A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eladó DC2550, EA 6383S, RT 6303S, CS-F112
Lex Írta:De, ne mindenáron! :?
Ezt mire érted Lex? .forog.
Válaszol
h_jozsi Írta:... Ha nincs téma hát csinyálni kell...

Erre értettem, mert ez az óvodás ökörség a használt cucc topikban, már idegesítő.
Válaszol
Lex Írta:
h_jozsi Írta:... Ha nincs téma hát csinyálni kell...

Erre értettem, mert ez az óvodás ökörség a használt cucc topikban, már idegesítő.
Tisztelt Törvény! Ez egy topik a sok között, melynek témája a tulajdonomban levő felsorolt tárgyak átruházása ellenszolgáltaltatás fejében a fentebb vázolt módon. Ha vételi szándékot mutatsz valamelyik felsorolt eszközre, kérlek jelezd. Köszönöm. A témától lehetőleg ne térjünk el, viszont a hozzászólások stílusát nem hagyom befolyásolni általad. A színvonal emelkedéséért igyekszem mindent megtenni, és el kell ismernem, soha nem érünk a nagybecsű Rejtő Jenő sáros lábanyomába sem, de engedtessék meg a próbálkozás, mint nyüszítő kiskutyáknak. Köszönjük!

Fogalmazhattam volna sarkalatosabban is, ám azon szavak semmilyen formában nem hagyják el a billentyűzetemet a fórumban.

Tisztelettel: Ficsór László, alias Wágner úr.
Válaszol
Wagner_ur Írta:Hangfal DC2550 A 8ohm 70/110W: Ez fel van újítva. Minden hangszóró. (Lala, Felsőtárkányban csinálták. Jó?)

Úgy néz ki, jól csinálták, csak nem a gyárival vagy ahhoz hasonlóval javították.

Sok eszem van. Nem raktam ki Lalánál az erőlködőt, hogy átnézhesse. Na majd Elviszed hozzá Józsi, ha gyüsz érte. [/quote]
Válaszol
Tisztelt Törvényhozó!
Engedtessék meg nekem, mint fórum olvasónak, hogy véleményemet nyilváníthassam a fórum tartalmát és egyéb dolgait illetően, hiszen ha ez egy szabad és nyílt fórum, akkor ez is megengedhető. Ugyan az erősítő érdekelt volna, de lekéstem róla. Ettől függetlenül mindegyik topikot olvasom, mert érdekel. Mindössze idegesít, mikor információ gyűjtésre irányuló olvasási kísérletemnek gátat vet a nehezen olvasható és értelmezhető szöveg.
És ahogy meg van engedve a fenti stílus úgy remélem nekem is megengedtetik, hogy idegesítsen, mert ugye nincs akció reakció nélkül. Tudom, hogy mindenki azt csinál, amit akar, és én is szeretnék mindenki lenni.
Én viszont nem akartam ennél sarkosabban fogalmazni. Smile

Lex
Válaszol
khm. Szóval a mély és középhsznél az eredeti habszél helyett textilt használtak, ezzel ugyan örök életű lett, de megváltoztak a paraméterei. Hogy pontosan hogyan, azt nem tudom, mert ránézésre én sem tudom kideríteni. Smile

Ami a nyelvtani és egyéb gondokat illeti Lex, sztem semmit nem kell a kelleténél komolyabban venni. Smile Komoly-talan-ul úgyis szebb az élet. Wink
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Nem vettem komolyan, most is röhögök. Bár wagner_ur valami sarkalatosságról beszélt. Egyébként egy kissé idegesít, ha nem tudok megfelelő tempóban olvasni a helyesírási, fogalmazási, idétlenkedési problémák miatt. Ennyi. Na teszek ide egy ilyet: Big Grin
Válaszol
Nem tudom, a sarkok néha engem is idegesítenek, .ordog. főleg, ha egy hangsugárzó ül a sarokban. Wink

Válaszol
Engem az a sarok idegesít, amelyikben nincs hangsugárzó. Big Grin
Válaszol
Lex Írta:Tisztelt Törvényhozó!
Na állj! Ilyet nem csinálok, viszont nem is állok felette, de még csak nem is ex-Lex-ként élek.

Lex Írta:Engedtessék meg nekem, mint fórum olvasónak, hogy véleményemet nyilváníthassam a fórum tartalmát és egyéb dolgait illetően, hiszen ha ez egy szabad és nyílt fórum, akkor ez is megengedhető.
Természetesen, de az egyértelmű megfogalamazásra való igényt is érdemes egyértelműen megfogalmazni későbbi féreértések elkerülése végett.
Lex Írta:Ugyan az erősítő érdekelt volna, de lekéstem róla.
Ez Garfieldon múlik jelen állás szerint.

Lex Írta:Ettől függetlenül mindegyik topikot olvasom, mert érdekel.
Dicséretes!
Lex Írta:Mindössze idegesít, mikor információ gyűjtésre irányuló olvasási kísérletemnek gátat vet a nehezen olvasható és értelmezhető szöveg.
Na ezt kellett volna leírnod elsőre és rögtön tisztáztam volna a helyzetet: alkudozunk, kicsit ízesítve, színesítve az egyébként szürke és piszkos anyagiakat.
Lex Írta:És ahogy meg van engedve a fenti stílus úgy remélem nekem is megengedtetik, hogy idegesítsen, mert ugye nincs akció reakció nélkül.
Ez kicsit képzavarosnak tűnik, de sejtem mire gondolsz.
Lex Írta:Tudom, hogy mindenki azt csinál, amit akar, és én is szeretnék mindenki lenni.
Ez nem igaz. A vágyaidat viszont nem tudom kielégíteni ezzel kapcsolatban. Öööö mással kapcsolatban sem szerintem, de az erősítőre ráigérhetsz! Big Grin
Lex Írta:Én viszont nem akartam ennél sarkosabban fogalmazni. Smile
A fogalmazásom egyértelmű volt: fogalmazhattam volna. Ennek folytatása számomra egyértelmű: de nem akartam, mert a helyzet tisztázása volt a célom.
Válaszol
Lex Írta:Engem az a sarok idegesít, amelyikben nincs hangsugárzó. Big Grin
Nálunk egy sarokban sincs. Most feketebárány leszek? Big Grin Falon lóg a szentem. Mindkettő. Wink

PS: Együttérzek Lalával. Le a sarkakkal! Gömb házat mindenkinek! Big Grin
Válaszol
shalafi66 Írta:khm. Szóval a mély és középhsznél az eredeti habszél helyett textilt használtak, ezzel ugyan örök életű lett, de megváltoztak a paraméterei. Hogy pontosan hogyan, azt nem tudom, mert ránézésre én sem tudom kideríteni. Smile

Ami a nyelvtani és egyéb gondokat illeti Lex, sztem semmit nem kell a kelleténél komolyabban venni. Smile Komoly-talan-ul úgyis szebb az élet. Wink
Még nincs veszve semmi! Holnap elviszem. Wink
Válaszol
Jó, meg az erőlködőt is meglesem. Smile

Válaszol
Halló goszpogyin Wagner! Visza térhetnénk esettlek a mi kiss alkunkra? Máraszittem hoty roszz toppikba vatyok. Útylátom! történt egymás mijótta utojjára olvastam. Rejtő ügyben tögéletessen egyettértek, nagytisz telőjje vaggyok. És mesteremnekk istekkintem. Úgylátom önis ésez szelllemi rogonságot mutat.
Mivelnem reaggált az utósó alyállatomra másravizont iggen eszért úty értékellem hoty nem tekinti tárgyallási alappnak. Hoty neéressze anyira mek alászottnak magátt eszért megemelem asz ajállatot köszéparanyosra 500 magyarforintal. Vagyiss nétyeszerötszázra, haesetlekk nemtutná kiszámolni a vékösszegt. Enyit mektesz asz ember ety halyóról elneveszet kollégaért. Sürgetőssen vállaszojjon hamék komojan gondojja de necsinájja áta dógot árveréssé hogy mindik emelia asz árat! mintarulettba szokják a tétet.

Piszok alfréd letyen velletek! (Esz naggyon tetcik. Lehet hoggy átirrom a záró soraim ere had szorrakosszon a nép)
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
Van itt egy kis bökkenő: nem engedek az 5.000Ft-ból, és bizony az átvizsgálás még most is költségeket vet fel. Tehát csak azt mondhatom önnek nedves Jose, hogy a 4.500Ft-os ajánlata egy bicskanyitogatás erejéig érdekel. Big Grin
Válaszol
Keddves Wagner uram, ön bisszonyára lenyelhetet ety netyedfontt bagót hogymindig csuklikk tölle mikkor irja asz árat roszul? Már írtamhoty, asz erőssitő javarézt kiherrélésre van itéllve, eszért nem akarokk natyob összeg áldoszni ijesmire. Asz etyetlen értékess? alkattrésze a vilogó kijelszője. Mek atrafó de heggezteni asszal sem?lehet Úgyhoty eszennel eröl atermékről le mondokk ésát engedem mássnak. Külön benis inkápp asz ujab tesvéréér (http://hangszoro.net/help/img2/er/ea7383.JPG) adnék némi lopottpézt, mint asztmár korában közhiré tetem.

Sokk siker asz ár verezéshez.!

És joszádéku Garfildnak üszenem hotyrészemről a fuvar töröl ve.

Piszok alfréd letyen velletek!
Válaszol
Szerintem ez hiba, én ismerem a 7386-ot is, van néhány pozitíum benne, de összességében rosszabb lett, mint a 6383. A tl082-esekből álló hangszínszabályzó, ami nagyon elrontja a hangját. Persze a 6383-ban is sok részlet "fejlesztésre" szorul(na), de ha szétbontás a cél, akkor mindegy... Wink

Válaszol
shalafi66 Írta:Szerintem ez hiba, én ismerem a 7386-ot is, van néhány pozitíum benne, de összességében rosszabb lett, mint a 6383. A tl082-esekből álló hangszínszabályzó, ami nagyon elrontja a hangját. Persze a 6383-ban is sok részlet "fejlesztésre" szorul(na), de ha szétbontás a cél, akkor mindegy... Wink
Számomra asz a leknatyobb poszitivumja hotya hosszávaló vilákvevő rádijóm van amihesz fetünőjen hassonlit. Aszis 7386 csak RT hajol tudom nem EA. A hankszinesző herélésse enélsem akadáj. Csinyáltammár TL072(074)bül is szabájzot. A 82es sosem tetcet mer gyengéb.

Válaszol
Persze így érthető. Nekem az ICs dolgok egyáltalán nem jönnek be... Smile

Válaszol
Akkor szabad a vásár az EA 6383S-re?
Ha igen, akkor engem, mint írtam, érdekelne az eredeti kikiáltási árért (5e). No meg, mivel nem ismerem ezt a típust, szeretnék róla egy kicsit több infót, meg esetleg képet, hogy az optikai állapota felmérhető legyen. A neten nem találtam leírást róla.
Válaszol
shalafi66 Írta:... A tl082-esekből álló hangszínszabályzó, ami nagyon elrontja a hangját...
Asztat ki köll kapcsolni.Minyek az bele? Wink
Üdv Doki!
Válaszol
Zsajnos ki kapcsolva is müködik, mer feszüttséget is erössit. A végfokknak. Csak a pót méterek hatásatlanok ijenkor. De mamár a082nél sokaljob müvelődő erösittők vanak. Asz akoriban sevót ety natyszám.

Ja 7383 nem 7386

Válaszol
Lex Írta:Akkor szabad a vásár az EA 6383S-re?
Ha igen, akkor engem, mint írtam, érdekelne az eredeti kikiáltási árért (5e). No meg, mivel nem ismerem ezt a típust, szeretnék róla egy kicsit több infót, meg esetleg képet, hogy az optikai állapota felmérhető legyen. A neten nem találtam leírást róla.
Hanem vót etyértelmü akor szabadd. De felhívoma figyel met hoty asz akudozzás nyelvezetje nemmindenki számára érdhető, tehát né hány Rejtó alappmü el olvazsása gyorstanfojami célval sürgetössen javalott. Mer Wagner ural csakk ity lehetszot értenni. És még elkel maj vizselni ijen beszollásokat ishogy "teló", meg "maga marrha" meg "leverem a glazurt a képéröl egy redönyhuzoval" hoty csaka fontosabakat emliccsem.
Válaszol
Végre ismét Netközelben.
A 8 eFt/pár a hangszórókért nekem megfelel.
Felsőtárkányból is elhozom, ha úgy egyszerűbb. Bármely hét kedd vagy csütörtök alkalmas számomra, mert ezek az "országjáró" napok.
Az erősítő látom már nem aktuális, de ha másvalaki jelentkezik vételre, akkor Budapestre felhozom neki is.
Kérdéseim (kérném átadni Pázmándi László felé már ha ő az itt emlegetett "Lala"):
Az eredeti habszélekre való visszacsere időben és pénzben mennyi lenne, valamint a magas az eredeti benne, vagy az itt (másik topicban) jobbnak mondott, javasolt helyettesítő?
Ha még az eredeti, akkor megéri cserélni a mostani helyettesítőre, a habszélekre való visszacsere mellett?
Várom a válaszokat és ennek függvényében egyeztetném a szállítási időpontot és címet. Ha ez a Lala, nam az a Lala, akkor azt kérném jelezni ebben az esetben a honlapon szereplő e-mail címen őt zaklatom tovább az ilyen kérdéseimmel. Köszönettel.

Wagner_ur Írta:
GARFIELD13 Írta:
Wagner_ur Írta:Előbújtam. Smile Meglesem a dobozokat, beszámolok az állapotukról.

Na ki akar eljönni a cuccért Józsi? Wink Mert egy lépést nem teszek, az tuti! A posta olyan mértékben kizárva, hogy nem tudok annyi karaktert leírni.

Üdvözlet!
Nekem a munkámból adódóan csak szervezés kérdése, hogy mikor megyek Egerbe, külön költséget nem jelent. Pl. a jövő héten szabadságon vagyok, így az kilőve, de 03.21 vagy 03.23 alkalmas lehet, ha addig lesz info a falakról és megállapodunk. Természetesen az erősítőt is felhozom igény esetén Budapestre külön költség nélkül. Ha másnak is kell valami akkor jöhet az is. Ha a hangfalak javításra szorulnak, akkor ha jól nézem a honlapon azt éppen Egerben lehet megoldani (Pázmándi László, Eger shalafi66@hangszoro.net), így sok minden beférhet amíg "orvosnál" lesznek a falak. Valamint lehet második forduló is.
Üdv.
Lala egri? .sokk. .zold. Majdnem. :p Persze csak egy lépés innen, de ki akar lépkedni állandóan? Wink Amúgy nekem úgy is jó, ha a megállapodás után Lalához viszem a cuccot, és onnan elviszed szerteszíííjjel a zországba. 21-én dolgozok, biztosan nem jó. a 23-at meg már írtam miért nem.

Na most pár napra kiírtam magam. Tessék pihenni hagyni vagy 2 napig. Smile
Válaszol
Hjajj, micsoda elmaradások vannak még a honlapon egy régen nem használt e-mail címem van megadva... Smile Közben átírtam.
Tehát Pázmándi László vagy Lala vagy shalafi én vagyok. Smile (Nem skizofrén, csak naggyon feledékeny...)
A javítások általában két hétbe telnek, de nem biztos, h. megéri lebontani a textilszét, és újraragasztani habbal... A magas az eredeti volt ránézésre, de a cserélgetések nem olyan egyszerű dolgok. Ha valami pozitív változást várunk a cserétől, akkor közben mérni kell, hallgatni, modellezni... Tehát bonyolult folyamat. Smile

Válaszol
h_jozsi Írta:Hanem vót etyértelmü akor szabadd. De felhívoma figyel met hoty asz akudozzás nyelvezetje nemmindenki számára érdhető, tehát né hány Rejtó alappmü el olvazsása gyorstanfojami célval sürgetössen javalott. Mer Wagner ural csakk ity lehetszot értenni. És még elkel maj vizselni ijen beszollásokat ishogy "teló", meg "maga marrha" meg "leverem a glazurt a képéröl egy redönyhuzoval" hoty csaka fontosabakat emliccsem.

Rejtőt több tucatot olvastam, mivel gyűjtöttem. Az ő nyelvezetével nincs bajom, főleg, mivel akkor olvasom, amikor arra vágyok. Az itteni plagizátorokat viszont kénytelen vagyok olvasni, ha tetszik, ha nem. De nem tetszik. Ez van. Mint említetted, csak próbálkoztok, mint a kiskutya. Ja bocs, ezt Wagner_ur mondta. No de ez van. Ilyen az élet.
Válaszol
Tetcik vagynem tetcik esz van. Ijen asz élet.

Válaszol
Wagner_ur!
Eladó az erősítő? Mert megvenném, már ha jelentkeznél erre felé. Wink
Válaszol
GARFIELD13 Írta:Végre ismét Netközelben.
Felsőtárkányból is elhozom, ha úgy egyszerűbb. Bármely hét kedd vagy csütörtök alkalmas számomra, mert ezek az "országjáró" napok.

Holnap is jó?

Idézet:Wagner_ur!
Eladó az erősítő? Mert megvenném, már ha jelentkeznél erre felé. Wink
Természetesen, az induló árat fentebb is láthatod: 5.000Ft

Kicsit benéztem valahol a lap elején. Nem Garfield ment a zerősítőre, hanem az a szívtelen Töröggg Hugó Jose Armando. Big Grin [/quote]
Válaszol
Akkor álljunk meg az indulónál. Értsd: nekem jó az 5 eFt. Mikor mehetek és hova? A hó végéig valami elérhetőségi időtervet adj légy szíves!
Idézet:No meg, mivel nem ismerem ezt a típust, szeretnék róla egy kicsit több infót, meg esetleg képet, hogy az optikai állapota felmérhető legyen. A neten nem találtam leírást róla.
Válaszol
Na miusag Wagnerur?Hoty mivan?

Válaszol
Itt van egy kapcs. rajz, már ha ez az, és jól látom, hogy tuchel dugós a bemenet?
Válaszol
Szabadságnak vége. Nos a holnapi nap nem jó, mert az útvonaltervezés már megtörtént. De jövő héten 28. kedd vagy 30 csütörtök mehet. Kérnék mielőbbi visszajelzést, hogy melyik nap OK, mert akkor úgy szervezem a jövő hetet, valamint pontos címet is, hogy hova kell menni (ez jöhet privátba és esetleg egy telefonszámmal gördülékenyebb lehet a szervezés). Üdv.

"Pázmándi László vagy Lala vagy shalafi" válaszához kapcsolódva, köszönöm a visszajelzést, nos ez alapján inkább nem zaklatom a peremeket, marad a mostani javított. Nem minden perem habostorta. :-)

Wagner_ur Írta:
GARFIELD13 Írta:Végre ismét Netközelben.

Holnap is jó?
Válaszol
Helló Garfield, ugorj át a következő topikba (RA 6363) van ott számodra egy kérdésem.
Válaszol
h_jozsi Írta:Helló Garfield, ugorj át a következő topikba (RA 6363) van ott számodra egy kérdésem.

OK!
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég