A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Post-ázunk
shalafi66 Írta:NNalátod milyen jól megértjük egymást. Viszont ezt a hozzászólást innen törölni fogom. Engem érintő magánjellegű információk közlésére nem ez a fórum a megfelelő hely. Pl. ezért írtam privátban.

Ismétlem, csak mint a H2000 supportjához irtam neked.

Törölgessél nyugodtan, aztán hangoztasd továbbra is mindenfelé hogy te sosem törölsz semmit. Ezért sem vagy megfelelő kontakt személy.

Szerk.: Nem tartom etikusnak hogy ezen a céges fórumon összemosod a magánemberként készített hangszóró javításaidat a H2000-t érintő információkkal, ez az idelátogatók előtt világossá kellene tenni, mikor kivel milyen minőségben állnak kapcsolatban.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
Közben találtam finomabb megoldást a törlésnél. Eddig sosem töröltem hozzászólást, és bármennyire igyekszel, most sem fogom megtenni. Pedig az általános moderálási szabályokba már beleütközik, amit csinálsz.

Ha szabad tudnom, miféle konkrét kifogásid vannak a személyemmel szemben? Ha már újra minősítettél engem ismeretlenül, legalább okkal tedd, ne pedig a híg levegőbe beszélve mindenféle alap nélkül. Ezután nem tudom, mit vársz. Ha eddig nem tudtad volna, a kontakt személy nem egy élettelen gép, hanem ember, mint bárki más, ezt pedig mindenféle kapcsolatban így ebben is illik figylembevenni. Mint ahogy azokat a határokat, amiket nem illik túllépni vagy pl. azt, hogy a privát üzenet a nevében hordozza, hogy az információ nem publikus.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
shalafi66 Írta:...Ha szabad tudnom, miféle konkrét kifogásid vannak a személyemmel szemben?...
Nem tartom etikusnak hogy ezen a céges fórumon összemosod a magánemberként készített hangszóró javításaidat a H2000-t érintő információkkal, ez az idelátogatók előtt világossá kellene tenni, mikor kivel milyen minőségben állnak kapcsolatban.
Üdv., Pagrus
---
Válaszol
A javítást, a H2000 keretein belül végzem, de a legtöbben, velem, mint magánszeméllyel kerülnek kapcsolatba ilyenkor. Smile Hol mostam össze? Nagyon tévedsz ez sehol nincs összemosva, mindenhol jól látható, hogy én javítottam. Szörnyen pofátlan vagy pagrus. Big Grin

Szerk: velem egyféle minőségben lehet kapcsolatba kerülni, mint emberrel. Az hogy az időm nagy részében a cég érdekeit képviselem, nem fog önbecsülés nélküli megfizethető/megvehető alárendeltté tenni. Smile

Válaszol
shalafi66 Írta:....Hol mostam össze?....
Például itt:
[Kép: h2000.gif]

Azt szeretném tudni, te adsz számlát egy javításról, vagy a H2000, mert el szeretném tudni dönteni, mikor hová fordulok.
Üdv., Pagrus
---
Válaszol
shalafi66 Írta:A javítást, a H2000 keretein belül végzem, de a legtöbben, velem, mint magánszeméllyel kerülnek kapcsolatba ilyenkor. Smile
Itt meg is van magyarázva tökéletesen, hogyan értettem a dolgot, nincs az összemosva, csak te nem érted.. Vagy inkább nem akarod. A számlán a következő szerepel:

Hangszóró 2000 Kft.
Székesfehérvár
Zámoly köz 3.
8000

Attól még érdemes hozzám fordulni ez ügyben is. Általában (kb. 99%) k*rva jól tudok hangszórót javítani. Big Grin Már elnézést, de a végletekig nem lehetek szerény.

Válaszol
shalafi66 Írta:
shalafi66 Írta:A javítást, a H2000 keretein belül végzem, de a legtöbben, velem, mint magánszeméllyel kerülnek kapcsolatba ilyenkor. Smile
Itt meg is van magyarázva tökéletesen, hogyan értettem a dolgot, nincs az összemosva, csak te nem érted.. Vagy inkább nem akarod. A számlán a következő szerepel:

Hangszóró 2000 Kft.
Székesfehérvár
Zámoly köz 3.
8000

Attól még érdemes hozzám fordulni ez ügyben is. Általában (kb. 99%) k*rva jól tudok hangszórót javítani. Big Grin Már elnézést, de a végletekig nem lehetek szerény.
Köszönöm az információt, ezért igazán kár volt privát üzenetet küldeni.
Üdv., Pagrus
---
Válaszol
Igazán szívesen. De csak egy gombnyomásomba került, és nem akartam összemosni a fórumot a saját javításaimmal. Nembaj, megtetted helyettem. [Kép: lol01.gif]

Szerk: egyébként nem tudom, mivel kapcsolatban kérdezted ezt, mer elég titokzatos vagy, de ha kiváncsi vagy rá, hogy valamilyen problémát meg tudnak-e oldani az üzemben, akkor is engem érdemes faggatnod, meg akkor is, ha azt szeretnéd tudni, én képes vagyok-e javítani az adott hangszórót. Viszont ha már folyamatban lévő, vagy netán befejezett javításról van szó, mindig ott kell érdeklődni, ahol a hangszóró készült, vagy készülni fog. Ezt mint kontakt-személy írom neked. Wink (bármit is jelent ez a kifejezés... .forog. ) Persze rajtam keresztül is lehet tájékozódni az üzem javítrásairól, csak az nekem pluszmunka. Smile

Azt viszont továbbra sem értem, mi köze ennek a 150-es mélyközéphez. Big Grin

Válaszol
szia shala én szeretnék 1 pár olyan új 620 ast lehet?
Az élet nem habostorta.
Válaszol
Elvileg némi várakozás után korlátozott számban lehet.

Válaszol
akkor szeretnék 1 párat előre is köszi.
Az élet nem habostorta.
Válaszol
Légysziv küldj e-mailt, névvel-címmel.

Válaszol
Hjajj, ne ide a fórumbaa. .aaa. Úgy értettem, emailben küldd el a neved címed, stb.. Smile

Szerk: megkaptam a mailt.

Válaszol
és már törölte is,pedig ide csak rendes emberek írnak és olvassák nem?
Big Grin
Az élet nem habostorta.
Válaszol
Az emberek nem mindig olyanok, amilyennek látszanak. Akár pozitív akár negatív értelemben csalódhatsz bármikor. Persze ezért emberek.

Válaszol
18R620-at mostanában vállalsz? Mennyi az átfutási idő?
Gondolom 639.ed van, meg váltó alkatrészek is.
Üdv: Crockoo
Válaszol
Úgy két-három hét múlva talán készítek néhány R620-at.

Válaszol
lewy Írta:és már törölte is,pedig ide csak rendes emberek írnak és olvassák nem?
Big Grin
Az adathalász botok mindenhol dolgoznak. Tessék figyelni.
Válaszol
Hát igen ,post- ázgatunk ,post- ázgatunk .
Válaszol
Ázok már ázok.

Bocsánat a kés-ése-kért...

Válaszol
shalafi66 Írta:Ázok már ázok.
Kicsit konkrétabban ?
Válaszol
várom azt a multimétert. Remélem van belőle...

Válaszol
Nem multiméter , RLC-mérő . Lehet hogy el is felejtették .
Válaszol
25701 annyit tudok. De tényleg RLC-s téma volt. Mindenféle milli-mikro értékkel. Big Grin Nem hinném, hogy felejtés áldozata lett.

Válaszol
Csak azért aggódom ,hátha a kolléga közben nyugdijbamegy .
Válaszol
Megkaptam a csomagot, de miért nem volt benne a reflexcső, meg a hangfalcsati? Pedig már kezdtem örülni. Érkezni fog, vagy mi lesz vele?
Válaszol
Majd rákérdezek jövőhéten. A rendelésben benne volt. Lehet, hogy véletlenül kimaradt.

Válaszol
És ez nekem fog valami pluszba kerülni? 650Ft áruért ugyanennyit fizetni a potázási költségért...
Válaszol
8) Majd megoldjuk úgy, hogy ne járj rosszul.

Válaszol
Húúú. Így is a lehető legjobban jártam, hogy ennyit segítettetek, nem sok helyen van ilyen. Csak a váltóátalakítás miatt is le kellett mondanom pár dologról. Szóval kösz, majd szólj, ha valami lesz
Válaszol
Megjött a hiányzó alkatrészeket tartalmazó csomag. Köszi szépen! Már rakom is össze
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég