A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ezt figyuzzátok, mit vettem" topik :)
topeti Írta:....Apropó miért itt beszélünk, ez inkább az off-topic vagy "ki milyen zenét hallgat most" topikba való Smile
Shalafi átpakolsz néhány hsz-t a megfelelő topikba?
Ez itt az off-topic, vagy az offoff-ra gondolsz? Big Grin
Milyen nálad hallgatva az Emma Kirkby?
Te jó angolos vagy ha jól tudom, olvasd át légyszi az oldalam ánglis részét.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
igen, az off-off-ra gondoltam Smile)
A 12 órás hétvégi munka után szivesen meghallgatom a számokat.

Milyen angolos irományra gondolsz? KDX-en? Majd felirom a cimet és belépek... ma már nem.
Üdv, Péter
Válaszol
topeti Írta:....Milyen angolos irományra gondolsz?...
Erre a ferdítésre:
http://diyaudio.barjak.net/index_eng.html
Ha van észrevételed, találsz javítanivalót, légyszi magánban küldd el.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
Szia!

Igen, találtam Wink Elküldtem az egészet mailben, tedd fel az oldalra.

irtam egy kérdést a kdx-en. Olvasd el.
Üdv, Péter
Válaszol
Akai Ribbon!
[Kép: viewer.php?id=7751P4230176.JPG]
Válaszol
Vagyis nem. Csak orthodinamikus magas. Egyébként szintén mi forgalmazzuk... Nem túl kezelhető az átvitele, és nem is túl érzékeny, viszont nagyon jól terhelhető.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
shalafi66 Írta:Csak orthodinamikus magas.
Na ez mi? Mi a különbség? Ezt vajon eredetileg milyen konstrukcióba használhatta az Akai? .cigi. Egyenlőre csak ennyi kérdés jutott az eszembe.
Válaszol
Foggalmam nincs, mire használta. Othodinamikus asszem a két mágneslap közötti fólián spirálként húzódó vezető réteg miatt. Van valahol átvitel róla. Megkeressem?

Válaszol
Salla!

Sztem ez költői kérdés Big Grin
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Csak akkor érdekel a mérés, ha látszik belőle valami 20 KHz fölött, alatta már mértem. Érdekelne vajh meddig poroszkál el. De nekem nem tűnik túl érzéketlenek (89-90 dB). Persze lehet, hogy tévedek. Köszi a leírást, közben szét is szedtem egyet és bele kukkantottam. Egyébként a Vaterán valaki 1000-ért adja darabját! Ott írta az arc, hogy ribbon. Én a Lomexnél vettem 250-ért. Szerintem nincs rossz hangja, igaz ez szubjektív. Előre is köszi. Üdv: Lipi
Válaszol
Szerintem fölöslegesm mert maga a hangszóró nem szól igazán 20k fölött. És 15k körül van egy közel tíz dB-s kiemelése. Az érzékenysége sztem 85dB 1W-on.

Válaszol
Blankoló fogót , 29 ft-ért !
Válaszol
Jó fajta lehet.
Válaszol
Egyszer régen topeti is vett egyet... .forog.

Válaszol
Az nem én voltam. Smile Kivel keversz? Blankolót nem vettem sosem.
Egyszer vett valaki egy ilyen fogót, talán az Auchanban, és az első használatnál
szétesett neki. Le is fényképezte, feltette a netre. Talán HorsePower volt? Esetleg Lex Smile
Üdv, Péter
Válaszol
Ahhan. HP volt, de te pósztoltad a képet a nevében. Mer ő nem tudta. Talán ezért maradt meg így bennem.

Válaszol
.haha. rendben.
Üdv, Péter
Válaszol
Ha esetleg felvetődne valakiben a kérdés , hogy blankolni lehet e vele ? Nem lehet . Sad
Válaszol
Hát már miértis lehetne. .haha.

Válaszol
Ezt vettem szombaton:
Hama Star 61 állvány

Háromlábú állvány
- 3 utas fej
- gyorscsatlakozó
- gyorscsipesz
- tekerőkar magasságbeállításhoz
- max. magasság: kb. 1530 mm
- min. magasság: kb. 600 mm
- terhelhetőség: 3,0 kg
- tömeg: 1,2 kg

Tehát alkalmas kamera, fényképezőgép PLUSZ mikrofon megtartására Big Grin Ezek közül már csak fényképezőgépem nincs Tongue
Van rajta két vagy háromféle vizmérce a precíz beállítás érdekében.
Nem is volt drága. Vegyetek ti is egy hasonlót :-)
Üdv, Péter
Válaszol
Sziasztok!

Most jövök egy "madaras tescóból" és 690 ft-ért vettem egy kis zárt fejhallgatót. Gondoltam a géphez kiválló lessz. Az adatok amiket rábiggyeztettek szinte már röhejes de hát ugye olcsó dolgot is el kell adni valahogy.
Kellemes meglepetésemre igen jóminőségű gumi szigetelésű kábelt adtak aranyozott dugóval. Ezen felül műbőr fülpárna és puha szivacs a hangszóró elött.
Összegezve nagyon kis korrket füles.
A hangja: Megdöbbentően jó enniyért. Mivel zárt jellemzőek rá a nagyon dineamikus brutális méllyek. Már már sok is. A közepek teljesen elfogadhatóak. A magasakkal annyi gond van hogy kevés van belőlük de lehet hogy a bejáratás után több lesz.
A viselése kényelmetlen! Még rövid távon is. De majd találok valami megoldást.
Ha valakit érdekelnek a vásárlási részletek és a fellehetőség vagy más kérdése van az megtalál pü-ben.

http://img142.imageshack.us/my.php?image=dscn6072mn0.jpg

http://img517.imageshack.us/my.php?image=dscn6074oa8.jpg

http://img405.imageshack.us/my.php?image=dscn6080cw1.jpg

üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Lex Írta:Muszáj nyitnom ezt a topikot, mert el akarom újságolni a szerzeményemet.
Na szóval. Wagner úrtól beszereztem egy Videoton 6383-as erősítőt. . . .
Személyem említése miatt is lelkiismeretfurdalásom van, hogy eddig nem is olvastam ezt a topikot. Remélem működik még a cucc. Valójában nem az enyém volt csak egyik kolléga kért meg az eladására. Egy másik példány még szerelőnél van. 2 vagy 3 éve . . . Az viszont saját. :-( Kicsit sajnálom így utólag, hogy nem hallgattuk meg akkor LP-vel, bár mint írták nem az az erős oldala.
Válaszol
Mint már itt említettem, sikerült egy erősítőt szereznem. Ezek után találtam egy sorstársat, akinek szintén Yamaha CDX 593 van otthon. Gondoltam megkérdem tőle, hogy fejcsere nála mennyire aktuális. Na erre kiderült, hogy igen jó kapcsolata van a honi Yamaha szervizzel. És igen, szerzett egy teljes mechanikát, mondhatni pofátlanul olcsón, 7e körül. Bónuszként be is szerelik, bár azt még nemtom mibe fáj. Nos egy időre nem lesz gondom a CD-playerel. Remélem. :-)
Válaszol
Az jó, mert egyébként 20 000,- pénz a lézeregység.

Válaszol
Gondolkodtam is, hogy rögtön kettőt kérek, de nem szeretnék a jóindulattal visszaélni. Egyébként nem tudtam mibe fáj egy ilyen cucc, bár ilyen 20e-s árkategória lebegett véreres tekintetem előtt.
Válaszol
... és most is, Mócsing??? :-)
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég