A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eladó DC2550, EA 6383S, RT 6303S, CS-F112
Nu sto nóvava goszpogyin Vaggner, mi hirvan a mekkmaratt czuccokról? Sikeresnekk minössithető asz ár verezése? Reméllem a be vétel jelentőssen gaszdagitott a a bank (vilany)(és gász)számláját.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
Wagner_ur Írta:Mint irtam, nem a szokott modon, de sikerult. ;-) Es nem bonyolitottam. Prt scr. Egy gombnyomas. Tongue

Wagner ur! Hazaértem a hangfalakkal és rákötöttem az erőlködőre. Most háromig számolok és úgy írom. Egyszerűen borzalom. A majd 20 éves D2050E mellett olyan mint egy szokol rádió. Fakó, tompa és magas egy szál se. A magasakból csak dögszag jön hang nem. Ott kellett volna hagynom Mezőkövesden Salafi-nál gyógyításon. Most cipelhetem újabb 200 km-t ott meg ennek tizedét kellett volna autóznom. :-(
Válaszol
Ezt szomoruan hallom. Nekem kellett volna Lalanal hagynom, hogy meghallgassa es javitsa. A javitas koltseget a tulaj allja 6e.Ft-ig.
Válaszol
Megfúrtam az EA6383-at és raktam a hátába 4 db RCA csatit és egy 4-es szorítós hangfalcsatit. Így már tudok hozzá normálisan csatlakozni. A hangfalcsatit nem az eredetihez kötöttem, mert az még elmegy a fejhallgató kapcsolójához (jár egy nagy kört) hanem közvetlen az erősítő panelcsatlakozója alá forrasztottam. Már csak a fejhallgató csatit kéne cserélni, de ahhoz egy esztétikus előlap csati kellene, nem ezek az anyával rögzítős rondák. A hangfalnak külön kapcsoló lesz az előlapon. Majd csinálok képeket.
Lex
Válaszol
Wágner úrnak is ilyen tervei voltak a Cleopátrával, de én sikeresen "lebeszéltem" róla. Big Grin .ut.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Miért?
Lex
Válaszol
.tok. Milyen dolog már szegény erőlködőt szétfúrni... Az RCA-t amúgysem szeretem annyira, nem rosszabb a DIN dugó sem. Inkább vetem neki ezüstözött neutrik 5p din csatikat. Wink https://esales.aswo.com/products/4701009.jpg

Válaszol
Csak sajna Wagner úr ugyan elmondta, hogy a potik nem recsegnek, azt viszont nem, hogy a Tape 1 igen. :? Persze, gondolom nem próbált ki mindent. De hát ezért barkácsolok. A Tape 1-et és 2-őt vezettem ki. A DIN-5-öst meg útálom, mert nehéz forrasztani és szerelni.
Lex
Válaszol
.ok. Van akinek nehéz forrasztani, tudom. Nekem nem az, meg szeretem is. Wink
Az mit jelent, h. a magnó I. recseg? .sokk.

Válaszol
Megmozgatom a tuchel dugót és recseg. Kontakt hiba.
Lex
Válaszol
Lehet, vagy az aljzatban vagy a lábainál a forrasztással van gond. Smile De mostmár mindegy. .hm.

Válaszol
Wagner_ur Írta:Ezt szomoruan hallom. Nekem kellett volna Lalanal hagynom, hogy meghallgassa es javitsa. A javitas koltseget a tulaj allja 6e.Ft-ig.

Köszönöm a lovagias felajánlást. E-mailen felvettem a kapcsolatot Shalafi66-tal. Most csak magamra vagyok mérges, mert duplán szállíthatom.
Válaszol
Felraktam a képeket az erölködő csatibővítéséről: Link
Lex
Válaszol
Brrrrrr, szétfúrni azt a jó kis hátlapot.... .sir. Én azér elszigeteltem volna az Rca-t a fémháztól... Létezik olyan aljzat is.

Válaszol
Tudom, de minden föld össze van vele kötve, úgyhogy mindegy. A tuchel árnyékolása és 2-ese is rá van kötve. Sőt a kimenetek minusza is. Meg a 73 akárhanyas rajzán az RCA is rá van kötve.
Lex
Válaszol
.sug. Nemtom, lehet, h. az enyémnél ez születési hiba, de csak egy ponton érintkezik a fémházzal..

Válaszol
Ellenállásmérővel mérve a fenti pontok között néhány tized Ohm ellenállás van.
Lex
Válaszol
Ööö, azér ez nem ilyen egyszerű. Smile NNo mindegy. Smile

Válaszol
Wagner_ur Írta:Hangfal DC2550 A 8ohm 70/110W
,erősítő EA 6383S,rádió RT 6303S,deck AKAI CS-F112. Igazából még irányárat sem adnék. Ezen cuccok értéke nem éri el azt, hogy nagyobb távolságból érdemes lenne eljönni érte, tehát Eger és környékéröl keresek vevöket. Garantáltan Videoton-baráti áron.

Szia!

Érdekelne a Vt RT 6303S tuner. Írj a mail címemre és megbeszéljük. Én egri vagyok.
czlaszlo@freemail.hu

Üdv.
Laci
Válaszol
Szia, majd szólok 'Wágner úr'nak. Smile

Válaszol
shalafi66 Írta:Szia, majd szólok 'Wágner úr'nak. Smile

Ok. Várom a megkeresését.
Válaszol
Már nem rajtam múlik.

Válaszol
Már csak a deck van, de lehet megtartom. Jó lesz a garázsban hallgatni a régi kazettákat. Big Grin Meg a tulaj úgy nemistom mióta nem érdeklődik, így megkérdem tőle az utóbbi lehetőség esélyét. Big Grin
Válaszol
Eladó egy 7386 erősítő belseje, a végfokmodulok rosszak de a többi alkatrész jó, felújításhoz vagy erősítő építéséhez (toroid, előfok, kiv.jelző stb..)
Bővebben a keres-kínál-ban.

üdv!
Válaszol
Sziasztok! A 6383 S erősítő aktuális még? Sajna nemvolt időm végigolvasni a fórumot, ezért csak gyorsan írtam... Vagy ha EZ nem aktuális, akkor nemtud valaki ajánlani? Ismerős, szomszéd, családtag v csak interneten talált.....
Ha kinézetre nem tökéletes, nembaj, lényeg h jól szóljon, és lehetőleg elfogadható árban legyen...

Köszi mindent! Gábor
Válaszol
Ennek az oldalnak valahol a közepén találtam meg a vevőt: Lex néven fut. (tape recseg neki)
Válaszol
recseg? takarítani kell.

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég