A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mérőműszerek és használatuk
EMlékeim szerint az alulméretezett tarfóval gondok lehetnek, legutóbb is 12V 2A-el lett jó.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
24 VA? Nem sok az egy 1-2 W-os erölködőhöz? És mi az, hogy a legutóbb?
Lex
Válaszol
A 2003 olyan 4-5 wattos. Plusz a sallang, és az illen kis trafóknak a hatásfoka messze elmarad nagyobb társaitól. A PC tápban röhögve elfér nagyobb trafó. Sőt, egészséges tápban eleve adott 12 volt, még elfér a Méricske is benne. Elsőosztályú hűtés társaságában, fel lehet nyomatni a doboz falára. Nehogy így csinyájjam... .zold. .foghijas. .ordog. .boszi. .cool. .hehe.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
A 2003-as 10W-os. Ha jól tudom, a Méricskében csak 1 W környékén van járatva.
A PC tápjába nem túl jó belerakni, mert jó kis zajforrás a működő táp. A Méricskének nem túl jó hely.
Nem az a bajom, hogy nem fér el a trafó, hanem, hogy drága. Ezek a kis 3,5 -6 VA-esek is 1200 Ft-nál kezdődnek.
Lex
Válaszol
Jó helyen kell megvenni. Igaz, h. nem beöntöttet, de kínai lemezes trafót lehet olcsóbban is kapni már.

Válaszol
Igazság szerint van egy-néhány trafóm, kicsi is, nagy is, de a többségét tekercselni kellene, de nincs huzal, meg tekerő gép se. Az időről már nem is beszélve.
Lex
Válaszol
Lex Írta:A 2003-as 10W-os. Ha jól tudom, a Méricskében csak 1 W környékén van járatva.
A PC tápjába nem túl jó belerakni, mert jó kis zajforrás a működő táp. A Méricskének nem túl jó hely.
Nem az a bajom, hogy nem fér el a trafó, hanem, hogy drága. Ezek a kis 3,5 -6 VA-esek is 1200 Ft-nál kezdődnek.
Millen frekin is müxik a kapcsolóüzemű táp? ~40kHz? A PC mérnem kerreg?

Árnyékolást kitalálták már?

Ventillátor kikapcsolható (vagy redukálható) a ufonos mérés idejére, főleg ha nemkell 300 W?

Minden kérdés megoldható.
Válaszol
Találtam a cégnél ,néhány mikrofon tartónak használható bigyót . Kit érdekel ?
Válaszol
Mekkora? Tudnál képet feltenni rulla?
Válaszol
Lefényképeztetem a fiammal , osztán elküldöm .
Válaszol
Mócsing, nem érzed magad félkarú óriásnak a fijad nélkül? .??.
Válaszol
Mócsing Írta:Találtam a cégnél ,néhány mikrofon tartónak használható bigyót . Kit érdekel ?

Nekem gyühet, ha vam mééég... Smile
Hogy is néz ki? :?
Üdv: spexcel!
Válaszol
h_jozsi Írta:Mócsing, nem érzed magad félkarú óriásnak a fijad nélkül? .??.
Nem .Még törpének is kicsi vagyok .

Lehetséges hogy holnap küldöm a képet .
Válaszol
Nekem is jó lenne, ha volna mikrofonom. Sad
Lex
Válaszol
Tulajdonképpen van, csak még nincs nálad... .morcos.
Válaszol
Ja, tényleg. Meg zongorázni is tudok, csak még nem próbáltam. Tongue
Túl vagyok két panelmaratáson. A Méricske lemaratott, ónozott, lakkozott panelja itt megtekinthető.
Lex
Válaszol
Ónozni, lakkozni, uramisten. Big Grin De barbár vagyok, hogy egyiket sem szoktam. (Nekem ne offoljátok szét megin a topikot, mer .morcos. leszek.)

Válaszol
Bocs. A lényeg a Méricskén volt. Az egyéb dolgokat a tápos topikban tárgyaljuk.
Lex
Válaszol
Az anyag megmaradás módosított törvénye .
Mikrofon nem vész el , csak postást cserél .
Válaszol
A kóválygó µfonok (hehe, még a vágólapon volt a µ) feletti bánatomban kipróbáltam az egyiket. Hevenyészett Spectrás összehasonlítás alapján határozottan jobbnak mondható PC µfonnál. .ok.

Előre szólok, hogy csak józan, kipihent, cizellált fizikai és lelki állapotban fogjon a hegesztéshez akárki fija. .no. Merkülönben baromira egybeforraszthatja az egész kapculát. Egy mini csapágyba pont belepasszolt, hogy ne ficánkoljon annyira, amig megpróbálom eltalálni a pákával. .puff.

Jobb kábel hijján CAT5 lett a hozzá és elvezető drót, de úgy néz ki az is marad. Egyik szines ér a meleg, párja a hideg, az összes többi árnyékolás gyanánt a dugó hidegpontjára, ahová a µfon hideg megy. Nem zörög, nem fúj, nem brummos. Ház vagy illesmi nincs (nem is lesz, ne kavarjon be) közvetlenül a drót végén van. Majleszképrulla. .cool.
Válaszol
Petya, üzemel már a Méricskéd? Az új. .szia.
Válaszol
Melyik új ? Már van harmadik is ?
Válaszol
Aminek az alapjait én raktam le...
Válaszol
Egy kicsit kidekoráltam a Méricske panelt: Link
Lex
Válaszol
Az bizony már a harmadik .
Válaszol
Mócsing Írta:Találtam a cégnél ,néhány mikrofon tartónak használható bigyót . Kit érdekel ?
Engem érdekel, mert nincsen még Smile
Üdv, Péter
Válaszol
h_jozsi Írta:Petya, üzemel már a Méricskéd? Az új. .szia.
Háttőőő.... ahogy vesszük. Merthogy a másodikba életet csiholt Shalafi, így a harmadikat
elpostázta HorsePowernek Shalafi. Így alakult és lehet, hogy neki is lesz méricskéje Big Grin
Üdv, Péter
Válaszol
OFF

Józsi!

Gondolom nem ment vissza a mikrofon. Rendezzük valahogy a dolgot, aztán próbáljuk meg újra, ha lehet, mert azért csak jó lenne ha lenne.

ON

HorsePower!

Jól olvasom, hogy neked, most már van Méricskéd? Miki is van hozzá? Mázlista.
Lex
Válaszol
Ajánlom ezt a hszem: http://forum.hangszoro.net/viewtopic.php?p=6435#6435 Tongue
Ha nem elég egyértelmű, én venni készülök, és ha kell több is összeköthetjük. De ha lehet, ezt a postázó topikba légysziv. Wink

Válaszol
Ezt a mikit már korábban említettem valahol. Akkor azt kaptam, hogy a WM61 jobb. Mert az MCE-t a szomszéd SOS-nél meg tudom rendelni.
Viszont ha össze tudnád hasonlítani a kétféle mikit, hogy melyik a jobb, az nagyon jó lenne. Big Grin
Lex
Válaszol
Lex!

Igen úgy néz ki, hogy lesz méricském de mikrofonom még nincs hozzá.
Ha az sosnél valóban jó ez a mikrofon, én benne vagyok de akkor elég sokat kell venni belőle, mert ha jól tudom minimum vásárlási érték van.
Válaszol
topeti Írta:Háttőőő.... ahogy vesszük. Merthogy a másodikba életet csiholt Shalafi, így a harmadikat
elpostázta HorsePowernek Shalafi. Így alakult és lehet, hogy neki is lesz méricskéje Big Grin

Asszem valahol lemarattam. Volt ugye egy beteg. Asztán kértél panel, akkor honnan van a harmadik?

Semmitse hoszott vissza a psota, pedig már annak is letelt asz ideje. Két hete kóvályog. Pedig ebben bisztam. De ez csak akkor lenne leheccséges ha elbaltásztam volna a czimet. Így asztkellmonnyam vallamellik szegény psotás gaszdagabb lett 3800 neki illetéktelen forintommal. Hogy a bűr hűljön rá. Rá adássul semit se tud keszdeni vele mer asztsetuggya miaszar lehetaszakis kütyü, nemhoty pésztcsinyájjon belülle.

Nem tudom hoty rendeszhetnénk bármit, semmi se bizonyítható.

Újrapróbálni? Hogy? Ha visszajönne, talán. De most rendeljek neked megint mikit? Annak így már semmi értelme.
Válaszol
h_jozsi Írta:Asszem valahol lemarattam. Volt ugye egy beteg. Asztán kértél panel, akkor honnan van a harmadik?
1. panel készült mócsing által. Ezt jól szétforrasztottam néhol Big Grin Kukába dobtuk.
2. panel készült shalafi által, ez működik, már csak utánhangolni kell Big Grin
3. panel készült általad, ezt mertem elküldeni LóErőnek. .oh.
Üdv, Péter
Válaszol
A mic.-t én megveszem, csak döntsük el, mennyi kell, és melyikből. Az SOS-félét is rendelni kell, egy hét alatt jön meg.

Válaszol
Petya Mócsing oldalán ott a WM61 átvitele, és nem ollan rossz. Amellet nem vehető 100%ra, hoty minden darab etyforma.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég