A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Post-ázunk
OK! Megbeszéltük. Akkor a Lex meg az én mikrofonomat egy borítékba kéretik küldeni. Köszi!
Válaszol
OK, de akkor aszt hiszem úgy korrekt a többivel szemben is hogy a szállítási ktsg ötödölődik.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
Minden mikire arányosan. Természetesen. Az utalást lehet úgy is, hogy HP-ét is elutalom, ő meg ideadja kp-ban. Hogy ne teljen a banknak új palotára. .torz.
Lex
Válaszol
h_jozsi Írta:OK, de akkor aszt hiszem úgy korrekt a többivel szemben is hogy a szállítási ktsg ötödölődik.
Ez magától értetődik! .ok.

Lex! Ha helyettem is átutalod azt nagyon megköszönöm!
Válaszol
Ami koponyánként 288 Ft, a teljes díj 1440 volt. Ugyanis kezemben A CSOMAG! Kérem a címeket Lextől, Spexceltől, Gerytől! .ir.

Illen apró kapculát csak diktafonméretű herkentyűkben láttam. A forrasztáshoz szerezzetek be nagyítót. Kb. 6 mm átmérőjű, 5 magas. Egy borítékban elférne vagy 2000 db. .foghijas.

Asz utálással várjátok meg a psotázás ktsg összeg felderítését. Aki kér a számláról másolatot, jelezze. .cool.
Válaszol
Mail ment. A Panasonic RN-302-es diktafonomban 10 mm átmérőjű van.
Lex
Válaszol
h_jozsi: PÜ ment a címmel.
Válaszol
Petya, addig is nézegesd, íme.

Spexcel, hol vagy? Kéne a címed, hogy küdhessem a ufont. .szia.
Válaszol
Cucc postázva Gerynek (1 ufon), Lex-HP duónak (3 ufon), Petyának (1panel). Kőccségeket privátban vagy imélben megírom, de mindenki addig is kiszámolhattya. A psotázás 80 pezetta/koperta. Vagyis borítékonként. Spexcel cím hijányában addig nélkülözni lesz kénytelen a ufont, amig nem írja meg a tartózkodási hejét. .zsepi.
Válaszol
Jujjuj, vagyok... Nem voltam neten mostanában. Smile
PÜ-ben küldesz bankinfót? Vagy valahol van a fórumon? Még nem olvastam vissza...
Na majd mindjárt! Big Grin
Üdv: spexcel!
Válaszol
Tisztelt Hőggyejim és Urajim!

Mindenkinek felattam a czuccot (kivéve Spexcel, az övé holnap megy a psotára) és privátba megírtam a bankszámlaszámom meg az elszámolást. A HP-é a Lexében foglaltatik, mivel ők összedolgoznak ebben és más kérdésekben is. Hajól tudom. Nem igérem hogy holnap megkapja mindenki, akkor alighanem hétfőn. Sima levélként adtam fel, mivel senki nem kért extra psotai szolgáltatást. Remélem, mindenki megelégedéssel használja majd és nem lesz rá panasza. Meg rám se. .zold.

Annyit kérnék, hogy mindenki csak azt az összeget utalja, amit kiszámoltam (kivéve ha rosszul számoltam) és ne többet, hálája jeléül vagy egyéb zagyvaságok. Hülyeség lenne, mert azért csináltuk így hogy kevesebb legyen a szállítási kőccség. Ha még toldozgatja itt nekem kidob plusz pénzt akkor ugyanott van mintha megrendelte volna magának. .kopp.

Kíváncsian várom az első beszámolókat (meg a többit is), kinek milyen tapasztalata lesz vele. Én még nem tudtam kipróbálni, egész délelőtt csomagoltam meg címeztem. .ir.

UI:
Mindegyik dobozba belenéztam .kaloz. avégbül, nehogy valakinek üres dobozt küggyek...
Válaszol
Köszönjük, holnap elvileg megy a pénz!
Válaszol
Spexcel, ufon postázva. .taps.
Válaszol
Dánke sőn! Big Grin
Üdv: spexcel!
Válaszol
Bitte. .taps.
Válaszol
Lex, még mindig semmi? Mindenki más megkapott legkésőbb hétfőn mindent. Nem szeretnék reklamálni a postán...

A boldog mikitulajdonosok közül próbálta már valaki új szerzeményét?
Válaszol
Még mindig semmi. Pedig mindig van itthon valaki, ha esetleg felhozná a postás. Milyen vastag a csomag? Mert a láda nyílása úgy kb 1,5 cm.
Lex
Válaszol
Lex Írta:Még mindig semmi. Pedig mindig van itthon valaki, ha esetleg felhozná a postás. Milyen vastag a csomag? Mert a láda nyílása úgy kb 2 cm.
kb 5mm magas és széles a mikrofon pogácsa. Szóval biztos befér a lyukon Big Grin .hehe.
De én valami nagyon rosszat sejtek Sad Én kaptam megutoljára a csomagot szerintem, hétfő délután.
Keddig akkor is hazaér a levél, ha 3 nap utazik. Sad Gyanús hogy nem ér célba az a levél.
Üdv, Péter
Válaszol
Nekem is. És mivel simán jött, nem tudom mit csináljak? Gyanúsítsam meg a postást? Ha ő nyúlta le, úgyse mondja meg, ha nem ő volt, ezután eltűnteti az összes levelem. Sad
Lex
Válaszol
Józsi mi volt a levélben? Csak a három Panasonic kapszula?
Üdv, Péter
Válaszol
"Csak". Pont elég. 3 rongy.
Lex
Válaszol
De nem értem, hogy tünhetne el... Hát kitapintja, na ebbe nem CD van, készbesítjük.
Mi ez a 3 kis bogyó? Biztos gyógyszer, hadd gyógyuljon meg! Kézbesítem.
vagy
Mi ez a 3 kis bogyó? Biztos nem fülbevaló, kézbesítem.
Valahogy így tudom elképzelni a dolgot Smile

Sajnállak benneteket az ablakon kidobott pénzért, meg a sok bosszúságért Sad
Üdv, Péter
Válaszol
Szerintem Józsi nem simán rakta a borítékba, hanem a dobozában. Esetleg még postás behatás csillapító anyagot is rakott bele.
Lex
Válaszol
Ember nem monnya meg mivan benne, még ha megröngenezi akkorse, akik mekkaptáp tanusithattyák.

Az eredeti doboz (benne pici fóliazacsiban a kapcula) kéccer körbetekerve vastag kartonnal, a 3 doboz így cellusszal összefogva, és többtétegű papírba csomagolva, boríték. Akár rá lehet taposni, nemhogy kitapogatni. Írtam, hogy fél délelőtt csak csomagoltam. A vastagsága max 15 mm.

Reménykeggyünk. A Petyáé meg a Geryé is a feladás után még két munkanapot utazott. Ezért kérdeztem, ki kér extra feladási módot? De senki nem jelzett ilyet, vissza lehet olvasni. Hol van már a régi posta! Ez egy lópuki.
Válaszol
Mégaba reménykedek, hoty elbaltásztam a czímet. Merakkorty viszakelhoty hoszák "Czimzet isme retlen" pecséttel.
Válaszol
Lex, válaszojj, mia hejzet a köddeményel kapcsollatba. Hamég mindigg nemgyütmeg, déluttán bemetyek a psotára asztaltborogattni kissé. .ok.
Válaszol
Megnéztem, de a mai postával se jött meg. Légy szíves menj, asztalt borogatni. Azzal ne hagyd magad leszerelni, hogy miért nem ajánlva adtad fel, mert a simán feladott leveleknek is célba szokás érniük.
Lex
Válaszol
A szabályzat szerint a nem elsőbbségi, vagy nem könyvelt küldemények bizonyos százaléke elveszthető...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
.pia.

Válaszol
Akkor a postai dolgozók között is ritkítani kellene statisztikai alapon. .puff.
Lex
Válaszol
Egyébként a hosszú évek alatt a cégnél egy- vagy kétszer veszett el csomag, és még mindig nyomára bukkantunk. Ez elég jó átlag. Persze a csomag könyvelt és elveszthetetlen elvileg.

Válaszol
Sajnos a psotán az asztalok le vannak csavarozva. Ígyhát beszélltem a pápaszemes hőgyeménnyel, akinél felattam a küddeményt. Elmontam a panaszom és kérdesztem hogy lehet utánnakeresni hollehet a levélem. Aszonta sehoty mera sima levél nincs nyilván tartva. Vagyis esz annyit jelent számomra hoty nyomnélkül eltünhet. Asztismondta hoty 3-5nap (!aszittem hanyattesek!) a rendes levél készbesittési ideje, eddig próbájják meg. Utána küddik vissza, tehát kb. most érkesztünk el erre a határra. Reméllem hoty rövidesen viszahoszék, mer asztmár nemhiszem hoty célbaér. De illet utojjára csinyáltam aszbisztos. Fujpsota. .morcos.

Régen Marinéni Simagöringyesen minden extranékkül másnap bisztos mekkapta a levelet. .ir.
Válaszol
Akkor még van remény, hogy visszaviszik, bár nem értem miért. Megnéztem a címet, amit küldtem neked, de hibátlan. Annyi gond lehet vele, hogy nem az a név van kiírva a postaládára, de ha rá van írva az emelet/ajtó, akkor be tudja dobni a postás. Csak mikor se a név, se az emelet ajtó nem jó, ill. nincs, akkor szokta a ládák tetejére vagy a hirdetőbe rakni. Megnéztem ott is, de semmi. Sad Megpróbálom elcsípni a postást, hátha ismerős lesz neki a levél. .ut.
Lex
Válaszol
Szerintem itt még lehet valamit keresni. Talán. Ha el is írtam valamit a címben - max a házszám-ajtó-emelet esetben tudom elképzelni - akkor is találkoznia kellett vele. Így esetleg érthető, hogy név szerint se tudta azonosítani a címzettet.
Válaszol
Nem tanultok? Elsőbbségivel kell legalább feladni.

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég