A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programok használata, tervezés, váltók-dobozok
A CorelDraw nem jó?
Üdv: Cirrus

Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Válaszol
Spexcel.
Amit letöltöttem egy nagy ... . Azt írták , ez valamilyen béta verzió , mindenki csak saját felelősségére használja . Szóval használhatatlan .
Az eredeti program kellene , amivel garantáltan működik .
Egyszerűen nem lehet az 1 kHz-es kalibráló jelet felhúzni nullára .
Minden illetékes szabályzó maxon . Teszteltem az alaplapit , ot gond nálkül belehetett állítani .
Válaszol
Mócsing, a hangkártya mixerén kell állítanod. Mint írtam, ha produkálja ezt a bugot egy gépen, akkor az csak úgy oldható meg. Ezt úgy kell elképzelni, hogy elindítod a hangkártya saját(!) mixerét (amit elvileg letöltöttél), és húzogatod a fogantyúkat. Egyszer aztán hirtelen megjön a hangerő. Így oldható meg. DE csak a saját mixerével működik!
WinXP-n néha produkálja ezt a bugot a kártya, WIN98 alatt sosem. A fene érti, hogy miért... .forog.
Üdv: spexcel!
Válaszol
Kérlekszépen , letiltom az alaplapit , engedélyezem a Vortexet , és huzigálom szorgalmasan a tolattyúkat . Így lehet - 13 dB-ig felhúzni a tüskét . A program nem használható . Azt kéri hogy a vindózból töröljünk dolgokat , mert idegesítik . Kitörölve meg nem csak a program , hanem a vindóz sem akar működni .
Mi az a bug ?
Válaszol
Mócsing Írta:.....Mi az a bug ?
Hát pl. a bolháid... .haha.
bug=bogár, programhiba
Lehet, hogy rólad ugrott a gépbe?
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
Ebben lehet valami , a fiam is csak néz időnként miket produkál a gép .
Pedig alig nyúltam hozzá .
Lehet hogy szégyenszemre az integráltal kell mérnem .
Válaszol
Villanylégy a levesben. .hehe. .hehe. .hehe.
Legalább ennyire felvilágosíthatott vóna a gyerek...

Tegyél fel egy VNC servert, ha nem mindenféle tűzfalak mögött vagy bele tudunk nézni távolról is a gépedbe. Persze csak az IP címed ismeretében. Ha az dinamikus, ki kell lesni a vindozbul, pl. ipconfig vagy winipcfg vagy ping <számítógéped neve>. Bár asszem akkor is ha fix, mer félek nem tudod megmondani. .zold.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
Egy újra install sokat segíthet. Esetleg egy service pack1-2 is. A windóz egy olyan téma, ami sokkal közelebb van a művészethez, mint a dobozépítés. .zold. Hál' Istennek arról már többet tudunk. Big Grin
Válaszol
Nem lehet esetleg hogy ez a béta verzió rossz. .tor.
Válaszol
Nem valószínű, hogy ennyire rossz. Smile Egyébként nekem pl. azt hiszem úgy oldódott meg ez a "halkság", hogy az aureal surround mixert megnyitottam. Csak meg kellett nyitni, és máris ment a dolog.
Válaszol
Nálunk a program telepítésénél már bukik a dolog . Azt akarja hogy a vindózból töröljünkki egyes részeket . Akkor meg már a vindóz sem akar működni .
Olyat találtam hogy , RealTek Sound Manager , tologathatom , semmi hatása .
Surround mixer-t hol lehet megtalálni ?
Válaszol
Realtec egyenlő xar alaplapi. Vortex-et keress, ez a neve. Lehet, hogy nincs is telepítve?
Válaszol
Sajátgép jobb gomb -> Tulajdonságok -> Eszközkezelő
Hang-Video-Játékvezérlők
Van benne Vortex vagy Aureal?

Egyébként lehet más trükk is a dologban. Pl. AsRock alaplapokon W98-ra művészet rávarázsolni az integrált - és tényleg fos - codeces, nem is hardveres hangkeltőjét. Pedig az eszközkezelőben benne van, csak a lejátszó eszközök között nem jelenik meg. Pedig nincs is más.

Ja iggen Moccsing, eszt nézd meg a multimédia tulajdonságainál is. Ott még valószínűleg neked lejátszó-felvevő eszköznek a (letiltott) Retek van beállítva, át kéne nyomatni a Vortexre. (Vezérlőpult -> Multimédija) Van rá egy .sor. öm, itt baltáztad el.
Válaszol
Na, végre megvan az én progicsomagom. Sajnos átküldeni nem tudom, de megadom a nevét, és hátha menni fog:
Aureal_AU8830_2568

Ezt kellene keresni, és mindent (!) feltelepíteni. Akkor majd megtalálod a mixert.
Válaszol
Jozsi .
Persze hogy van , mindíg átkapcsolom , ennyire bamba azért nem vagyok /?/ . Akkor fel jön a Vortex keverője . Hangerő , bemenet, meg az a másik maxon . Mind a 3 huzigálására reagál , de a maximum az -13 dB .
.sor. - behajtom rajtad , csak találkozzunk .
Ha nem kapcsolom át ,akkor csak a retekét huzigálhatom . Azt meg megismerem mert nagyobb a zaja . .no.
Válaszol
spexcel Írta:Na, végre megvan az én progicsomagom. Sajnos átküldeni nem tudom, de megadom a nevét, és hátha menni fog:
Aureal_AU8830_2568

Ezt kellene keresni, és mindent (!) feltelepíteni. Akkor majd megtalálod a mixert.

Ennek a ssaját mixere kell, amit feltelepít! Nem az a szokásos winfosos genya...
Válaszol
Két oldalnyi találat van . Holnap hazajön a fiam , majd átnézetem vele .
Válaszol
Délután megcsináltam a kábeleket , és mértem !
A Méricske mikrofon erősítőjét , és az erősítőjét használom .
Jó ez az RMAA . Érdekes mennyire immunis a külső zavarokkal szemben .
Válaszol
Ne csigázz mán! Mi a franckarikát mértél? Úgy kell kihúzni belőled. Ha kicsit .pia. biztos bőbeszédűbb lennél.
Válaszol
Elősször a HS280 - mély . Cak úgy hanyatt döntöttem a kövön , a mikrofont meg fölé . Hát, randa egy görbe volt , azt meg kell adni .
Mondván , illen nincs , átszereltem Spectrára . Egész hasonló lett az eredmény .
Utánna fölcipeltem az egyik dobozt . Fent mérek a galérián , lent a nappaliban szól a TV , és az egymás utáni diagramok egészen hasonlóak. Tehát a TV hangja nem igazán zavarta a görbék alakulását . Valamit tudhat az RMAA , amit a Spectra nem .
Megyek betolom az autót .
Megtörtént .
Alighanem mérek még egy közeltérit , azzal nem csapok túl nagy zajt .
Válaszol
Akkor sikerült rendbehozni a hangkártyát? Wink

Az RMAA azt tudja, amiről az oldalamon annyit papoltam: szinkronizálja a mérést. Megméri a késést (az a ping, amit a sweep előtt hallasz), és utána szinkronban várja az adatokat. A visszaverődések pedig ugye később érkeznek...
Ésszerű körülmények között igen nehéz eltolni vele a mérést.
Válaszol
A Vortex még nincs rendben , az integráltal mértem .
Shalafi éppen képbebiggyesztésből oktat .
Válaszol
Spexcel.
Olyan címet mondj , ahonnan ténylegesen le lehet tölteni .
Válaszol
Mócsing én már nem is tudom, mit mondjak. Nem gondoltam, hogy egy driver felkutatása ekkora feladat. .forog. Anno én is netről töltöttem. Kb. fél óra alatt megtaláltam. Google-ben keress rá.
Keresőszavak:
Vortex 2 XP driver
AU8830 XP driver
Vortex AU8830 XP driver

És egyéb kombinációk... Wink
Válaszol
Ezt írtam be :Aureal AU8830 2568 .
Két oldal találat , csak éppen egyikről sem lehetett letölteni .
Megpróbálom akkor ezeket a kombinációkat is .
Válaszol
Ha nem megy, megkérem már shalafit, hogy hadd töltsem fel az oldara. Wink
Válaszol
Embek!
Segítsetek, hol lehet kapni méréshez mikrofonkapszulát, konkrétan hol lehet most kapni is, és ki milyen típust ajánl? Előre is köszi az ötleteket!

Válaszol
Én már rég akarok venni WM61-et, ha úgy megfelel kettőt rendelek, és megfelezzük.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Shalafi , Te megtudod mérni majd az átvitelét ?
Kíváncsi vagyok mennyire egyezik azzal , amit a netről szedtem le .
Válaszol
Lehet, hogy megpróbálom majd.

Válaszol
Szia Shalafi!
Köszönöm a reagálást, én most csak korlátozottan férek az internethez, ezért nem azonnali a válaszom. Nagyon szeretnék ebből a típusból kettő darabot, minden megoldásban benne vagyok!!!

Válaszol
Szia Shalafi!
Küldtem egy emailt, de azért itt is megkérdezném: mi a véleményed (illetve a többieknek mi a véleménye) a Monacor MCE 4000-ről, mert az úgy néz ki, hogy kapható, illetve van-e Panasonic WM61-es lelőhely valahol?

Válaszol
WM61-et készülök venni, a hét vége felé fel is adom a rendelést, ha többen nem csatlakoznak.

Válaszol
Szóval akkor én kettő darabot szeretnék, mint említetem, a részletekről tájékoztass!

Válaszol
Spexcel .
Az RMAA-ba hogyan lehetne a mikrofon kompenzációt beleaplikálni ?
/ természetesen nem saját aplikációra gondoltam /
Éppen szivattyúzok emiatt . .morcos.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég