A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keresek....
Kedves Mócsing és Többiek!

Keresek cserére, 1db SE130/b, vagy SE130/a hipersil vasmag+cséve+szerelvények, kompletten.
Érdekel még 250VA-es toroid trafó ~230V/2x33V-os tekercsekkel, 1db. kompletten tányérral+csavarral.
Amit ajánlok: 2db. EA 057-es csöves erősítő táptrafója, gyári, jó állapotban. M102-es vasmag, 70mm-es vastagra készült.
Valamint EA 057-ből kitermelt, használt, de eredeti szűrőkondenzátorok, azok ajándékba vihetők.

Üdv! SMA
Válaszol
Kedves Mindannyian!

Hangszórót adnék el, vagy cserélnék az előzőekben leírtak szerinti kivitelben:
Sammi Professional SR165A középsugárzó hangszórót cserélném, vagy eladnám. Irányár 5.000Ft. ( 1db. )
Adatai: 8 Ohm, 100/200W, 200-10.000Hz. 500Hz felett 200/330W/500W- ez utóbbi csúcsban.
F = 200-10.000Hz, kb. 3kg. 100dB/1W/1m, adatlappal együtt.
2db. HA 18N620 új hangszóró is csereképes.

Üdv! SMA
Válaszol
Az egy darab miatt nehéz lesz.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Mivel följebb nincs válasz ,megkérdezem itt is .
Van valakinek elfekvőben ,C219-es 220 ,330 ,470 nF ?
Válaszol
Hello Mindenkinek!
Tudja valaki, hol lehet preludium előlapi szövethez jutni? Kb.: 2 négyzetméterre lenne szükségem.
Köszi: Vince
Válaszol
Szaisztok valaki nem tud nekem egy házilag elkészithetö hangvátott ,vagyis annak a rajzát ,lényeg csak a mélyhezz kellene 2500mhz max átvitel 8ohm . Lehetöleg ojat amibe a tekercs is levan irva hogy kell elkésziteni ,gondolok én menetszám ,átmérö , hossz, stb ami kell.Max 1 kondi csatolás a tekercshez ,nem kell tul bonyolult .Elöre is köszi. E-mail: pecseli@fibermail.hu .
Válaszol
Idézet:"2500mhz"

Ezt a konstrukciót egy kicsit még át kéne gondolni.
Válaszol
Van szignálom a hangoláshoz .
Válaszol
Igaz lehet nem jol fejeztem ki magam , 2 utas hangfall , 40 cm reflex mély, és ring magas , reflex nyillás van a dobozom .A ojan ringett kaptam amire rávan ragasztva a hangválto ,ezért külön akkarok a mélyhez valami hangvátott késziteni .Ha valaki tud ebbe segiteni megköszöném.
Válaszol
0,5 mH, de ez így úgysem lesz jó.
Válaszol
Köszi , megprobálom majd .De lehet egy láma kérdésem ? Ijen nagy teljesitményü dobozokba nincs hangválto a mélyen ? Vagy én fogtam ki egy ijen pár hangfalat ?
Válaszol
Hát, a magas úgy sem csapja szét a mélysugárzót, szóval a teljesítmény végül is nem lényeges.
Válaszol
Akor köszi ,inkáb nem bajlodok vele ,magason rajtavan a válto többit meg tolja a mély mig átmegy a hang rajta.Hangváltott meg nem találtam ekora teljesiménybe ugyse .
Válaszol
220 és 330nF van. Mennyi kell?

Mócsing Írta:Mivel följebb nincs válasz ,megkérdezem itt is .
Van valakinek elfekvőben ,C219-es 220 ,330 ,470 nF ?
Válaszol
Összeszámolom aztán írok PÜ-t .
Válaszol
Helló.

Van valakinek eladó Panasonic WM61A kapszulája? Csak úgy megkérdeztem.Köszi.
Válaszol
http://forum.audiodiy.hu/viewtopic.php?t=711
A lap alján . Ha nincs már : Pana márkaszervíz .
Válaszol
Keresek Orion 420a rádióba AZ41-es csövet. Ha tud valaki segíteni, írjonBig Grin Köszi
Válaszol
Anita1113 Írta:Keresek Orion 420a rádióba AZ41-es csövet. Ha tud valaki segíteni, írjonBig Grin Köszi
http://cgi.ebay.ca/AZ41-Tube-Valve-NOS-Philips-Full-Wave-Vacuum-Rectifier-/200488260253 http://www.elektroncso.hu/lista.php
Válaszol
Szervusztok !
C219-s kondenzátorokat keresek .
100n ,220n ,330n ,470n , 15-20 db kellene mindegyikből .
Válaszol
Minek a 219? Nem olyan jó az. Fehérváriaknál 100, 330 és 470nF biztosan van, 470-ből a 219-től jóval használhatóbb PP-s remixek is.

Válaszol
Tény hogy nem a C 219 körül forog a világ . Váltóban viszont bevált , úgy hogy sok kis címletből raktam össze a magas előtti kapacitást . Szóval váltó kísérletekhez kellene . Egyik projekt a Tannoy Reveal-ok hallgathatóvá tétele , C 219-ek segedelmével .
Válaszol
Ettől függetlenül nem értem, minek ragaszkodni hozzá.

Válaszol
Bizonyítandó hogy ügyesen még sz***ból is lehet várat építeni .
Te milyen kondenzátort használsz a dobozaidban ?
Válaszol
Így már értem. Smile

Most pl. semmilyet, nem kell belé kondi.

Válaszol
Hamarosan megjavítom a csöves erősítőmet . Utána egy közdarab segítségével beaplikálom a tv hangszórókat a TL-be .
kíváncsi vagyok mit lehet kihozni belőlük , egyutasként .
Válaszol
Keresek régi Sony discmaneket,hibás hiányos is érdekel,főleg alkatrésznek,vagy javításra.
Fémházas típusok előnyben.
Akinek volna az ne habozzon,mail:

fesz1986kukaccitromailponthu

Ü:Fész
Biztos vagyok benne,h. a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni.
Válaszol
Kedves Fórumtársak!

Keresek olyan lelkes Szakit közületek veszprém, fejér, komárom megyéből, aki elkészült hangfalamat megmérné, és új hangváltót tervezne hozzá a mérés alapján. Ez lenne a magas és közép tartomány.
Valamint a kétutas monitoraim (HA18N-620+Peerless811546)alá szeretnék egy-egy külön reflex dobozba braunokat(HA25-ből). Ez lenne a mélytartomány.
Felajánlok cserébe érte 1 pár M21wg09-08+ 1 pár Audax HD12x9D25. Illetve ha nem elég korrekt az ajánlat a tervekért, készpénzt is áldozok rá.
A Vifákat Shala moddolta, az audaxot impregnálta.
A hangszórók adatlapjai megvannak, illetve Shalától lehet róluk érdeklődni. Fényképet tudok róluk küldeni. Amióta elhoztam őket, még nem voltak beépítve.
Ha valakit érdekelne: elérhetőségek: 30-658-9373 hevesipeti@freemail.hu

Köszi, üdv:
Válaszol
petja Írta:moddolta
Inkább helyreállítás volt, meg némi mágnes, hogy b-reflex dobozban is használható legyen.

Válaszol
Sziasztok!

Keresek Orion HS400-hoz egy darab ovális középsugárzót(PD177/S) és egy Isophon KK10-es csipogót.
Talán valakinek porosodik otthon....
Biztos vagyok benne,h. a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni.
Válaszol
Üdv.mindenkinek!
Keresek Videoton VMS-250 végfokot. Hátha valakinek van
és megválna tőlle. Ezenkivül az SPA-300 ról kezelési
utasítást,képet bármit. Kösz.:d
Válaszol
Sziasztok!

Keresek LB 1031 mélyközép hangszórót
Segítségeteket megköszönve üdv.
Válaszol
Szervusztok !
Philips NE5532 OPA-t keresek .
Válaszol
Valami újabb nem lenne jó? Smile Lassan már olyan az 5532, mint a uA 741 volt 10 éve.

Válaszol
(2014. 01. 08., 19:41)shalafi66 Írta:  Valami újabb nem lenne jó? Smile Lassan már olyan az 5532, mint a uA 741 volt 10 éve.
10 éve?

40... Big Grin
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég