A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vidi habszél
Sad 
A napokban hanszóró peremezésre vetemedtem.Rendeltem is iziben a Hanszóró 2000-től 2db.200 mm-est 15mm-es rinivel ami gyorsan meg is érkezett.Eddig simán ment,de amikor rápróbálom a kosárra -beesett!!!a200 as habszél a 190-es lukba.Elővéve józan paraszti eszemet,modván ha 200-as a perem akkor 5mm-re rá kellene érni körbe -körbe a kosárra.DE nem! Fogom a collstokot mérem innen mérem onnan de mindenhogyan 190 mm!Na most mi történt? 190-est nem árul a cég..Akkor?
Aki tud ésszerü magyarázatot legyenszives!
Válaszol
190mm-eset valóban nem használtak a Videotonnál, ezért olyat nem is gyártanak Fehérváron. De a méretezésnél mindig a habszél ragasztási felületének külső átmérőjét kell nézni, a 200mm-es habszél tehát 200-as hangszórókra, HA20-HA22-re jó, jellemzően 193-197mm-es külső átmérővel.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Hát köszi az információt,nekem is volt valami ilyenforma sejtésem ami be is jött.Most abban bízok,hogyha jól udvarolok az ügyintéző hölgynek kicseréli nekem ugyanerre a méretre 10-es rilnivel ,azt még tudnám használni.Miután igy alakult a dolog itt a fórumon olvastam, speciális igényeket is meg tudsz oldani a habszél méretet illetően.A neten keresgélve találtam de az nem magyar embernek való az ára miatt.
Köszönöm!
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég