A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milyen hangszóró látható a képen,amit csatolnék?
Tisztelt Fórumozók!

Hozzám került egy vörösréz fáziskúpos igen komoly középhangszóró. Leesett róla a papír, lefotóztam, de nem tudom, hogyan csatolhatnám ide, hátha valaki felismeri, és megadná a típusát, amit nagyon megköszönnék... Én Vifa, vagy Scanspeak-ra gondoltam. Ha segítenek a csatolással kapcsolatban, akkor feltenném a képét, üdvözlettel György, Budapest
Válaszol
Az üzenet alatt van egy új csatolás mező, abban tudsz csatolni képet, kiválasztod és a hozzáadás gombbal csatolod is. Avagy linkeled, (amit a csatolt kép is mutat), ekkor a netről illesztesz be egy képet.

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

- VR
Válaszol
Tisztelt Veszett Róka,

nagyköszönöm a segítségedet, akkor megpróbálom... Új vagyok itt, ha bénázok, elküldeném neked, s ha felraknád, nagyon megköszönném, hátha valaki felismeri... üdv György

[attachment=314][attachment=315][attachment=316][img]http://[/img]

Kedves Fórumozók!

Ha valaki felismeri a hangszórót, kérem, küldje el a gyártó nevét és a típust. Nagyon köszönöm ! György

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Válaszol
(2014. 01. 16., 20:20)hifilep Írta:  Kedves Fórumozók!

Ha valaki felismeri a hangszórót, kérem, küldje el a gyártó nevét és a típust. Nagyon köszönöm ! György

A képek jók lettek, de a hszt így sem ismerem sajnos.
- VR
Válaszol
Focal közeli, vagy ahhoz hasonló, van nálam is egy pár ebből.
Vagy Audax is volt ilyesmi, de pont erre a típusra nem emlékszem.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Kedves Fórumozók, köszönöm segítő szándékú tippjeiteket. Mivel hangvátót kell hozzá terveznem, a legfontosabb adatokat valami mérővel ki tudják nyerni a budapesti hanngszóróboltban, a Nyugatinál, a Bajcsy-Zsilinszky úton. De azért köszönöm! György, Bp.
Válaszol
Amatőr/hobbi célú felhasználásra valószínűleg elég lesz amit ott mérnek. Smile
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég