A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keresek....
fdsa Írta:Thököly út 130.
Tel.: 363-76-78
(ha erre gondoltok)

A Gyertyán utcával pont szemben
Én erre gondoltam.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
pagrus Írta:Macskából nálunk is bőséges a választék Big Grin

Mosómacska
De shalafiéknak annyi macskájuk van, hogy ő se tudja pontosan mennyi is van belőlük Smile))
Üdv, Péter
Válaszol
Szegény ez most keveredett ide hozzánk . Az a baj ,az asszony nem engedi be a lakásba , a terasz meg hideg egy kismacskának . Kereslet sajnos egyenlő a nullával .
Válaszol
Van neked jó nagy házad. A kazán mellé nem tudod beköltöztetni? Ott meleg is van, meg senkit nem zavar. Smile
Csak ha befogadjátok mielőbb tanitsátok meg hogy homokba pisiljen... .hehe.
Egyébként meg a mócsingot beengedte a lakásba?? .forog.
Üdv, Péter
Válaszol
Kénytelen vagyok befogadni , azt mégsem hagyhatom hogy megfaggyon .
Ha nem találunk gazdát , akkor tényleg a kazánház marad .
Válaszol
Értem. De a macskának nemvallami natya fűtyőértékke. Hacsak nincs sokbelülle. .tuz.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
h_jozsi Írta:Értem. De a macskának nemvallami natya fűtyőértékke. Hacsak nincs sokbelülle. .tuz.
Egy volt osztálytársam megcsinálta ezt a szomszéd vénasszony macskájával.
Elsorolta a hozzávalókat: 2 liter benzin, 3 méter spárga, egy öngyújtó. A többit képzeljétek el.
Üdv, Péter
Válaszol
ÁLLAT.

A mi kazánunkban legfeljebb megfagyhatna szegény Csótányka .
Válaszol
Idézet:Hogy lehet egy macska ronda....
igy: http://zold.freeblog.hu/archives/2006/11/18/1958835/#comments
Válaszol
.udv. Mindenkinek!

Keresek olyan személyt akinek kellene a kibelezett Prelu B31. Ingyen..

+ vevőt 1 pár Magnat Motion990 álló hangfalra.(25000ft)

Motion 990

Jellemzők Ajánlott erősítő: >30 W
Frekvencia átvitel: 20-35000 Hz
Impedancia: 4-8 Ohm
méret : 145x850x300 mm
SPL (1W/1m): 91 dB
szín: fekete,bükk
Teljesítmény: 140/250 W
Vágási frekvencia: 200/3500 Hz

Üdv: Petja
Válaszol
Halló Petja!
Nagyon érdekelne a kibelezett Prelu! Hova kellene elmennem?
Üdv: Cirrus

Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Válaszol
Szia!

Csak üres dobozokról van szó. A hangsugárzókat felhasználtam egy másik dobozba. Ha tovább is érdekel hívj:06306589373
Válaszol
A doboz-ügyben megállapodtunk Petjával, így ez a rész a hirdetésben elkeltnek tekinthető.
Üdv: Cirrus

Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Válaszol
.udv.

Igaz. off

A Magnat buli még él...!
Válaszol
Helló mindenkinek!

Megvételre keresnék egy pár Standart k1-et.
Válaszol
.udv. Mindenkinek!

Én meg a Standart 1-hez hangváltórajzot..

Köszi, üdv: Petja
Válaszol
Üdv. Sajnos az eredeti StandArt 1 váltó rajzával nem tudok szolgálni, de a StandArt K1 leírásával igen. Ebben benne van a váltó terve is. Talán valamiféle kiindulási alapnak jó lesz. Ha nem, akkor keresd meg Huszti Zsoltot a HEED Audionál. Szerintem ez a konstrukció olyan régi már, illetve olyan rég nem gyártják, hogy nem lesz akadálya, hogy oda adja a váltó terveket. Az e-mail címe: zsolt@heedaudio.hu
[Kép: hangtechnika1e1kp1.th.jpg][Kép: hangtechnika1e2sw2.th.jpg][Kép: hangtechnika1e3um1.th.jpg][Kép: hangtechnika1e4xm7.th.jpg]
Válaszol
Sziasztok!

Keresek megvételre jó állapotú hosszúkás (téglalap alakú) narancssárgás membránú szélessávú hangszórókat.
A régi M-14-es BRG magnóban volt pl. ilyen. Az kábé 6cmx20cm-es volt, de volt valami nagyobb fajta világosabb színű is, amit TV-kben használtak.
Ha jól sejtem, akkor Somogyi márkájú volt. Mielött még valaki egy SAL csodára gondolna, leszögezem, hogy ez nem az. Ez eredeti Somogyi, mármint ha az.
Persze, ha valakinek van ilyen hangszórója, de más színben, az is jöhet. A színt csak azért írtam, mert én ilyennel találkoztam.
Papír pereme volt, kemény műanyag porvédője, és nagyon szép hangja.

Köszi!
Válaszol
Valami ilyesmire gondolsz? http://www.vatera.hu/pacsirta_hangszorok_orion_2db_egyutt_22422855.html
Válaszol
Ez nem 6*20-as azt biztosan tudom.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Üdv!

A színe ilyesmi, de ennél sokkal laposabb.
Nem is ellipszis alakú, hanem inkább ilyesmi: http://bici.atw.hu/hsz.gif
Ez csak egy gyors skicc. Smile
Csak kb. 6x20-as, lehet, hogy van 7 centi széles is, de olyan a membrán formája, mint a rajzon. És nincs rajta bónusz kis tölcsér.
Csak akkor veszek, ha pont olyat találok, bár lehet, hogy ma már nem is találnám olyan jónak a hangját. Azért érdekel mégis, mert gyerekkori tervem, és nagyon büszke lennék rá, hogy megvalósítottam. Smile Azt hiszem életem végéig őrizném, ha találnék jó állapotút, akárhogy is szól. Ez már csak dili.
MOD:
Shala:
Egyébként ha találnék rossz állapotút, meg tudnád javítani? Vagy ilyen formájú membránt papírszéllel nem lehet elővarászolni? Ha fekete színű lenne így, az nem baj, csak a freki átvitel ne legyen rosszabb. (jobb lehet) Big Grin
MOD2: Róla van szó: http://bici.cwi.hu/PICT2839.JPGhttp://bici.cwi.hu/PICT2840.JPG
Sajnos, csak így beépítve kaptam róla fényképeket.
Ő a kisebbik fajta. Van egy kb. másfélszer ekkora típus, sőt egyik ismerősöm valami 45 centi hosszú változatot is látott.
Válaszol
Kedves Bici és Többiek!

A kép alapján Én az Orion OPD267-es tipusra gondolok, ennek a méretei:
258x81mm.
Régi, csöves TV-ben ezek voltak találhatók.
Lehet, hogy aki tervezte, azt hívták Somogyinak? Smile
Üdv! SMA
Válaszol
Nekem nincs ilyen membránom, csak 08*16 és 13*20.

Válaszol
Bici ez nem jó? Egy kis reklám: http://hangszoro.net/full/h0816-488.jpg Szerintem ez eléggé rendben van.
Válaszol
Lassan beindul a lomtalanítási szezon ...
Válaszol
SMA:
Köszi, az infót, ezek szerint ORion.
Ha ilyen pontos információid vannak róla, akkor esetleg egyéb paramétereket is tudsz róla adni?

Shala: Csak biztonság kedvéért kérdeztem meg! Köszi!

Quadlipi:
Tulajdonképpen nem elsősorban a használati értéke miatt érdekel a dolog, hanem, mert egy régi tervem valósulna meg.
A használati értéke miatt már rendeltem egy pár 558-at.
De a belinkelt hsz-nek elég szép a magasátvitele, végső esetben rendelek egy párat, és lesz belőle életem első TL doboza... Smile
De ez még messze van, mert még nem tartok itt tudásban.

Mócsing: Azért guberálni nem szeretnék... Big Grin
Válaszol
Kedves Bici és Többiek!

P = 5VA
Z = 15 Ohm
Fs = 145Hz +10, -10Hz
B = 9000Gauss ( 0,9Tesla )
N = 90dB
Fw = 150-12000Hz
Méret = 258x81mm
Furat = 238x66mm
Magasság = 60mm
Súly ~ 0,58kp
Mágnes = BaFe, árnyékolt.

Igazán "jó" hangja az eredeti dobozában, vagyis a TV-ben volt élvezhető.
Üdv! SMA
Válaszol
Üdv!

Létezik, hogy volt belőle 50 OHm-os változat is? Mert a BRG M-14 típusú magnóban 50 OHm-os példány volt. Erre emlékszem is, és a kapcsolási rajzán is 50 OHm-os hangszórót írnak. http://bici.cwi.hu/brg_m-14.jpg
Ha nem volt belőle, akkor lehet, hogy más típus, vagy gyártó.
Azóta eszembe jutott, hogy miért mondtam, hogy SOmogyi gyártmányú lehetett. Édesapám a BRG-ben dolgozott, ráadásul magnókat fejlesztett. Ő mondta nekem, hogy Somogyi márkájú hsz van benne, de Ő sem volt benne biztos. Most is megkérdeztem, de már nem emlékszik rá.
Ez persze a képen szereplő hangszóróra vonatkozik, a nagyobbik, ami valóban TV-ből lett kiszerelve, lehet, hogy 16 OHm-os volt. Sajnos azt ki kellett dobnom még 12-13 éves koromban, mert nem tűrték meg otthon... Sad
Egyébként amint a képen is látszik, hogy amijen nekem volt, az nem árnyékolt, ez abból is kiderül, hogy a csavarhúzót 5-6 centiről odahúzza. Nem is vágom, hogy nem befolyásolta a felvételt... :? (a fényképen az eredeti helyén van a hsz. az M14-ben.)

Üdv, és köszönöm.: Bici
Válaszol
Apám meg a Mambó magnó dobozán szrgoskodott hjdanán . /Csiszolta /
Válaszol
Kedves Bici és Többiek!

Létezett 50 és 150 Ohm-os impedanciájúban is.
Ha az nem árnyékolt, a képen épp-hogy látni, akkor nem tesz jót a magnónak, sem pedig a felvételnek. A TV-ben és magnókban is többnyire árnyékolt-mágnesű hangszórókat alkalmaztak, vagy biztosították az árnyékolást valamilyen módon.
Üdv! SMA
Válaszol
Annak a régi kis mágnesnek valószínűleg nincs nagy szórása. És minden attól függ, mi van a közvetlen környezetében.

Válaszol
Helló mindenki!
Nem tud valaki 2 db használt R-150 12" os Reflex mélyközép hangszórót olcsón? nem baj ha ki van hajtva a lelke! SOS kösszi előre is! Csőváz
Válaszol
Ha nincs reflex, jó a hs 500 as mély sugárzója is ha van ! az se baj ha ki van pusztulva, a kosár meg a mágnes a lényeg hogy jó legyen! Köszke
Válaszol
Sziasztok!
Lehet,h. nem teljesen idevágó a kérdésem,de ti hátha segíthettek.
Keresek,rossz illetve leselejtezett DVD-írót!Csak olyant ami író!Pontosabban a lézerdiódára lenne szükségem.Bárki bármit tud,az jelezze vhogy.
Elöre is köszönöm
Üdv.:Fész
U.I:bocs admin,ha súroltam az offolás határát .oh.

///Szerk: shalafi: -Engem ez a fajta "off" egyáltalán nem zavar.
Biztos vagyok benne,h. a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni.
Válaszol
Szia!

Elhalalozott CD iroval tudnek szolgalni....
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég