A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gyöngyszemek
Na akkor gyüjjön az a kép!b Big Grin
Küldtem privit! Smile
Üdv: spexcel!
Válaszol
Hát itt van

[Kép: nvtelen1wo.jpg]
Válaszol
Fóliázva van? Smile Régebben én is próbálkoztam ezzel. Nem is rossz, csak sajnos nem túl tartós.
Milyen anyagból készült? MDF/pozdorja/HDF?
Üdv: spexcel!
Válaszol
sajna pozdorja és folija van rajta!
Válaszol
Ide mindenki elhelyezheti at álltala készített vagy vett hifi-vel kapcsolatos kedvencének a képét!

akkor kezdeném is: Álltalam épített hangfal
[Kép: nemnvtelen5ik.jpg]

És az álltalam készített erősítő
[Kép: nvtelen0xg.jpg]
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Kedves vava és Többiek!

Mesélj róluk.
Üdv! SMA
Válaszol
A Hangfal: Nagyon kemény és gyors hangja van de egy kicsit mélyhiányos ( abból a hibából kifolyólag hogy a magas az 8 a mély meg 4 omos) Nekem nagyon tetszik a hangja. Egy orion hs 280 (kék membrános közép)-al hasonlítottam össze és nem maradt le sokkal. 1,9 cm-es pozdorjából készült és foliával van bevonva.

Az erősítő: Erre nagyon büszke vagyok mer a videoton ea 6383 s erősítőt helyből megette de mondjuk egy kicsit tompa és dinamikátlan (a kevés tápfesz miatt) de nem vészes! A szive lelke egy STK 077-es ic.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Kedves vava és Többiek!

Szívesen belekukkantanánk, ugye?
Üdv! SMA
Válaszol
Na jó lessz ojan kép is de csak az erősítőről!!!!! De csak hétfő után (technikai okok miatt)!
Válaszol
Készülő westra-tvm:

[Kép: 22965091.jpg]

Háttérben a készülődő exvidis Smile

[Kép: 22965090.jpg]
Üdv Doki!
Válaszol
Aki tud valahol a Vava erősítőjén látható gombokokat, értesíccsen. 1 db kellene az RA6363-ra, átmérő kb. 36-38 mm.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
Én azokat saját kezüleg esztergáltam!!!!!
Válaszol
És a hűtőnyílások hogy készültek?
Lex
Válaszol
Hogyan lehet ide képet biggyeszteni ?

Jó dobozokat lehet aplikálni régi hfikből . Töbnyire csak másik előlap kell hozzá .
Válaszol
hűtőborda az gyári rajta mer ez a doboz a MÁV-nál volt valami kapcsoló doboz csak a papám megfújta egy pár tíz évvel ezzelött a gyárból!
Válaszol
NA megjöttek a belső felvételek!!!!

[Kép: nvtelen7vr.jpg]

[Kép: nvtelenbdfb0el.jpg]
Válaszol
Hínnye stk .taps. !

Ilyenem nekem is van .hehe. .
Kicsit hevenyészve összedobált de müxik stabilan.
Vagy 10-évig itt relaxáltak az eggyik polcomon és ráakadtam mondom összerakom , és hát megérte.A körítésről csak annyit hogy ezek a cuccok voltak hirtelen itthon .Lehetett volna szebben is meg pofásabb alkatrészekből de ezekért nem kellet pénzt adni.Asszony morgott is velem hogy "miért nem szép ujj cuccokból rakom össze miért ezeket a régi durung cuccokat teszem bele" de hát ez van.

http://dioda.srv.hu/k.jpg

http://dioda.srv.hu/f.jpg

/Szerk: shalafi66
Válaszol
Az asszony kivételével velem is kottára ugyan ez volt Wink Big Grin
Válaszol
Főleg a hálózati kapcsaoló dögös .
Válaszol
Mér? Legalább akkor is kapcsoló marad, ha az egész elfüstölt...
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
Csak nehogy kapcsolószekrénynek nézze az áramszolgáltató. .hehe.
Lex
Válaszol
Big Grin Big Grin Big Grin
Ez jó volt!
Nemsoká (ha jó lessz végre ez a ..... fényképező) Küldök képet a tápegységről ugyanis én külön táposra csináltam.
Rövid előzetesként, simán hegesztő trafónak is jó lenne.
Válaszol
Nem értem mi bajotok ezzel a hálózati kapcsolóval .sokk. ?

Ha nem tetszik akkor ne nézd meg amugy hozzáteszem ez volt itthon vagy 5 darab.Venni meg egy darab alkatrészt sem vettem boltba hozzá mikor építettem.
Amugymeg elfér benne meg ráadásul stabil is nekem a célnak megfelel.
Válaszol
Félreértetted a hsz.-inkat , mi agyba , főbe dícsértük ! .no.
Válaszol
Nekem már csak azért is tetszik mer van benne valami kis oroszos.
És én nagyon imádom az orosz technológiát. Tudom hogy őrült vagyok ezér de ojan királyok az orosz cuccok. Minéél több annál jobb elv.
Válaszol
Katyusád van? .puff. Big Grin
Lex
Válaszol
Az is lényeges hogy nehéz legyen .

Ez aztán már nagyon OFF , de majd Shalafi elrakja .
Nekem van eredeti Szovjet kásás doboz gyüjteményem !!!
Még a maradék is eredeti benne ! .cool.
Válaszol
Nekem meg egy LADA 2103 teljesen eredeti 43 352 km-el.
És öt sebességes eggyenlőre teljesen gyári és első gazdájától van aki egy öreg tata volt aki úgy használta hogy 6,5-öt fogyasztott neki és ha esett az esső visszavitte a garázsba és áttörölte az egészet szarvasbőrrel. Egy sezm rohadás nincs rajta. Na ez az igazi orosz technológia. (egy mai kocsi kibírna ennyi évet???? Nemhiszem)

De ez már nagyon off.
Válaszol
Ebben a fórumban kicsit off,de ennek a hangja alapján oda merném biggyeszteni a nevem logóként.Wink

[Kép: 23623244.jpg]
Üdv Doki!
Válaszol
.sokk.
.taps. Csak gratulálni tudok. Szép munka. (tvm?)
Válaszol
doki Írta:Ebben a fórumban kicsit off,de ennek a hangja alapján oda merném biggyeszteni a nevem logóként. Wink
Doki Audio
vagy Dokiton Big Grin
Lex
Válaszol
A mélykozép Westra(persze tvm kreálmánya),a magas tvm.Ha valakit komolyan érdeklik a részletek is és/vagy Shala nem moderál a konkurenciázás miatt,akkor közreadhatom...

ui.:má furnérzódik az exvidi doboza is. Wink
Üdv Doki!
Válaszol
Nekem nem konkurencia a TVM. Több ok miatt sem. Big Grin Persze az okok titkosak. Tongue Így tőlem nyugodtan ismertetheted.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Nini egy "gyöngy-hangfal" Big Grin Várjuk a részleteket!
Üdv, Péter
Válaszol
Kedves Péter! Smile
doboz nettó térfogata 11,2liter,cső hossza 89cm,felülete 78cm2.mély váltója:tekercs 068mH légmagos(h2000),ezzel párhuzamosan egy soros rc 1ohm-470nF(c223),kompenzáló rc:5,6ohm-12,2uF(10uF c223 párhuzamosan 2,2uF c219).a magaskör:68nF(c223 asszem)párhuzamosan 3,3uF(c219),tekercs 0,47mH légmagos(h2000),lpad 4,7ohm(monacor)sorba,10ohm(Shala által küldött)párhuzamban.
A mélyhangszóró westra kw130-as nyolc ohmos,a magas tvm arv104 nyolc ohmos fordított polaritással bekötve. Wink

ui.:ha esetleg valaki utánépítésben gondolkozna,szívesen küldök a dobozról pontosított leírást,mert a lényeg abban(is)rejlik.
Üdv Doki!
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég