A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üres hangdobozpár próbadoboznak "eladó"
Sziasztok!
26x30x56 cm-es (mély-szél-mag) üres háromutas hangdobozpár próbadoboznak "eladó". Az "ára" mondjuk legyen egy kis tábla milka csoki, vagy egy palack pepsi twist.Wink

A magas helye: 7,8 cm átmérő, a 3 mm-es süllyesztés átmérője 10,5 cm. Ez teljesen ép, pont belefér egy Vifa D25. .forog.

A közép helye: 8,4 cm átmérő, az 5 mm-es süllyesztés átmérője 11,1 cm. Csak a süllyesztés van egy kis helyen megfaragva, még menthető (lehetne).

A mély (hűlt) helye: Nem tudom milyen lehetett, most egy szabadkézi 23-24 cm körüli átmérővel bíró "tojás". (egy 25-ös hárombetűs mély volt belebarkácsolva). Nem én voltam az elkövető. Ez már totál menthetetlen.Angry

"Extraként" a közép mellett egy 7,1 cm átmérővel bíró 12,5 cm hosszú egyenes reflexcső került bele (ennél sem én voltam az elkövető).:?

És beszéljünk a dobozpár legnagyobb értékéről is, a kerek csíptetős hangfalcsatlakozók mindkettőben benne vannak. :-D (Ezért kérem így meg az árát) :-D

Ha valaki lát benne fantáziát, hogy építés során próbadoboznak használni tudja, vagy lát magában annyi elszántságot, hogy a tönkretett előlap helyére másikat gyógyítson bele még egy hétig megmentheti az enyészettől.

Átvehető Bp-en a Pesterzsébet-Őrs Vezér tere útvonalon, valamint egyszeri, megismételhetetlen, extra ajánlatként 2012.10.19. péntek délután a Bp-Mezőkövesd útvonalon hozzám igazodva (M3).
Ha addig nincs jelentkező rá megy a méltó helyére a hulladékudvarba.
Kép mellékelten csatolva (legalábbis remélem, hogy sikerül)
[attachment=163]
Üdv.

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Szerintem rakd fel vaterára ott biztos megveszik akár ezresért is. Smile
(2012. 10. 14., 17:42)Pandaboy Írta:  Szerintem rakd fel vaterára ott biztos megveszik akár ezresért is. Smile

Szia!
Ez nem kerül oda, mert teljesen felesleges lenne felrakni ebben az állapotában.
Egyébiránt kár érte, mert szívesen meghallgattam volna gyári állapotában:
http://www.jhable.de/sc_modelle.htm
De csak abban az állapotában tudtam, ahogy megkaptam, már egyik hangszóró sem volt eredeti, de azért a két Vifa magasat megmentettem.forog....
Majd a hangszórógyűjtemény felesleges darabjait pakolom fel, abból is van bőven és már nagyon kiutálnak itthon miattuk.
Üdv.

Zárható, a dobozpár már "elutazott".

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég