A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Én ezt hallgatom MOST...
Tehát akkor elő kell vennem Gyusz bá és a Vadászat kapcsán Hobó Vadászat c. lemezét. Na asztis immádom... klasszikus darab nálam.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
h_jozsi Írta:Tehát akkor elő kell vennem Gyusz bá és a Vadászat kapcsán Hobó Vadászat c. lemezét. Na asztis immádom... klasszikus darab nálam.
Nálam is.
Most meg LP-n a Kaláka Az én koromban című lemeze forog. Atyaúristen, hogy ez a felvétel mennyivel jobban szól a legtöbb cédémnél... .sokk.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
Én sem gondoltam volna, hogy egy jól bemikrofonozott élő közvetítés meg egy jó tuner nagyobb (de legalább akkora) hifi élvezetet nyújt mint egy drága bakelit rendszer!!!
Üdv: Cirrus

Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Válaszol
Pagrus!
A Beymás-Fostex-es kombód lett kész? Oké a váltó?

Válaszol
cirrus Írta:Én sem gondoltam volna, hogy egy jól bemikrofonozott élő közvetítés meg egy jó tuner nagyobb (de legalább akkora) hifi élvezetet nyújt mint egy drága bakelit rendszer!!!
Hát műszaki akadály már nincs, 224 kbps az átvitele a Bartóknak. Most Tatabányán vagyok, itt nem tudom jó minőségben venni.
Igen, a negyedik váltó jó lett!
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
A HUB tényleg olyan mintha körülnéznék a lekváros üvegek között .
Válaszol
Kívánságműsor alá spájz? .hehe. .hehe. .hehe.
Válaszol
Pagrus!
Ha rögzítetted a változtatásokat, akkor az is, de a végleges főképp érdekel. Küldök egy emailt, nézd meg!

Válaszol
Elveszett hosszászólásaimben tettem említést arról, mennyivel jobban szólt (szubjektíve) a legújabb SANTANA albumhoz képest egy kb. harmincéves CREAM koncert felvétele. Igaz hogy mp3ról van szó. Győzött a múlt - magasan. De CD-n is meg merném kockáztatni. Tongue
Válaszol
Benkő László - Orpheus (Lexikon II., 1984)
persze, hogy LPről Smile
Lemzjátszó: Tesla NC470 (NAD5120), Erősítő: Tesla AZS 217 2x15W, Hangfalak: Videoton DC2018, PC
Válaszol
Korpiklaani -t , hallgatok éppen . Csak hogy a Jozsi sárguljon. .ok. .ok. .ok.
Válaszol
shalafi66 Írta:.ful. Ez úgy hangzott, mint: "Körülnézek már a spájzban, hátha ottvan a baracklekvár mögött.." Big Grin
Csak nekünk közel 40 gíga MP3 van a gépen ...
Válaszol
Sárgujjon a rosseb. Asztsetudom miasza Kropiklani. Vallami etyebett is írgyál rulla.
Na és nagyméretű spájz is van. .ehes.
Válaszol
Allah növessze nagyra bolháidat , Jozsi !
Ez egy Finn band . Kemény rockot játszanak , némi népzenei beütéssel , finnül és angolul . Elfogadható mennyiségü hörgéssel .
Válaszol
Akkor rossz nem lehet, ha a Nightwish-el konkurrál. A bolháhat határozottan visszautasítom a feladónak. .foghijas. .ordog.
Válaszol
Hat bolhát?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Nem 6, hanem hat!
Válaszol
Mit gondolsz miért vagyok ily nagylelkü ? Rajtam nem maradnak meg .
Lehet hogy ideje lenne megfürödni ?
Egyébként sem a sajátjaimat ajánlgatom , hanem a tieidnek fejeztem ki jókívánságaimat .
Válaszol
Majd elküldöm neked öket, hogy ezt személyesen tudd megtenni. .szia.
Válaszol
Jó , várom őket . Ha ehetetlennek találnak , főzök nekik lebbencset .
Válaszol
Kutyád nincs? Merhogy a macskád ugye elhagyott. .ordog.

Küllönben mit nekem Kropiklani! Zeneböngészde! Csak hogy zödüjjél. .hehe.
Válaszol
Moccsing, eszt kereds a HUBodon: Embryo (német jazz-rock): Eső után. Esz megy a Toronyban. De szerintem nemis neked való.
Válaszol
h_jozsi Írta:Akkor rossz nem lehet, ha a Nightwish-el konkurrál.
fúúúúj. Az neked zene?? Smile)))))))
Üdv, Péter
Válaszol
Ott kezdődik... azalatt csak csörömpölésről beszélek.
Válaszol
Rákeresek , hátha van valakinek .
A völgyben hallottam , szibériai zenekart . Sámán , budhista meg hasonló zenéket játszottak . Hatalmas élmény volt . Tavalyelőtt a Vendnest volt hasonló élmény . Ők világzenét játszanak .
Válaszol
Egy hete hangosítottam szentendrén a nehézzenei fesztivált!
Nemvolt egyszerű. 1,6 KW-al üvöltött a fülembe az a szar. Egy zenekar volt aki nagyon jó volt, ők jazz-t játszottak és tudtak is zenélni. Na az nagyon nagy élmény volt. Na de a többitől a falra másztam volna ha nemkelletvolna folyton a keverőre figyelni.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Akkor neked legalább van elképzelésed , milyen érzés Lagzi Lajcsit és sztárvendégeit végigállni, józanon .
Válaszol
Ilyen mérvű fenyítéshez szörnyű bűnt kellett elkövetni.

Monnyuk lakásavató is hasonló lakodalmas dizsivel fűszerezve, szerencsére .pia. volt bőven.
Válaszol
Ez nekem nem bünti volt.
Eleinte úgy indult hogy egy egyszerű kis meló lessz, mint eddig az összes hangosítás. De az első zenekar megjelenésekor már tudtam hogy ebből nagy baj lessz. És az is lett. Délután 3 tól éjjel fél kettőig ment a "buli".
Este mikor hazaértem nemhallotam rendesen mer csengett a fülem. Azthittem felakasztom magam.
És ezek művészeknek nevezik magukat és megsértődnek ha egyszerüen aztmondom nekik hogy zenészek.
Folytathatnám az ócsárolást estig de ez már nagyon off. Lényeg az ogy ha valaki azt mondja nektek hogy hallgasd meg ezt a nehézzenei művet, azonnal törd ketté azt az adathordozót amin az a szar van.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Lehet hogy nem bírtam követni a dolgot, de mit is értesz nehézzenén? Kezd kétségessé válni a dolog.
A büntetést Moccsing esetére értettem.
Egyébként télleg marad illen esetre a legális kábítószer .pia. , csak az sajnos nem ingyen van mint a ritmusos okádék.

Hallgatás alatt: "Táncolj, táncolj világ" (HBB, Vadászat, Torony Rádió)
Válaszol
Ez a nehézzene engem is érdekel , meghallgatnám . / legalább is megpróbálnám /
A gegyege tényleg sokat tud segíteni , kellően elvarázsolt állapotban , még Korda Gyurit is olyan metálosnak hallom hogy ihaj .
Válaszol
topeti Írta:fúúúúj. Az neked zene?? Smile)))))))
Peti avatarját nézve én már semmin sem csodálkozom .
Válaszol
Hogy mit értek nehéz zene alatt azt nemtom nagyon kifejteni de valszeg az egész fesztivál hanganyaga meglessz nekem cd-n.Barátom az egészet felvette 12-sávban. Minden mikrofon jelét külön meghkapta keverőröl (persze a nyers jelet nem azt amit én beálítottam a hangfalakra) és othon a studiójában megcsinálja és kiadja valamien uton modon. De lehet hogy hamarbb is tok szerezni ebböl a borzalomból. De csak most, csak nektek, csakitt .zold.
Válaszol
Nem tudtam elképzelni, mi hiányzik...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
és miaz?
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég