A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Post-ázunk
Mikor ide jöttem a céghez , katonák kempingeztek az erdőben . Tőlük vettünk az egyik kollégával frankfurti leves konzervet . Tényleg egy kissé megevett formája vanolt , ami még annyiban módosult a házi főzésühöz képest , hogy volt az alján kb. fél centi vastag viszonylag masszív , fehér üledék réteg . Ami aztán töredezett formábn ott úszkált a hányadék között . Bejött a harmadik kolléga, megkérdezte mi az a fehér ? Próbáltunk rájönni , aztán megállapítottuk hogy alighanem takony . Kényes gyomru munkatárs nyelt egyet ,és gyorsan távozott .
Válaszol
Ha valakinek még nagyon mikrofonra fáj a rágószájszerve (foga) , akkor találtam még a RET-ben monacor gyártmányú mce-2000-t http://www.retelektronika.hu/Page.aspx?pageid=8&code=67-00-80
Ha , már nem aktuális, akkor nem szóltam semmit.
Válaszol
Shala!
Ki tudod egészíteni a csomagot, amit küldesz nekem, egy pár Ha 22 599M-mel? Vagy az megint kitolja a feladás időpontját?
Üdv: Cirrus

Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Válaszol
Picboy Írta:Ha valakinek még nagyon mikrofonra fáj a rágószájszerve (foga) , akkor találtam még a RET-ben monacor gyártmányú mce-2000-t http://www.retelektronika.hu/Page.aspx?pageid=8&code=67-00-80
Idézet:KÉSZLET
Raktáron: Jelenleg NINCS készleten
Válaszol
Idézet:Elküldve: 2006. Júl. 28. 11.05
.pszt.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
fdsa Írta:
Picboy Írta:Ha valakinek még nagyon mikrofonra fáj a rágószájszerve (foga) , akkor találtam még a RET-ben monacor gyártmányú mce-2000-t http://www.retelektronika.hu/Page.aspx?pageid=8&code=67-00-80
Idézet:KÉSZLET
Raktáron: Jelenleg NINCS készleten

Letöltöttem a DOS-os árlistájukat és nincs odaírva, hogy már nincs, meg az se, hogy csak rendelésre. Szerintem meg kéne kérdezni tőlük, hogy konkrétan mi a helyzet. Ha meg csak érdeklődás hiáyában nem tartanak belőle, szerintem biztos megrendelnék örömmel.
Válaszol
MCE 4000-et viszont lehet kapni a Monacornál, nekem is van belőle 10 db Smile
Válaszol
Vagyis kapok egy mailt?

Válaszol
Mivel nem a saját nevemre kell küldeni , ehhez keresek megfelelő alanyt .Megaztán el kell végre döntenem mekkora induktivitást rendeljek a váltóba . Kompenzálómágnest tudsz küldeni hozzá ? Alighanem holnap mérek .
Válaszol
.hm. Mán megin elmágneseznéd ezt a jó hanxórót is? Big Grin Term. kapsz hozzá mágnest, ha muszáj. sőt búrát is, ha kell.

Válaszol
Biztos nem emléxszel vissza rá , csináltam méréseket mágnessel és anélkül . 100 Hz alatt volt két randa púp , azokat csak a kompenzálómágnes egyengette ki . Érdemes vele kisérletezni .
Válaszol
Most jutott eszembe . Ezek a hangszórók feltehetően nincsenek raktáron , le kell gyártani őket . Mire elkészülnek lessz cím is ahova küldeni kell ,és összeírom milyen alkatrészek kellenek . Tehát , kettő db.-ot kérek , de megrendelem emailban is .
Válaszol
Köszi! Csomag elindult?

Válaszol
Még nem, nincs nálam az 599-es mélyközép.

Válaszol
Shalafi.
Okoz problémát ha az aludrótos pillét kérem ?
Amennyiben igen , természetesen marad a rezes .
Válaszol
Nem okoz. De ezeket inkább privátban legközelebb, ha egy mód van rá. Nem sok köze van a hangszórókhoz a te rendelésednek.

Válaszol
.oh.
Válaszol
Nem kell pirulni, nem dől össze a világ ettől. Smile Csak szóltam.

Válaszol
shalafi66 Írta:...a régieket ha befejeztem...
Helló Shala!
Ebben még benne van az én 4db új típusú 15 cm-es hangszóróm elkészítése, ugye?

Válaszol
Benne, azok néhány nap múlva elkészülnek, de a gyártás ha ilyen hangszóróról van szó, mint ez a 150-es, az marad továbbra is. Csak most a hosszú és nehézkes javításokat inkább kihagyom. Ugye sejted, hogy ez itt .off.

Válaszol
Ok, éreztem, csak két mentségem van: helyben reflektáltam a megjegyzésedre, meg - lehet hogy kicsit erőltetett - de ezekből is csak hangdobozépítés lesz. Köszi a választ!

Válaszol
Ja, most nézem : SUB
No igazából nem sub-ot fogok belőlük építeni, így tényleg jogos a feddés.

Válaszol
shalafi66 Írta:.... de ez is inkább arra vonatkozik, aki vesz ilyen hangszórót. Wink
Akik ismerősi körből érdeklődtek a H2000 hangfalunk iránt, azok is vettek ilyet, csak nem tőled rendelték, meg rémlik, mintha nekem is lenne élő rendelésem, vagy vagy csak akartam rendelni? Hm... nem találom... rákeresnél a leveleid között?
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
Miről volt szó? Már nem emlékszem. A rendelésed azt hiszem nem tudom teljesíteni. Legfeljebb irreális áron, kb. 1500,- pénzzel drágábban, mint a sorozat.

Válaszol
shalafi66 Írta:....Legfeljebb irreális áron, kb. 1500,- pénzzel drágábban, mint a sorozat.
Igen, közben megtaláltam a januáriak közt. Nem fontos, sorozatgyártásúval is jó az és legalább könnyen utánépíthető.
Üdv., Pagrus
---
Válaszol
jó. 170 vagy 180mm-es kosárral?

Válaszol
shalafi66 Írta:jó. 170 vagy 180mm-es kosárral?
150-essel Big Grin Szívesen kipróbálnám az alutekercses HG 2,5-öt az új egyedi 150-essel, inkább ezekből küldj 2-2 db-ot.
Üdv., Pagrus
---
Válaszol
hehehehehehe .otlet. Hmmmmmmmmm. Izé. Háát. Azzal a hangszóróval nagyon sok melóm van, mire elkészül. Szinte meg se érdemled. És lehet furcsa ilyet olvasni, de van benne némi ellentmondás ahhoz képest, amit legutóbb valahol a terminálon írtam neked pl... Nem tudom, hogy jó lesz-e ez nekem a későbbiekben....

szerk: Ha nem volna az eddigiekből világos, azon gondolkozok, hogy megéri-e nekem annyit dolgozni a hangszórókkal, mikor legalább két hónapos lemaradásom van egyéb melókkal.

Válaszol
shalafi66 Írta:....Szinte meg se érdemled. És lehet furcsa ilyet olvasni, de van benne némi ellentmondás ahhoz képest, amit legutóbb valahol a terminálon írtam neked pl... Nem tudom, hogy jó lesz-e ez nekem a későbbiekben....
Érdemből juttatott hangszó akkor sem kellene, ha csak a H2000 gyártana a világon.

shalafi66 Írta:szerk: Ha nem volna az eddigiekből világos, azon gondolkozok, hogy megéri-e nekem annyit dolgozni a hangszórókkal, mikor legalább két hónapos lemaradásom van egyéb melókkal.
Igazából nem az egyedi megoldásokra gyúrok, ebben az a várakozás is benne van hogy sorozatgyártásba kerül, mert mi van, ha hirtelen kell belőle húsz darab?
Ez most részemről csak passzió, arra meg ezer más lehetőségem van, nem akarok senkinek nehézséget okozni, esetleg majd visszatérek rá, ha már boltban kaphatók lesznek, persze, ha megérdemli a H2000.
Üdv., Pagrus
---
Válaszol
Nem belőled élünk pagrus. És a veled együttjáró járulékos tényezőket egyszerűen nincs kedvem most vállalni. Ez egy végletekig egyedi gyártás az én piszkos kis kacsóim serénykednek azon hogy összeálljon a hangszóró és úgy hiszem ebben a helyzetben jogom van eldönteni, hogy vállalom-e egyrészt a munkát, másrészt azt a lehetőséget, hogy később nem értékeled a munkámat.

Szerk: hogy megértsd, itt nem az érdemeidről volt szó. Nem vágyom én semmi hasonlóra: [Kép: risza.gif]

Válaszol
Azt hiszem ide pont illik az aláírásom első fele, nekem igazán nincs vesztenivalóm. Az érdemeink értékelésében pedig valószínűleg nem kell egyedül rád számítani. És nem kell messzire menni, már most is van egy-két olyan hangszórónk, amilyet más nem készít.

Válaszol
Az a gondom, hogy nem látom át, mikor vagy a H2000 hivatalos képviselője, és mikor magánszemély.
Én mint vevő fordulok a H2000-hez, benned a cég hivatalos supportját látom.
Szeretném tudni, hogy pl. egy hangszórójavítást te mint magánszemély vállalsz, vagy mint H2000 dolgozó?
Nem érdekelnek a H2000 belső ügyei, ezek végül is üzleti titkok is lehetnek, pl. hogy ki mennyire túlterhelt a cégen belül. Az érdekel, hogy valamit el tud-e vállalni a cég megfelelő minőségben és határidőre vagy nem, természetesen az egyedi gyártás árát is megfizetem, ha kell.
Az is érdekel, hogy ha mint a cégem ügyvezetője hivatalos rendelést küldök és arra visszaigazolást várok ár, határidő megjelöléssel, akkor azt kinek küldjem, gondolom nem ide a fórumra.

Nem hiszem, hogy magyarázkodnom kellene, de az oldalamon pozitív és negatív vélemények is vannak a HG 2,5-ről:
http://diyaudio.barjak.net/index2.html

"H2000 HG 2.5 régi bal, jobb - nagy a szórásuk és 15 kHz-en már jelentős a szintesés"

"H2000 HG 2.5 új bal, jobb - ilyennek kell lenniük, jó teljesítmény-ár arányú hangszóró"

Továbbá a H2000 hangszórókból épített hangfalról is olvashatók ott ezek a vélemények:

"Ez a hangfal a Hangszóró 2000 Kft. hangszóróiból készült, így nagyon kedvező a teljesítmény-ár aránya"

"Esztétikai szempontból "tanuló hangfal", András fiam első dobozolása, de a hangja egyáltalán nem "tanuló hang"."

Ezek ismeretében érthetelen számomra az álláspontod, de lényegtelen, mert mint mondtam vevőként jogom van értékelni a vásárolt terméket, a te viselkedésed viszont egy cég képviseletében legalábbis szokatlan.
Üdv., Pagrus
---
Válaszol
A második sor teljesen rendben van. Egyeztetés után minden egyedi kérés teljesíthető, kb. két hét határidővel. Ha bárki bármilyen rendelést küldene, e-mailben megteheti, ahogy a főoldalon is írva vagyon. Utálom a magyarázkodást, fölösleges. A viselkedésem pedig lehet, hogy neked szokatlan, viszont emberi, és legtöbször nem szokott problémát jelenteni azoknak, akikkel kapcsolatba kerülök. Mindennek két oldala van; de én pl. nem minősítek másokat, és nem diszkriminálok senkit, ha rendelsz egy, vagy száz darab hangszórót, természetesen az üzemben leemelik a polcról, becsomagolják, és feladják, mint bárki másnál.

Mit nem lehet ezen érteni. .zold.

Válaszol
Szeretném tudni, hogy pl. egy hangszórójavítást te mint magánszemély vállalsz, vagy mint H2000 dolgozó?

szerk.: Közben észrevettem, hogy érkezett privát üzenetem, abból tudom, ***** .
Magánszemélyként nem szeretnék hozzád fordulni, céges kontakt személyként is inkább mást választanék, de erre lehetőséget nem találtam.

///szerk: shalafi66
Üdv., Pagrus
---
Válaszol
NNalátod milyen jól megértjük egymást. Viszont ezt a hozzászólást innen törölni fogom. Engem érintő magánjellegű információk közlésére nem ez a fórum a megfelelő hely. Pl. ezért írtam privátban.

Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég