A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamáció (csak le ne ordítsátok Admin fejét)
Ki rendezi erre a postázásokat ? Szabadságon van véletlen ? Augusztus 14.-én rendeltem egy hangszórót, és a színét se láttam, kaptam egy levelet, amiben az állt, hogy 18.-án legkésőbb fel lesz adva. Ez a feladás megtörtént, vagy technikai okok miatt nem ? Nagyon örülnék ha valaki tudna választ adni nekem !

üdv.: Kovács Imre
senkisem se nemcsinál se senkivel se semmit se nem ! Smile
Válaszol
hangszóró megérkezett, köszönöm szépen ! Igaz még adatlap mindig nem létezik hozzá, ezt nagyon hiányolom !!
senkisem se nemcsinál se senkivel se semmit se nem ! Smile
Válaszol
e-mailben rendeltem magasat, de válasza a rendelésre nem érkezett. logotech-es e-mailre ment, de nem tudom, hogy megérkezett-e a mail. 5 napja történt. Ez egy kicsit sok, hogy választ sem kapok. Sad
Válaszol
Ha 2db 639-est és kondit meg ellenállást kértél akkor szerintem
csütörtökön elment.
Válaszol
Igen köszönöm!
Válaszol
Mégis csak holnap indul (ha már más nem kell), mert a levél végére még odaírtad, hogy még gondolkozol a hangváltó készítésén.
Így nem tudtuk eldönteni, hogy végleges-e a rendelés.
Válaszol
Köszönöm megérkezett, nekem nagyon tetszik a hangja, kell majd vennem mélyet is! Smile
Válaszol
És két hét leállás után a hangszoro.net újra működik.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
shalafi66 Írta:És két hét leállás után a hangszoro.net újra működik.

Szia!
Akkor már mailt is tudok küldeni neked?
Ezt remélem nem törli a moderátor, mint a hobbielektronikán :-)
Üdv.
Válaszol
Mail az eddig is volt, info@audiodiy.hu címen, de most valószínűleg már a hangszórós is továbbítva lesz.

Válaszol
shalafi66 Írta:Mail az eddig is volt, info@audiodiy.hu címen, de most valószínűleg már a hangszórós is továbbítva lesz.

Szia!
Hát én az info@hangszoro.net-et ismertem csak, ezért ott próbálkoztam. Aktualizálva elküldtem erre címre is a két mailt.
Üdv.
Válaszol
Azt nem tudom, hogy hol. Talán béna vagyok, de akkor világosíts fel. Vagy csak úgy egyszerűen közölhető itt, mibe fog kerülni egy db javítás, általában vagy különleges esetekben? Én úgy tudom, 2K (ha már rövidítünk).
Válaszol
http://h2000.hangszoro.net/index.php/javitas
Válaszol
Nemrég vásároltam a Hangszóróshop.hu-n 2db HA17-582-es hangszórót, és az baj hogy az adatlapon szereplő értékek nem igazán egyeznek a mért értékekkel. pl. a megadott 47Hz-es rezonanciafrekvencia a valóságban 68 és 70Hz, a Vas 27L helyett pedig csak 12L stb... Így ez egy egész más hangszóró és akárhogy is alakítom a dobozt, rendes mély hang nem akar kijönni belőle. Mentségükre így is szépen szól és 70Hz-7kHz-ig lineáris a frekvenciamenete, csak az a baj hogy én nem erre a hangszóróra vágytam.
Válaszol
Ha fontos, lehet módosítani nagyobb engedékenységűre, 40-45Hz fs-ig. Csak vissza kell küldeni.

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég