A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H2000 1544-502 hangszóró pár 4 Ohm eladó
H2000 1544-502 hangszóró pár 4 Ohm eladó, ára: 2500 Ft

Használtak, de igen jó állapotban vannak.

Egy duplamélyes orion dobozban kerültek hozzám. Vásárlás előtt 8 Ohmosnak gondoltam őket (a dupla mély és a 4 Ohmos hangfal miatt) de nem így lett. A kiszereléskor szembesültem vele, hogy ezek nem 484-esek, hanem 502-esek. .grr.

Egy teljes átalakítás alatt lévő dobozpárba kerültek volna mélynek, de oda 8 Ohmos kell. Ezeket szétszedetni nem akarom, mert hibátlanok, ezért eladósorba kerülnének, de H2000 1544-484 vagy ilyen 502-es csupasz kosarakat beszámítok (csak ne akarj többet kérni értük, mint amennyiért Fehérváron megvehetem).

FONTOS! A cimke szerint 2004. 12. 26. a gyártási dátuma mindkettőnek, azaz speciális "CHRISTMAS EDITION" .hehe., de a peremek tejesen jó állapotban vannak rajtuk. Ezek ennyi idősen már nem így szoktak kinézni, de a csere nyomát sem látom így a habszélek is kilenc évesek, ezért elképzelhető, hogy hamarosan cserére szorulnak majd. Igény esetén +2 db H2000-es peremet adhatok hozzá (honlap szerinti áron), de ezt előre beszéljük meg.

Nem nyerészkedni akarok rajtuk, csak sajnálom szétszedni őket, de amennyiben nincs jelentkező akkor mennek Mezőkövesdre és ki lesznek szegények belezve. .tsa.

[attachment=311]

Amennyiben kérdés merül fel igyekezni fogok mielőbb megválaszolni. Bp-i átvétel, de az országban több helyre is el tudom juttatni, vagy a vevő oldja meg a szállítását.
Ha a kép beszúrását elbénáztam (előnézetben jól néz ki a kis piros keresztBig GrinD), akkor kérésre küldök képeket.
Üdv.

A kép jó lett és az állapotuk is tényleg szép! Kár lenne értük. Wagnerur

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég