A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ezt figyuzzátok, mit vettem" topik :)
Autóhifis boltok, vagy a Kácsa audiónál is előfordulhat, mivel dietz cuccokat forgalmaznak. De most neked milyen iso kell? Dugó vagy alj? és mi a másik vége?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Ami belemegy a rádió hátuljába, 2x8 pólusú lengő hüvely, ami eredetileg a rádió tartozéka lenne valószínűleg.

http://kenwood.nl.nt.ims.hr/languages/EN/support/manuals/KRC-291~26~191~16%20(EN).pdf
a 22. oldalon

Szétszakadt a link, még a pdf is hozzá tartozik
Válaszol
Meglestem, de nincs katalógusom már évek óta nem foglalkozom ezzel. Így pontos választ csak személyesen tudnak adni neked sztem. Van kétféle 16 pólusú és egyféle 14p-s kenwood csati, csak ránézésre dől el, hogy a tiéd melyik.

A lap közepe felé keresd, hátha vmelyik olyan, mint ami neked kell: http://www.kacsa-audio.hu/index.php?pid=csoportok&csoport=94

Válaszol
Köszi, közben én is találtam egyet, http://www.addel.hu/template/temp1/search.php?storeid=490&searchtext=kenwood a második, 16 pólusú lesz az.
Persze jó drága, 3000 Ft, a rádió csak 1000 volt SmileSmileSmile

A KÁCSÁ-nál csak 2446 Ft, a VS jelű.
Válaszol
Kérhetek róla egy linket? Semmilyen adatot nem találtam róla Sad
Üdv, Péter
Válaszol
.hehe. Linkeeet? Mindenféle link van már itt, ezek nem jók?

Válaszol
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=Kenwood+KRC-291&btnG=Keres%C3%A9s&meta= minden itt van Smile
Válaszol
Szóval autórádió. Erre vótam kivi :-) Sárga a kijelzője? Rönők színvilágához passzol,
azok narancssárgák. Télleg, milyen ótód is van? Azt már tudom, hogy ha baj van vele, te megszereled Big Grin
Üdv, Péter
Válaszol
Beüzemelődött a digitális beltéri + antennaforgatóból álló kompozíció .
Jelenleg 6 holdat tudok vele fogni . TV és rádió csatornák száma mint égen a csillag . A sztereo kimenetett rákötöttem az erősítőre ,végül is ez volt az elsődleges cél . Eredmény : Roppant nagy a szórás a rádió adások minőségében , de még a legjobb is gyengébb mint az egyszerü Akai URH .Az egyik kollégánál van egy jóval drágább beltéri , még arról is az a vleménye hogy jobb az URH .
Van valakinek ezirányu tapasztalata ?

Lehet hogy egy tisztességes DAC lenne a megoldás ? .tor.
Válaszol
Dresnek

Az erősítőt (M.N.C nagyobbik suberösítő) a mikronikában vettem Budapesten 16500ér a sal 18900 körül van. A bolt a Bercsényi utcán van az Árwill mellett. adok egy számot talán így a legegyszerübb 0612790569.
Válaszol
Voltam a NeuTon Kft. boltjában, de azt mondták, nem létezik fém speakon aljzat. Továbbmentem az Elimex Kft.-hez, ott létezik, kapható.
Vettem Klotz 4x2,5 mm^2-es hangfalkábelt, LSCF425-öst, erenként 50x0,25 mm^2.
Minden kapható az internetes áruházukban is, DHL-lel szállítanak, kisebb csomagnál kb. 2.000,- Ft-ra jön ki a szállítás vidékre. A DHL hátránya, hogy otthon kell lennie valakinek, csak olyan címre tudnak szállítani, nem lehet bemenni az át nem vett áruért mint a Postánál.
Mócsing, ajánlom figyelmedbe.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
A DHL-t már ismerem . Komoly szervezést igényel . Arról nem is beszélve ,hogy többe kerülne a szállítás mint a kábel .
Válaszol
Nem a DHL a lényege ennek, te, hanem itt csak Klotz kábelek vannak, amit kerestél Big Grin
http://www.elimex.hu/arlista/klotzbulk.pdf
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
Tudom ,de azon bukik el a dolog .
Nincs kedvem egy próba kedvéért ennyit fizetni . Az átvételi maceráról nem is beszélve ./listailag elvagyok látva / Persze ha biztosan tudnám hogy "A" kábellel van dolgom , gondolkodás nélkül .
Válaszol
Egy bp-i üzletben a kirakatból rám mosolygott ez a hangszóró! Én meg nem tudtam ellenállni! Smile
Gondoltam majd úgyis találok róla paramétereket bőven az interneten! (a cég weboldalán csak kevés adatot közölnek róla)
A típusa dom 36, és Cabasse égisze alatt gyártották, állítólag Veszprémben.

http://kepfeltoltes.hu/070221/cabasse2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha valaki már épített az említett hgsz-val kérem ossza meg tapasztalatait!
Válaszol
Ezt mi forgalmazzuk. Big Grin A hangszóró maga francia, de a videoton veszprémi három éve végleg kimúlt hangdobozgyárában szereltek hangdobozokat vele, mi pedig megvettük a készletet, így került a H2000-hez sok más hangszóróval együtt. Annyira sztem nem jó ez a magas, de azért nem is oly rossz...

Válaszol
Azta!!! .sokk.

Akkor jó helyen érdeklődök! Big Grin
Nincsenek esetleg méréseid erről a hgsz.-ról?
Válaszol
Van pár dolog, Átvitel talán nincs, t-s paraméterek biztos, hogy vannak. Megnézem.

Válaszol
fs=1467,844 Qts=1,386 Qes=1,820 Qms=5,816 Re=6,5 L=57,428uH
[Kép: cabassedom36rx8.th.jpg]

Ui: természetesen az átvitelen a szintek nem stimmelnek, az érzékenysége 93dB.

Válaszol
Shalafi!

Köszönet és hála! .udv.

Így már nagyobb eséllyel kezdhetek, egy elfogadható hangfal összeeszkábálásába! Big Grin
(és amatőr lévén szükségem is van rá! :| )
Válaszol
Kiokosítottuk a lidlis beltérimet , most fele annyi műhódat tud fogni mint azelőtt... .zsepi.
Válaszol
shalafi66 Írta:Ezt mi forgalmazzuk

Tehát megvehető?
Üdv: Cirrus

Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Válaszol
Gondolom.. A forgalmazás emlékeim szerint olyasmit jelent, h. vki ker. forgalomba hoz vagy tart vmit...

Válaszol
Ára ?(/db).

Válaszol
4900,- Ft

Válaszol
Köszi szépen!

Válaszol
Nagyon szívesen.

Válaszol
Jobb hijján it kérdezem meg , okosított beltérihez kódokat honnan lehet beszerezni ? Igaz jelenleg csak okosság van a beltérimben , műhold egy szál sem .

Mindenkinek csak "quote" van ott oldalt , nekem "edit " is . Mitől van ez ?
Válaszol
Még mindig van?
Válaszol
Mi ?
Válaszol
Mócsing Írta:Mindenkinek csak "quote" van ott oldalt , nekem "edit " is . Mitől van ez ?
Azért, hogy a saját hozzászólásaidat utólag módosítani tudd. Ez nem szép ugyan, de sokkal csúnyább lenne, ha a másokét is tudnád módosítani Smile
Nagy előnye viszont, hogy nem szaporítod a hozzászólások számát feleslegesen, ha elküldés után még egy-két mondatot hozzáfűznél a hozzászólásodhoz. Meg az elütéseidet, helyesírási hibáidat is javíthatod.
Válaszol
Ezek szerint csak én látom ?
Válaszol
Shalafi!

Kapható nálatok Jmlab mélyközép sugárzó is?
És ha igen, akkor érdekelne hogy mi a véleményed erről a hgsz-ról!?
Válaszol
Igen, 130 és 160mm-es hangszórók. Talán üvegszórt membránnal. Azt hiszem, nincs belőle minta nálam. De túl sokat nem várok tőlük.

Válaszol
Tudnál róla képet és mérést felrakni, ha a elkerül hozzád 1-1 darab belőlük, de legalább addig is a típusszámukat és az árukat megadnád? (A Jmlab-oknak)

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég