A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preludiumok... B31, B32
Jó a telefonszám, csak ha nagyob odafigyelést igényel a munka, nem mindig van nálam telefon. E-mailben könnyű, kényelmes elérni, azt akkor nézem, amikor már ráérek.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Keresek eladó preludium B32 hangfalat jó állapotú dobozokkal és eredeti hangszórókkal. Valakinek esetleg?
Válaszol
Sikerült szereznem egy pár B32 hangfalat. Nem szedtem szét. A hangszórók egyformának tűnnek. Mintha a dóm nem selyem hanem műanyag lenne.

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Válaszol
Az szokott lenni, csak a méylközepet rosszul javították. Smile A Sonidonál eszkábálták össze ilyen dilettáns módon sajnos. Smile

Válaszol
(2017. 05. 13., 22:43)shalafi66 Írta:  Az szokott lenni, csak a méylközepet rosszul javították. Smile A Sonidonál eszkábálták össze ilyen dilettáns módon sajnos. Smile

Kivettem a magast. D25TG-65 06ohm 105 van ráírva.
A másik D25TG-05 06ohm 305
Válaszol
Lényegében ugyanazok, de a -65-nek másféle, tölcséres zárófedele van.

Válaszol
D26tg 18 6ohmos jó lehet a B32 be?
Válaszol
Nem kifejezetten. Smile Talán másik zárófedéllel. Smile

Válaszol
(2017. 05. 19., 0:37)shalafi66 Írta:  Nem kifejezetten. Smile Talán másik zárófedéllel. Smile
Vajon a d25 zárófedél jó a D 26 ra? Amúgy jobban szól a D 26? B 32 ben annak kéne lenni?
Válaszol
Nem, a D25-tel jobb. Smile De mindkettő elmegy bele, a vége felé mikor elfogyott a D25, akkor D26-tal szerelték. A zárófedelek kompatibilisek, cserélhetők a D25-D26-D27 között.

Válaszol
A H2000-től rendelt perem ugye nem vifa? Találtam egy pár eladó B32 -T. Azt mondja aki árulja, hogy a H2000 től vett rá Vifa peremeket és az aubeckaudionál tették fel őket. Honnan ismerem fel a jó vagy rossz peremet. Elmegyek megnézni a hangfalakat csütörtökön.
Válaszol
A H2000 M21-es habszéleit én készítem. Nagyjából az eredeti paramétereket hozza, de nekem vannak jobb alkatrészeim is a saját javításaimhoz. Aubeck nem igazán jó finomabb hangszórójavításokhoz.

Válaszol
Vettem egy pár B31 - et a B32 mellé. Szép állapotúak. Állítólag pár hete peremezték a H2000 nél. Felismerhető a perem? Szépen van felrakva és jól is szólnak.

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Válaszol
Igen ezt a membránszélt én gyártottam, ezzel közelíti az eredeti állapotot. Smile A ragasztás nem teljesen pontos, de egész jól néz ki. Smile

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég