A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Én ezt hallgatom MOST...
A Gazember? Ammár kuriosszum. Millen médijárul?
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
A HUB-ról lett lerántva , MP3 . Eredetileg LP lehetett .
Válaszol
Lekalápp kisbettüvel irnád asz mp3at. Sokal kisebel. Mer stillszerüb lene. Ojan aprobettüvel minta köccsönszerszödés záraddékja. .hehe. .foghijas.
Válaszol
Vagyon igazság a szavaidban . Nekünk 190 bites vagy milyen , felvételeink vannak, nem is annyira rosszak . Aztán van olyan gyári lemezem is ami úgy szól, mintha a zenekar már eleve mp3-ban játszana .Az egyik kollégánál kipróbáltuk a beltérit . Az a rengeteg TVadó engem momentán hidegen hagy , viszont a sok rádió ,az már igen ! Elképesztő miket tud ez a kéttenyérnyi kis vacak . 13000-et szerintem nagyon megérte .
Válaszol
A bolondnak is, hát még neked... .hehe. .hehe. .hehe. .hehe. .hehe.
Én néha hallgaton a Virgint neten. De műholdról sokkal jobb, FM minőség.
Válaszol
Ronda !

Elmehetsz a sóhivatalba a Torony rádióddal ,ha egyszer megszólal ! Bizony . .ok.
Válaszol
Ha megígéred hogy jó fiú leszel, elintézem hogy hallgathasd a tornyot műholdról. .ordog.
Válaszol
Az jó lessz .

No mit hallgatok én most ? A Viva megy lent a TV-ben , eddig egész jó zenék voltak . Aztán átváltott valamilyen betelefonálós , játékra . Ennek a nőnek még a micsodája is beszél . Mindenesetre föltettem a hallgatót . Így már sokkal jobb .
Válaszol
Mócsing Írta:Az jó lessz .

No mit hallgatok én most ? A Viva megy lent a TV-ben , eddig egész jó zenék voltak . Aztán átváltott valamilyen betelefonálós , játékra . Ennek a nőnek még a micsodája is beszél . Mindenesetre föltettem a hallgatót . Így már sokkal jobb .
Mit tettél föl????
Egyik nap este odakapcsoltam, és néztem azt az állandóan pofázós nőt.
3 autómárkát kellett megtalálni a feladványban, de senki nem találta el a helyes kocsikat.
(Lada, Fiat, Jaguar volt a helyes megfejtés, ha jol emlékszek.) Már majdnem letelt az idő,
aztán megállíttatta az órát fél perccel a vége előtt, és várt telefonálókra, persze alig jött valaki Smile
Aztán mást néztem, majd fél óra mulva kapcsoltam vissza, és még mindig várta a
helyes megfejtést. kész vicc. Miért 5 perces órát inditanak, ha az 1 órás műsoridőt ki kell tölteni?
De ennyit beszélni egyfolytában ez nemigaz. Ez még AKÖZBEN is pofázik?
Üdv, Péter
Válaszol
Az hogy nincs telefonáló , nem azt jelenti hogy tényleg nincs . Minden sokadik kerül csak be a játékba .

Egyébként a fejhallgatót tettem föl , ami jelenesetben zajvédőkéként prosperált .
Válaszol
Esetleg védőital nem kellett volna? .??.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Az a helyzet , a védőital nálam ere a célra teljesen alkalmatlan . Leittasodás közben én csak zenét akarok hallgatni . Ilyenkor a leg sz***bbat is konvertálni tudom . Még a Lajcsit is fel tudnám tuningolni , punk rokká ! Kipróbálni azért nem akarom , mert ahhoz azért már igen nagy menyiségü védőitalra lenne szükség, és addig nagyon szenvednék .
Válaszol
Mócsing Írta:Az jó lessz .
Elfelejtettem mondani, a Duna Tv vagy az M2 hangcsatonái között van egyiken a Kossuth rádió. Na ott mindennap meghallgathatod a harangszót vallamellik toronyból. .zold. .ordog. .foghijas. .hehe. .taps. .cool. .tok.
Válaszol
Jajj ,de jó lessz nekem ! /azért ez még a jövő /
Válaszol
Mócsing Írta:Az hogy nincs telefonáló , nem azt jelenti hogy tényleg nincs . Minden sokadik kerül csak be a játékba.
Tudom... ezért mondta, hogy vmivel ki kell tölteni a műsoridőt.

FEJHALLGATÓSOK !!!

Tényleg, olyan ZÁRT fülhallgatót keresek, ami mondjuk elfogadhatóan szól,
és a külső zajok nem szűrődnek be rajta. Munkahelyre kéne, mert most emiatt
a politikai helyzet miatt nagyon kéne a csend. Smile
Ár teteje kb. 10 rugó. AKG ? Más? Várom az ötleteket.

Köszi.
Üdv, Péter
Válaszol
Nekem K66 van éppen a fejemen , szerintem jó , és kb. 10000 volt.
Az egyik kollégánál meghallgattam a Senheizerét / jól írtam ? / , az már egyel fölötte van , árban is .
Válaszol
ien van apámnak (k66)
nekem k240.
eleinte nagyon nagyon nemtetszett a hangja de mostmár lesem tudom venni a fejemről.
Vagy én szogtam hozzá vagy bejáródott (teljesen ujjonan kaptam)!
Merem ajánlani bárkinek (de veled már beszéltem erről pü-ben).
üdv: Vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
vava Írta:....
nekem k240.
.....
De az nem 10 ropi. Legjobb a K240DF, az 600 ohmos.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Válaszol
nekem is 600 ohmos van
és ingyen kaptam egy gyerektől úgy hogy én bontottam ki.
Egy kicsit hülye volt a gyerek. Mondta hogy van neki egy ienje én meg hogy nem-e hallgahtanám meg.
Aztmondta dehogynem sőt egy 10-ér az enyém ha tetszik.
mondtam hoyg oké. vittem neki a pénzt hogy megveszem és erre mondja hogy hadjam a farncba az enyém lehet.
ellenreakció: .sokk. .sokk. .sokk. .sor.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Kedvenc lemezeim jórészét megkaptam mp3-ban. Bár a náthával jobban jártam volna. Ozzy elém ugrik és az arcomba kiabál, leveri az orrom, a magasakból meg néha van mutatóba vallami. .morcos.

Csak van köszte pár kurriószum, meg van ami tejjes kollekcijó és máshoty nemlehet beszerezni. .zsepi.
Válaszol
Etykis Moccsingidegesittő: Zeneböngészde! Most éppen valami Nektár nevű általam sosem hallott formáccijó muzsikál.
Közben köszölték, hoty utánna John Mayall köv. .foghijas. .nyelv. .ok.
Válaszol
Én meg nyomatom az Egészséges Fejbőrt , csak hogy a sárgaság környékezzen meg .
Válaszol
.aaa. .hehe.
Válaszol
Látom ,már sárgulsz .
Válaszol
És aki .zold. -ül, az mit tegyen?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Hallgasson Pózsaszín Pitbullt ! Az is nagyon jó !
Válaszol
Üdv!

Ezt hallgatom most:Eric Clapton & B. B. King-Riding With The King.Nagyon jó Big Grin !
Barna

"Fejjel a falnak-és az ütött résen tovább!"
Válaszol
Mócsing Írta:Hallgasson Pózsaszín Pitbullt ! Az is nagyon jó !
Miilen virág asza pózsa? Mégsossem szagolltam, ígya hangjátse ismeröm. Aszebállat megnatyon lihheg. És aszetyik vége k....ra harrapós. .hehe. .hehe. .hehe.
Válaszol
Te józsi, voltál te normális? Big Grin .hehe.
Üdv, Péter
Válaszol
Hát, talán eccer. De már elég régen tart... .zold. .foghijas. .hehe. .taps. .nyelv. .nyelv. .cigi. .??. .ok.
Válaszol
Illik a topic címéhez:
http://www.ingyenfilmek.hu/gallery12/albums/12/0440.jpg

De mi ez? .ful.
Válaszol
Tölcséres hangsugárzók . HES ?
Válaszol
Mócsing Írta:Tölcséres hangsugárzók . HES ?
nyert.
Üdv, Péter
Válaszol
Nagy élmény meghallgatni őket ,habár szerintem nincs igazán jó hangjuk .
Válaszol
Mócsing Írta:Nagy élmény meghallgatni őket ,habár szerintem nincs igazán jó hangjuk .
Hehe láttad/hallottad volna a feleségem amikor bementünk egy tölcséres terembe.
Nem merem elmondani mit mondott a hangzásról, mert agyonvernének Smile)))))
Miközben Pestről hazafelé utaztunk, mondta, hogy
"Nyugodtan kitehetted volna te is a hangfaladat a többi mellé (persze valami dögös külsővel).
Sok olyan hangfalat hallottam, ami meg se közelitette a szintjét. Bár a Martin Logan
hangfalakat szivesen elcserélném értük."
Eleinte nem értette, miért csinálok isten tudja hanyadik váltót, amikor már az elején is jól szólt.
Aztán mikor meghallgattunk két váltót, rájött miben lett más a két hangfal, de szerinte felesleges
ennyi időt erre szánni. Sőt amikor hazaértünk, másnap mondta, hogy ha lesz egy
3 vagy 4 szobás lakásunk, akkor az egyik szobába berendezünk egy hifiszobát.
Az lesz a moziszoba is egyben és lehetnek hangcsillapitó szivacsok is a sarokban,
csak esztétikusak legyenek. És korábban erre nem is beszéltem rá, nem győzködtem róla,
ez úgy jött magától. Hát nem édes? Smile Big Grin .hehe.
Üdv, Péter
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég