A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eladó DC2550, EA 6383S, RT 6303S, CS-F112
Hangfal DC2550 A 8ohm 70/110W
,erősítő EA 6383S,rádió RT 6303S,deck AKAI CS-F112. Igazából még irányárat sem adnék. Ezen cuccok értéke nem éri el azt, hogy nagyobb távolságból érdemes lenne eljönni érte, tehát Eger és környékéröl keresek vevöket. Garantáltan Videoton-baráti áron.
Válaszol
Ha nem tévedek, ezek az első Vidi tornyokból a nagyobbik részei. Az elemek magassága kb. 112 mm, alu színű előlapok. A rádió csak tuner, az erősítő Depréz műszeres kivezérlésmérővel. A magnó valamiben eltér az CS-F12-től, de nem tudom miben. Stimmel?

Az erősítő érdekelne, ha valóban nem nagy pénzbe kerülne. De a szállítást
csomagban tudom elképzelni, ha megoldható. Átutalás bankszámlára megfelel?

Valamit azért csak elképzeltél az árról. Ha máshogy nem, legalább pü-ben vagy e-mail-ben megírhatnád, mennyire gondoltál. Így nehéz megalkudni.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
Kb. így néznek ki:
ea6383s: http://hangszoro.net/help/img2/er/ea6383s.jpg
rt6303s: http://hangszoro.net/help/img2/er/rt6303s.jpg
dc2550: http://hangszoro.net/help/img2/dc2540a.jpg
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Ezekre gondoltam, bár a kivezérlésmérőt illetőleg emlékeim megcsaltak.
Válaszol
A Cleo-nak meg az SE260-nak volt mutatós műszeres kijelzője.

Ezek az eladásra szánt gépekről készült képek? Ezek alapján nem tűnnek lenyúzottnak. Van egyéb hiányosságuk?
Válaszol
Nem, ezek a képek csak a honlapról származnak. Big Grin http://hangszoro.net/help/img.htm

Válaszol
Ok, így mostmár látom, hogy ez mégsem ez első szériás torony, hanem a második.

Hát eddig még nem jött válasz sem az árra, sem az állapotára vonatkozó kérdésemre. Esetleg ilyet nem tud valaki?
http://hangszoro.net/help/img2/er/ea7383.JPG
Válaszol
Az egeszre 20e az iranyar. Akarsz alkudni? Big Grin Cserebe fogalmam sincs, hogy van-e valami bajuk. Penteken kiprobalom, de ugy mar 22e. Tongue A postara viszont nem viszem el! Ezt senkinek se tennem meg. (Shalalat szoktam megkerni ilyen projektre, de ezt nincs pofam a kezebe nyomni) ;-) Esetleg ha gyur ra par hetig.
Válaszol
Csak egyben megy? Úgy nem érdekel. Mint említettem nekem csak az erőlködő érdekes. Az is olyan vonatkozásban inkább, hogy a fonolektronikát és valószínűleg a hangszínszabályzókört is lecserélném, tehát azért is nem szánok nagyobb összeget ilyen célra. Ha így OK, akkor alkudhatunk. A szállítást meg ráérünk megbeszélni.
Válaszol
Engem érdekelne a DC-2550, csak az a baj, hogy elég messze lakom, és nemtudom, hogy a szállítást hogy lehetne megoldani.
Válaszol
Aha, kezd már fogyni a cucc! Felére már van vevő. A tuner meg a magnó még kiadó...

Wagner úr, azért legalább a külső esztétikai állapotukról vetnél ide néhány sort?
Válaszol
Nos nem lattam meg a cuccot, bar elvileg meg volt a lehetosegem ra. Egy kollegame, es meg csak a dobozat tudtam megnezni. Ebbol kovetkezik, hogy nem is probaltam meg ki oket. Szerdaig ez nem fog bekovetkezni mert nem lesz lehetosegem ra. Turelem.
Válaszol
Nem vagyok türelmetlen, de azért megkérdezém: akkor most lesz bolt vagy nem?
Válaszol
Tisztelt Wagner_ur!
Vevő lennék a hangfalra, távolság nem akadály. Ha elfogadhatóan néz ki és még menthető állapotban van, akkor Videoton baráti áron megveszem. Jelenleg 89-ben használtan vásárolt DC2050E gyári állapotban lévő hanfalakon hallgatom a zenét. Várom visszajelzését és már megyek is értük. Tisztelettel.
Válaszol
Majd szólok Wáginak, h. nézzen ide is be. Smile

Válaszol
shalafi66 Írta:Majd szólok Wáginak, h. nézzen ide is be. Smile
Köszönöm
Válaszol
Nincs mit, már írtam neki emailt.

Válaszol
Nem lehet, hogy Mr.Wagner bebújt a a medve mellé a barlangba?
Válaszol
Előbújtam. Smile Meglesem a dobozokat, beszámolok az állapotukról.

Na ki akar eljönni a cuccért Józsi? Wink Mert egy lépést nem teszek, az tuti! A posta olyan mértékben kizárva, hogy nem tudok annyi karaktert leírni.
Válaszol
GARFIELD13 Írta:Tisztelt Wagner_ur!
Vevő lennék a hangfalra, távolság nem akadály. Ha elfogadhatóan néz ki és még menthető állapotban van, akkor Videoton baráti áron megveszem. Jelenleg 89-ben használtan vásárolt DC2050E gyári állapotban lévő hanfalakon hallgatom a zenét. Várom visszajelzését és már megyek is értük. Tisztelettel.

Válaszol
Először megkérdezném Garfield13 urat, hogy megegyezés esetén hajlandó lenne-e magával vinni egy megadott Budapesti címre a Nyugati pu. mellett (ha a Budapesti tartózkodási hely helyes) az dobozok mellett erősítőt is. Onnan ugyanis el tudnám hozatni. Ebben az esetben azt kell eldönteni, hogyan egyenlítem a vételárat. Ajánlatot pü-ben tegyek vagy jó nyilvánosan is? Tehát várom a válaszokat.
Válaszol
Wagner_ur Írta:Előbújtam. Smile Meglesem a dobozokat, beszámolok az állapotukról.

Na ki akar eljönni a cuccért Józsi? Wink Mert egy lépést nem teszek, az tuti! A posta olyan mértékben kizárva, hogy nem tudok annyi karaktert leírni.

Üdvözlet!
Nekem a munkámból adódóan csak szervezés kérdése, hogy mikor megyek Egerbe, külön költséget nem jelent. Pl. a jövő héten szabadságon vagyok, így az kilőve, de 03.21 vagy 03.23 alkalmas lehet, ha addig lesz info a falakról és megállapodunk. Természetesen az erősítőt is felhozom igény esetén Budapestre külön költség nélkül. Ha másnak is kell valami akkor jöhet az is. Ha a hangfalak javításra szorulnak, akkor ha jól nézem a honlapon azt éppen Egerben lehet megoldani (Pázmándi László, Eger shalafi66@hangszoro.net), így sok minden beférhet amíg "orvosnál" lesznek a falak. Valamint lehet második forduló is.
Üdv.
Válaszol
Előre is köszönöm - már ha létrejön az üzlet. Megvárjuk mit mond Wagner úr, vagy küldjünk privit neki?
Válaszol
h_jozsi Írta:Előre is köszönöm - már ha létrejön az üzlet. Megvárjuk mit mond Wagner úr, vagy küldjünk privit neki?
SZVSZ. Várjuk meg a beszámolót a készülékek állapotáról, utána az üzlet és a szállítás szervezése mehet Pü-n.
Válaszol
Hangfal DC2550 A 8ohm 70/110W: Ez fel van újítva. Minden hangszóró. (Lala, Felsőtárkányban csinálták. Jó?)

Erősítő EA 6383S: Kicsit poros, mert 2 éve nem használták. Ez a többire is igaz. Valamint nem voltak letakarítva sem. Viszont egyik potija sem recseg!
Rádió RT 6303S: Ezen már minden angolul van. Ez olyan ciki szerintem. Big Grin Amúgy bekapcsoltam, de nem volt antennának való drót a közelben, így nem igazán próbáltam ki. Ha baja van, nem drága a javítása. Főleg annak tudatában, hogy a táp jó.
Deck AKAI CS-F112: Tökéletesen működik. Egy apró javítás van (látszik ha figyeli a zember): a balodali csévélő rögzítőgyűrüje már maszek gyártmány. A vezérlőgombok kicsit kopottasak. Ezen nem tudom hogyan lehet segíteni. (STOP, PLAY)

Ha tudom, hogy ilyen jó állapotban vannak a cuccok (különösen a hangfal), és nem hallgatok a gazdira, nem is 20e-t mondok az egészre. Big Grin Mosmá mindegy. A hangfal jó vétel mindenképpen. Szerintem.
Válaszol
GARFIELD13 Írta:
h_jozsi Írta:Előre is köszönöm - már ha létrejön az üzlet. Megvárjuk mit mond Wagner úr, vagy küldjünk privit neki?
SZVSZ. Várjuk meg a beszámolót a készülékek állapotáról, utána az üzlet és a szállítás szervezése mehet Pü-n.
Nem örülnék, ha privivel zaklatnátok. Különös tekintettel, hogy aktív az SMS-értesítésem. .ordog. 8)

Szóval tessék csak szépen megmondani, ki mikor jön a cuccokért! Március 17 biztosan nem jó mert részeg leszek, 22-24 szintén mert Pécsett leszek. Big Grin
Válaszol
GARFIELD13 Írta:
Wagner_ur Írta:Előbújtam. Smile Meglesem a dobozokat, beszámolok az állapotukról.

Üdvözlet!
Nekem a munkámból adódóan csak szervezés kérdése, hogy mikor megyek Egerbe, külön költséget nem jelent. Pl. a jövő héten szabadságon vagyok, így az kilőve, de 03.21 vagy 03.23 alkalmas lehet, ha addig lesz info a falakról és megállapodunk. Természetesen az erősítőt is felhozom igény esetén Budapestre külön költség nélkül. Ha másnak is kell valami akkor jöhet az is. Ha a hangfalak javításra szorulnak, akkor ha jól nézem a honlapon azt éppen Egerben lehet megoldani (Pázmándi László, Eger shalafi66@hangszoro.net), így sok minden beférhet amíg "orvosnál" lesznek a falak. Valamint lehet második forduló is.
Üdv.
Lala egri? .sokk. .zold. Majdnem. :p Persze csak egy lépés innen, de ki akar lépkedni állandóan? Wink Amúgy nekem úgy is jó, ha a megállapodás után Lalához viszem a cuccot, és onnan elviszed szerteszíííjjel a zországba. 21-én dolgozok, biztosan nem jó. a 23-at meg már írtam miért nem.

Na most pár napra kiírtam magam. Tessék pihenni hagyni vagy 2 napig. Smile
Válaszol
Oh bocsánat tekintetes Waaagner uram mielőtt mély álmába merülne azért lenne szíves nyilatkozni az alkudozás módjáról hamár az eddigi javaslataink nem feleltek meg? Nyilvános alkut óhajt vagy a telepatikus megoldást támogatná inkább?
Válaszol
Az alku módja nyílt, kedves József. (gondoltam ez a következik a zírásomból)
A zirányár a hangfalakra legyen mondjuk 8e/pár (mégis csak fel van újítva), a deck legyen 3e (kicsit lelakott), a többi 5e. Érdemes ebből alkudni? ;-)
Válaszol
Rendicsekk. Tekintetval a kikiáltási össz/részletezett árra, fáradt állapotomra , dátumra, lutri mivoltára miegymás látatlanban 4e HUF-t ajánlok a zerősítőjéért a towernak. Aztat kell hinnem ha a magnó kissé megviselt azerősítő legalább annyit kénytelen volt üzemóráit számláni, hijjába nem recssssegnek a pottijai majd a kapcsolóji fognak. + kituggya mit műveltek vele. Najó elég a hüllyeségbül. De asz ajállat komoj. Meg legalább (alább) alkudozunk ety jót.
Válaszol
h_jozsi Írta:Rendicsekk. Tekintetval a kikiáltási össz/részletezett árra, fáradt állapotomra , dátumra, lutri mivoltára miegymás látatlanban 4e HUF-t ajánlok a zerősítőjéért a towernak. Aztat kell hinnem ha a magnó kissé megviselt azerősítő legalább annyit kénytelen volt üzemóráit számláni, hijjába nem recssssegnek a pottijai majd a kapcsolóji fognak. + kituggya mit műveltek vele. Najó elég a hüllyeségbül. De asz ajállat komoj. Meg legalább (alább) alkudozunk ety jót.
Maga egy Törög Zultán nevű alávaló csirkekergető rokona lehet, ha ilyen alj-ánlatot képes idebiggyeszteni a képernyőmre! A zerős-ET-ő áll a pota felmér-és egyéb izék mijatt Sál Lalát kérem egy vizitre a dobozzal (házzal?) kapcsolatban úgy trékomosan.

Hétfőn viszem azt is hozzá. Smile Ha Lala aszongya, hogy jó az neki, a zerőlködőnek, akkor az a 4e-s ajánlat megyalázó! :p Sőt! Talán felemelem az árát 6e-re, elvégre át vagyon nézve!
Nos erre lépjen Kedves Törög H. Jozef! Wink
Válaszol
h_jozsi Írta:... a fonolektronikát és valószínűleg a hangszínszabályzókört is lecserélném, ...
Na ez a része viszont engem érdekel, de ezt a témájában kellene boncolgatni, ami nem tudom hol van ....
Válaszol
Ide fityeljen maga kérődsző? Ha hejtelen írássi tanfojamra akar beiarttkoszni akor a lekjob hejen jár. Esz uyganis a Dörrögzultán maszekiskolla! Mivel máris sokkat tanult ingyér eszért kénytellen lesz elfokadni eszta renkívülli ajállatott. És örüjjön hoty enyitsis beszámíttotam. + mék egyépp tanácsokatt is akar erő?sittő moddifikkálásal kabcsolatban perssze eszt is ingyér. Hát mék csirketartónak is nész engem, pedig aszt fokni szokták job hejeken. láthattya hoty mekkorát léptem? Nehoty küggyek magánnak ety papagájtot! Majd attul mekgyün asz elment esze, maka meg elköttöszik otthunrul. Csak vitye makával asz értesittős tellefonnyát hoty asz őrülpe tuggyam kerketni a private üsszeneteimel.

Izé, miről is volt szó? Fono vagy hangszínkör érdekel? Ha nincs téma hát csinyálni kell...
Válaszol
De, ne mindenáron! :?
Válaszol
Háááátööööizé! Nem tudtam meg a zírásodból, hogy megegyeztünk-e vagy szeretnél esetleg 7.000Ft-ot kiharcolni vételárnak? Big Grin Na Dörögd ide Zultán =Erika= Jose Armando Lucecita, hogy is szeretnéd eztet? Wink
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég