A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Videoton VMS-250 végfok
Félreértesz. Nem féltékeny vagyok, de aki ezeket kitalálta annak sok melója van benne. Ha őt nem érdekli hogy esetleg valaki más cég lekoppintja az erősítőt és esetleg kis darabszámú méregdrága erősítőket kezd gyártani az ő szellemi termékéből, akkor rendben van a dolog. Ha az én erősítőm lenne, akkor neked, Zuppnak, bárki magánszemélynek nagyon szívesen odaadnám a rajzot, még segítenék is megépíteni. De nem engedném meg hogy bárki más pénzt keressen vele - jogtalanul.
- VR
Válaszol
Egyértelmű! én is viccnek szántam.Tegnap beszéltem a 250es tervezőjével más ügyben de erre is rákérdeztem,öt már nem érdekli a dolog.Részemröl a téma lezárva.Most alakul egy másik ismeretlen
Vidi ritkaság megszerzése,remélem bejön.A vms-250 et mintha valami járvány vitte volna el,képtelenség találni akár egy roncsot is,pedig milyen jó lenne.Smile
Válaszol
Sziasztok!
Ma végre ki tudtam próbálni a "karácsonyi ajándékomat" és elmondhatom, hogy egy működőképes VMS-250 tulajdonosa vagyok.:-D
Sajnos van benne egy kis "extra" beépítés, de hamarosan visszaalakul csak végfokká.
Üdv.
Válaszol
(2011. 12. 26., 22:02)GARFIELD13 Írta:  Sziasztok!
Ma végre ki tudtam próbálni a "karácsonyi ajándékomat" és elmondhatom, hogy egy működőképes VMS-250 tulajdonosa vagyok.:-D
Sajnos van benne egy kis "extra" beépítés, de hamarosan visszaalakul csak végfokká.
Üdv.

Hát eléggé régen írtam ide. A hamarosan szót kicsit már átértelmeztem azóta, de most végre beszúrnék egy idézetet a szerelőtől:
"a VMS-250 igen szépen muzsikál ez az első Videoton erősítő amire már én is azt mondom, hogy igen ez már valami."
Válaszol
Smile Azokkal a fetekkel egyszerű volt jó erősítőt készíteni. Divat is volt abban az időben.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég