A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamáció (csak le ne ordítsátok Admin fejét)
Admin!
Elküldtem azt az ominózus ha15-öt,meg további rendelést(multhét csüt.).Ha esetleg van hír róla értesíts lécci,hogy mikorra várjam,stb...

Mielőtt erre is azt mondod,nem topiktéma,megelőzlek közvetve de Wink Smile
Üdv Doki!
Válaszol
Másik topikot nyitottam, remélem nem lesz benne túl sok hsz. Wink

Én közvetlen nem tudok ilyenkor segíteni. De valószínű, hogy azért nem kaptad meg a csomagot (ha hangváltó-alkatrészt is kértél), mert szabadságon van a cégvezető, és ő foglalkozik a hv. témával. Szerintem várj még egy keveset. De holnap telefonon megpróbálok rákérdezni majd. Smile
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Jó,kösz! Smile
Üdv Doki!
Válaszol
Szerintem jövő hét végére (péntek) várhatod a csomagot. Jelenleg nincs gyártás, ezért nem adták még fel. Smile

Válaszol
Majd nézd meg az ucsó levelet amit küldtem. Sad
Válaszol
Látom. Válaszolok. Pill.

Válaszol
Nem akartam új témát nyitni, meg nem is igazán találtam, hogy hova írjam ezt. Szóval miért lehet ilyen kevés helyen megvásárolni a termékeket??? Akár hova megyek, mindenhol SAL, H2000 az nincs, nem is hallottak róla!!! Miért??? Szolnokon lakom, a legközelebb Mezőtúr van, ami 50km. Csak szeretném megnézni, megfogdosni azt a hangszórót amelyiket szeretném. Egyébként az ottani boltban van minden, vagy csak rendelésre? A jövőben várható változás? :|
Válaszol
Erre a kérdésre nehéz jó választ adni, a salnak megvan az előnye a mi cégünkkel szemben, hogy egy kereskedő mit választ, az sokmindentől függ.
A cég mindenesetre próbál segíteni a viszonteladóknak, pl. átutalásos számlával, esetenként nagyobb mennyiségű hangszórót adunk szállítólevélre, tehát a kereskedőnek csak eladás után kell kifizetni. A jelenlegitől több most sajnos nem telik.

Válaszol
Shalafi! Megkaptam a cuccot, küldtem 3 mail-t.
Válaszol
Válaszoltam, légysziv írd meg, h. jó-e az ajánlott magoldás.

Válaszol
Elküldtem.
Válaszol
Ez lehet, hogy kicsit off, de...

GRATULA!!!

Szépen alakul a honlap! Big Grin

Lenne egy ötletem(? vagy inkább javaslat?), ami talán segíthetné a H2000 további piaci sikerek felé. Nyugati mintára lehetne komplett kiteket is árulni a H200 színeiben, nem? A verseny nyertes doboza is lehetne ilyen formában elérhető (ha elkészül..remélem igen!), ill. shala, subvoice, én és még biztosan sokan mások is "segítenének" a kitek tervezésében. Wink

Ez a magyar piac olcsó szegmensében egyedülálló lenne, és számtalan előnyhöz juttatná a céget. Pl. a bizonytalan kezdők is hozzá mernének kezdeni (bővülne a piac) egy kipróbált konstrukciónak, ill. ezzel több hangszóró kelne el egyben (ez a kiskernek jó), a márka értékét növelhetné az is, ha csupa jó hangú, olcsón megépíthető dobozban akadna össze az ember a H2000 termékekkel. Ráadásul egy-egy jobban sikerült dobozt valószínűleg azok is megépítenének, akiknek egyébként nem hobbija az építgetés, egyszerűen csak egy megfizethető, jó dobozt szeretnének.

Vélemény? 8)
Válaszol
Igen, naggyon örülnék, ha már itt tarthatnánk. Szép volna, és jó is. Smile

Válaszol
shalafi66 Írta:Igen, naggyon örülnék, ha már itt tarthatnánk. Szép volna, és jó is. Smile

Lennénk itt egy páran, akik segítenénk... Big Grin Esetleg a Prelu B31-hez hasonló módon is. (mind gondolkozunk, Te szerelsz... Big Grin Big Grin Big Grin )

Egy másik - és minden bizonnyal könnyebben megvalósítható - ötletem...

Mint korábban írtad (és ez igaz is), a H2000 bizonyos hátránnyal indult a SAL/MNC-hez képest. Nekem meggyőződésem, hogy ez csak a tőkeerősséggel összefüggő kommunikációs előny (több helyen, nagyobb reklámmal nyomulnak)ill. a piacra lépés idejével van összfüggésben, de azok, akik tényleg benne vannak a témában/neten is érdeklődnek, azok gyorsan átnyergeltek ide. (sok a név az mnc/sal fórumról)

Oda akarok kilyukadni, hogy egy viszonylag egyszerű, és elég olcsó, de hatékony promo lehetne, ha a cég egy egyszerű, fénymásolt A4-es infólapot csomagolna a hangszórói mellé. Ezen rajta lehetne pl. az általad készített adatlap (ahol van), ill a fórum, a weblap címe, esetleg egy info vonal(e-mail), ahol segítséget lehet kérni - esetleg infó a versenyről, stb.... Ez egy kategóriával megdobná a termékek megítélését - már csak a pontos specifikáció is. Smile

Gondolkodjak még??? Big Grin Big Grin
Válaszol
Smile Ilyen késő éjszaka már nem szabad gondolkodni. Wink Ennek egy olcsóbb változata volna egy öntapadós címke a vasmagon a cég nevével , webcímmel. Smile Még talán meg is valósítható.

Válaszol
Időnként felváltva halgatom a TL- eket és a Tannoyokat , nincs nagy különbség a hangjuk között .
Jobb sorsra érdemes hangszórók ezek .
Válaszol
shalafi66 Írta:Smile Ilyen késő éjszaka már nem szabad gondolkodni. Wink Ennek egy olcsóbb változata volna egy öntapadós címke a vasmagon a cég nevével , webcímmel. Smile Még talán meg is valósítható.

Hát igen, ez is elég kézenfekvő...

Azért szerintem az az info-lap nem rossz 5let, elég sok dolog ráférne, (aktualitások, esetleg méretezési javaslatok, ajánlott párosítások, stb...) és a költsége sem nagy. (néhány Ft/hangszóró) Persze, igaz, valószínűleg az elkészítésük nem kevés munka lenne, de összességében sztem egy könnyen megvalósítható, hatékony fejlesztés lenne.
Sztem érdemes megfontolni! Big Grin
Válaszol
De minek az az info, ha sokkal több van rajta a honlapon, ráadásul aktuálisan. A H2000 egyedi kistételes megrendelői a netről ismerik a céget, ergo hozzáférnek az adatokhoz. Szerintem, aki épít, rendelkezik nethozzáféréssel vagy saját vagy ismeretségi körben és az építéshez is kap segítséget a fórumon.
Gondolom Shalafi arra célzott, hogy a verseny nem öncélű, hanem logikusan saját kitek kikísérletezése külsősökkel. Így jól jár mindenki, mert a külsős olcsón jut alkatrészhez, beleszólhat bizonyos mértékik a gyártásba (ilyen cséve, olyan membrán, amolyan mérés) a cég pedig megkapja a hangszóróinak optimális felhasználásához szükséges szellemi tőkét.
De azért figyelembe kell venni, hogy mi nem a kereskledelmi tevékenységébe tartozunk a H2000-nek, hanem a kutatás fejlesztésbe, ami inkább nyeli a pénzt, mint hozza. Egyenlőre. De reméljük, beérik a gyümölcs. Big Grin

PS.: A mágnesre ragasztva a T-S paraméterek jó ötlet, mert így a változáskor is az arra a hsz-re érvényes adatok vannak rajta és későbbi (újra)felhasználáskor nem kell a méréssel bajlódni.
Válaszol
Lex Írta:De minek az az info, ha sokkal több van rajta a honlapon, ráadásul aktuálisan. A H2000 egyedi kistételes megrendelői a netről ismerik a céget, ergo hozzáférnek az adatokhoz. Szerintem, aki épít, rendelkezik nethozzáféréssel vagy saját vagy ismeretségi körben és az építéshez is kap segítséget a fórumon.

Olvasni! Piacbővítési szándékkal kell az az info lap bele. Csinálok önhatalmúlag egy piackutatást, hogy egy boltban (ahol SAL/MNC/H2000 is van, miből mennyi fogy, és honnan szedik az infót hozzá a vevők.

Meggyőződésem: valóban a kistételes közvetlen megrendelőkre érvényes amit írtál - hisz' egyébként nem is tudnának így rendelni (mármint ha nem ismerik a weblapot)...
Másrészről: a cimke a mágnesre nem kérdéses - KELL! Ettől függetlenül azt állítani, hogy itt a net, OK, a marketingünk teljes, mindenkit elértünk, aki potenciális vásárló, hááát... Smile Olcsósága okán egy próbát megérne. Persze ez nem az én döntési kompetenciám. Csak segítő szándék vezérel, hogy mindenki ismerje/elismerje ezeket a "jobb sorsra érdemes", olcsó hangszórókat.
Ezeket szakemberként írom egyébként, ez a szakmám (marketing/fogyasztói szociológia szakirányos közgazdász). Wink

A kitekkel teljes mértékben igazad van! Alig várom már azt a versenyt! Shala, kaphatnék egy árlistát nevezés esetére? .zold. Wink
Válaszol
Persze lehet szó árlistáról, küldök.
A viszonteladóknál ottvan a gyártásban lévő hangszórókról a katalógus, de sajnos azok az adatok rég nem érvényesek, 14-15 éves mérési eredmények. Ez fog változni, ha már lesz értelme, és minden adatlap elkészült véglegesítve, megkapják az értékesítők az új katalógust. Smile

Válaszol
OK, köszi!!! Big Grin
A cég engedelmével megcsinálnám azt a piackutatást, amit emlegettem fentebb. Legalább fogalmunk lenne, hogy mi jár a sok kis emberke fejében, ill. pénztárcájában, amikor drivereket választ, mennyire felkészült, stb, stb... .zold.

Persze itt egy kismintás (~50-150fő), azonban - reményeim szerint - eléggé reprezentatív mintáról lehet szó, mivel az időm véges. .oh.
Arra azonban több, mint alkalmas lesz - ezt garantálom, hogy kapaszkodót adjon a további fejlődéshez, ill. további pozitívuma, hogy baráti jóindulatból, azaz teljesen INGYEN megcsinálom, az elemzéssel együtt! .zold. Big Grin Big Grin
Válaszol
.oh. Nagyon köszönöm, bár igen sokat tudok erről a részéről a dolgoknak, három évig egy kis elektroniaki üzletet vezettem Egerben. Smile Persze lehet, h. máshol másképp megy minden. Smile

Válaszol
Igen, tudom. De ez eszembe sem jutott! Óriási segítség! Big Grin Erről akkor még konzultálunk, ha meglesz az eredmény.
Mert ugye én meg azt tudom, hogy mit kell kérdezni. Big Grin Sztem tetszeni fog, biztosan lesz benne olyan dolog, ami eszébe sem jut az embernek... .zold. És ugye rendszerben/elemezve lesz a dolog. Az eredmény persze magáért fog beszélni. Már készül is a kérdőív. .ordog.
Válaszol
14 - 15 év ????!!!!!
Válaszol
Igen, de ebben mi olyan érdekes?

Válaszol
Igen, de ebben mi olyan érdekes?

No comment . /Azért mégis , az hogy ez természetes. /
Válaszol
A gyártásra koncentrált a cég, a mérések nem fértek bele, és példul sokkal fontosabb volt a régi hangszórók helyettesítése még 5-6 évvel ezelőtt, ez is oka annak, h. a régi mérésekkel népszerűsítették a hangszórókat. Smile

Válaszol
Elkészült a kérdőív, három tökéletesítési fázis után. .ordog.
Komoly megoldások vannak benne, igazán használható lesz. Már az utcán is van. (képletesen, mert ugye ott elég nehéz lenne elérni ezt a célcsoportot)
Becsléseim szerint kb. két hét múlva lesznek eredmények, addig türelem! Big Grin
A hornresp-et el akartam küldeni, de nem fogadta a szervered! .oh.
Válaszol
Köszönöm. Smile

Válaszol
Azt nem tudom, miért, ha exe fájl akkor lehet, h. nem fogad, bár nem hinném. Van egy régi címem, ez mindent fogad: Big Grin

Válaszol
OK, amint lehet, küldöm. (most éppen nem vagyok otthon) Big Grin
Nem fogadja a server a .zip -et sem. A freemail servere szerint "acceptance was refused by the server", vagy valami ilyesmi. Sad
Válaszol
Shalafi .
Valamivel dögösebb forfüleket rakhatnátok a hangszór .morcos. kra .
Válaszol
Még ettől is? Azér ne haragudj, de akárhányszor forrasztod, nem mozdul ki a helyéről...

Válaszol
Nem is a forrasztással van bajom , hanem a méretével . Eléggé vézna .
A SAL-on kétszer ilyen széles . Vagy nekem őslényeket küdtetek ?
Egy 30cm-es hangszórón eléggé furán néz ki . Épp ma nézegettem a boltban .
Válaszol
Nézd, nem műanyagból van, elég tartós, az ellenállásával sincs baj, a forrasztott kötések a legbiztosabbak, nekem megfelel. Elvileg kérhető másféle forrléccel, de nincs rá nagy igény....

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég