A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HA18-620 eladó
Eladó ez a pár hsz, 2008-as szériából való. III. ker-ben található.
Fix 5e/pár.
Szia! Engem érdekelne a hangszórópár, ha megvan még. Van egy Videoton DC 1828-as hangfalpárom, abba kellene. Egyedül csak az a gond, hogy nem tudom pontosan, hogy tényleg a HA18-620-as jó-e bele. Ha ebben tudnál segíteni, megköszönném. Már írtam egy e-mailt ezügyben a Hangszóró 2000 Kft.-nek, de még nem válaszoltak a levelemre.

Üdv: cseloteij
Elvileg ez van benne, meg egy 8 centis magas, és egy kis piezo.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Idézet:Elvileg ez van benne, meg egy 8 centis magas, és egy kis piezo.

Közben utánanéztem én is itt a fórumon és igen, valóban ez van benne. Nem rég jutottam hozzá ehhez a hangfalhoz, igazából nem is foglalkoztam még hifivel, sajnos egy szuper Akai decken és a hangfalon kívül még nincs másom, csak egy music center, amit erősítőként használok. Úgyhogy most vadászom erősítőre és ezt a hangfalat akarom rendbe hozni, mert egyébként nagyon szép hangja van, nagyon tetszik, ahogy szól.

Remélem jelentkezik majd Léva, hátha megvan még neki a hangszóró...

Köszönöm a segítséged és még egy kérdést feltennék máris: a hangfal tényleg szépen szól, de normális az, hogy tulajdonképpen a piezo hangját mintha nem hallanám, ha közel hajolok a hangfalhoz? Pedig nagyon szépek a magas hangok, szép hangképe van az egész hangfalnak (már amennyire ez az erősítő meg tudja hajtani persze...), de a piezoból nem hallottam még hangokat kijönni. Jó, persze lehet elnyomja a közép és a mélyközép...
Létezik valami teszt féle, amivel meg tudnám ezt vizsgálni?

Köszönöm továbbra is a válaszokat!
Onnan tényleg nem sokat hallasz. Smile Maximum a felső oktávban valami apró sziszegést.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Szia!

Megvan még. Írj itt v priviben.
Kollégának félretéve.
Elkelt.

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég