjukon, mert ami ott van, az minden, csak nem az, amit a boltban veszel.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Nekem van 2 db 226/03-6.. 6 ohmosak. És nagyon nem érzékeny fajták. A TVM az oldalán 84dB-t ír.. és ahogy Shala mondta.. nem biztos, hogy az a valóság. De tapasztalat, hogy szegény 7294 tolhatta neki a wattokat.. csak melegedett a porvédő.. de szólni nem nagyon akart. Doboz terén kizárólag zárt, amit elviselnek.. de érzéketlenségük miatt nem tudok velük mit kezdeni Big Grin Autós nyomónak esetleg.. de ahhoz meg nem elég terhelhető.. Gondoltam arra is, hogy a kosarat legalább odaadom Shalafinak.. de még az sem kell neki Big Grin Big Grin
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális Smile
Válaszol
Szó se róla a 4 és 8 ohmos darabok adatlapja fenntvan, az alapján valóban 4-ed rendű bandpass ami szóba jöhet, kizárólag.

Nagy kár, egészen pofásan néznek ki pedíg Big Grin

Isten igazából érdekes a logotech es oldal hangszóró kínálata, nemigen találk egyikről sem semmit, seholsenem.

Érdekesnek találom hogy manapság nemigen találni zárt dobozba való hangszórót sehol, azért lapozgattam át mostanában sok sok terméket mert bíztam benne hogy találok valami megfelelő állatot a célra.

Persze maradok a kis ha-17 eseknél, mivel mást nem találok ami jó kétutasba és nem kerül egy vagyonba...
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég