A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keresett zenék
Máj kell, Dzsekszon .?.
Üdv, Péter
Válaszol
Eeeember!

A Mahalia csak vezetéknevében azonos az általad ismert Michael Jacksonnal. Egyébként pont ollan néger énekesnő mint Aretha, aki viszont a 2száz évvel korábbi elnökkel névrokony. .morcos.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
h_jozsi Írta:Eeeember!

A Mahalia csak vezetéknevében azonos az általad ismert Michael Jacksonnal. Egyébként pont ollan néger énekesnő mint Aretha, aki viszont a 2száz évvel korábbi elnökkel névrokony. .morcos.
Mahalia Jackson az van egy CD-n nekem, de nem éppen hifi, mert hogy igen régi az eredeti felvétel.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
S miket énekel rajta?
Válaszol
Ms Mahalia Jacksontól van vagy kilenc lemezem. Tehát jó helyen kérdezel. Big Grin Azért teljesen mást énekel(t) a két emlegetett hölgy. Aretha inkább soult, Mahalia pedig spirituálékat, ritkábban gospelt. Ami talán hasonló a kivételesen jó hangon kívül a származási hely, mindketten a Mississippi közelében születtek. Big Grin Mégis konkrétebben lehetne tudni, melyik felvétel érdekel? Big Grin Mert nem jut semmi használható eszembe az eddigi leírásból. Smile

[Kép: jb_progress_gospel_1_m.jpg]

[Kép: 220px-Aretha_Franklin.jpg]
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Bár tudnám! Régi tradicionális darab asszem, millióan előadták már. Biztos az nem az övé az első. Csak kiemelkedő. Egyszál női hang minden kiséret nélkül egy jó akusztikájú templomban. Még a sekrestyést is kikergették.
Válaszol
Ha már néger nő... akkor inkább Tracy Champan Smile
Alapból utálom a néger hangú nőket, mert túl erősen énekelnek, semmi líraiság nincs a hangjukban,
nem tudnak halkan bársonyosan énekelni. Szóval Champan nagy kivétel mert őt szeretem. Big Grin
Üdv, Péter
Válaszol
h_jozsi Írta:S miket énekel rajta?
Hét végén tudom megnézni, úgy emlékszem, spirituálékat.

Paul Robeson-ra asszociáltam róla, az első amerikai néger operaénekes, aki befutott és világhírű lett.
Atléta és fantasztikus basszus-bariton énekes volt.
Szépen énekli az Internacionálét, egy részét oroszul :o (a McCarthy korszak csak később, az ötvenes években kezdődőtt).
http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Robeson
Üdv., Pagrus
---
Válaszol
Lehethotya Robeson jó tipp. Mintha ő is elkornyikálta vóna asztamire éngondolok csak nagybőgő fekvésben.
Válaszol
shalafi66 Írta:Ms Mahalia Jacksontól van vagy kilenc lemezem. Tehát jó helyen kérdezel......
Szóval jó nagyon az a videó, amit feltettél. A Cesaria Evora nem tetszik? Láttam, bekukkantottál, de nem töltötted le.
Üdv., Pagrus
---
Válaszol
Bocs, még nem volt időm.

Válaszol
Vagyis a tűzfalnak voltak kétségei, de már megy a letöltés.

Itt ragadom meg az alkalmat, hogy megkérdezzem, valaki esetleg ismeri-e Dee Dee Bridgewatert?

Válaszol
Paszz. A didi-ig jó hangzik. De miaz a hídviz?
Válaszol
tudom, hogy off, vagy inkabb reverse, de ha valakit erdekel, van harom jazzlemezem(cd) Stan Getz - what's new, Dave Bruebeck - blue rondo a la turk, es a mokasabb hangvetelu muvek kedveloinek Dizzy Gillespie - ohh-shoo-be-doo-be (nem tevedes, nem fredi az eloado ;])
Válaszol
Kedves Mindannyian!

Vennék ABBA - LP, SP lemezeket.
Jó állapotúak érdekelnek.
CD, MP3 nem kell.

BUÉK!
Üdv! SMA
Válaszol
Hali!
Supermax - Ain't Gonna Feel számot kersem
DC-n és torrenten kerestem ezt a számot de még sehol sem találtam, mp3-ban szeretném letölteni vagyha valakinek megvan elküldhetné nekem Emailben, hátha megvan valakinek.
Válaszol
Többször rákerestem nálunk is DC-n , itt sincs .
Válaszol
Én már elméleztem neki, bár nem DC-n találtam, az tény, olyat sosem használok.

Válaszol
Már én is megtaláltam neten,de köszi a mailt, annyit hozzátennék hogy az nem aza szám amit küldtél, annak a cime: It's a long way to reach heaven, az utolsó szám a lemezen.
de azért kössz a szándék megvolt aza lényeg Big Grin
Válaszol
Helló!
Ti hol veszitek a jó állapotú használt dzsessz-CD-ket?
Üdv: Cirrus

Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Válaszol
cirrus erdemes mindenhol nyitot szemmel jarni, en a harom fent emlitett lemezt pl a sparban vettem... ott porosodtak a magyar neoparaszt gyujtemeny koze ekelodve.
amugy antikvariumokban kell korulnezni.
Válaszol
Mi a Sparban kaját szoktunk venni. Vagy nem egyre gondolunk? Az antikvárium alatt zenei antikváriumot értessz?

Válaszol
igen, egyrol beszelunk, azert mondtam h erdemes mindig nyitott szemmel jarni, en se gondoltam volna hogy talalok ott ilyeneket. midnig van nehany abszolute nem a profiljukba tartozo termek kirakva valahova, akkor eppen ez volt.
es vannak vegyes antikvariumok, konyvekkel foglalkoztak, de kesobb bevettek lemezeket is. ezekben az a jo hogy olyan lemezek is elokerulhetnek innen amik magyarorszagon nem is voltak forgalomban. (ha fehervar-kornyeki vagy, akkor a varkocs szobor mogott talalsz egy remek helyet , ha meg mukodik)
Válaszol
Köszi, esetleg kérdezhetlek az árfekvésekről is? (Meg hogy megvannak-e még Neked a fent említett darabok?)

Válaszol
ooo mar nem emlekszem, eleg reg jartam arra, annyi remlik hogy nem egysegar van. a fenti lemezek megvannak meg, de nem eladni kivanom oket ;]
Válaszol
Paul Robeson-ra asszociáltam róla, az első amerikai néger operaénekes, aki befutott és világhírű lett.
Atléta és fantasztikus basszus-bariton énekes volt.
Szépen énekli az Internacionálét, egy részét oroszul :o (a McCarthy korszak csak később, az ötvenes években kezdődőtt).
http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Robeson[/quote]

...termejj 20 tonnát,és a részvényes munnya meg menyi a bér.......magyar bányászbéka népdal

...sárga farka van,és énekel.....? - sárgarigó...
...fekete farka van,és énekel......? paul robeson

...egy farka van és cincog....egér
négy farka van és cincog....tátrai vonosnégyes....
...a hifi kezdetei....
pia nyer
Válaszol
Alapból utálom a néger hangú nőket, mert túl erősen énekelnek, semmi líraiság nincs a hangjukban,
nem tudnak halkan bársonyosan énekelni. Szóval Champan nagy kivétel mert őt szeretem. Big Grin[/quote]

...mér iszod a hangját...ha nomen esett ómen...tré a sampány.....? egy csepp men sincs benne....
pia nyer
Válaszol
Ha vkinek volna esetleg Jennifer Holiday lemeze, ne fogja vissza magát. Big Grin

Válaszol
Megnéztem nincs a HUB-on .
Válaszol
Szedem össze a Loitumákat , hátha lessz valami új is .
Mindegyikben ugyanazt a rókát nyúzzák .
Válaszol
Hja rosszul írtam. Két LL-el kell. Holliday Jennifer. Ms. Big Grin .??.

Válaszol
Úgy sincs .
Válaszol
Ok, kössz. Smile

Válaszol
Én találtam pár számot, de albumot nem Sad
Üdv, Péter
Válaszol
én friss coco jumbo remixet keresek, ha esetleg akad vkinekBig Grin köszi előre isBig Grin
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég