A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chat
Szetm nem kell magyarázni mire kell használni!
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Szerintem spexcel nem erre gondolt. Fórumon elég nehéz chat-elni (csetelni Big Grin ) mert nem real-time. De például Skype-val nagyon jól lehet konferencia chat-et és beszélgetést folytatni. Persze MSN Messengerrel is lehet és az az elterjedt, de nekem nem szimpi a MS szimatolós, adatgyűjtős technikája miatt.
Lex
Válaszol
Lehet hogy fórumon nem az igazi de már sok fórumon ládtam.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Hol a (L)egó??? Biztos van néhány fórumozó, akik tudnának online beszélgetni, de szerintem kevesen.
Akik pedig mégis azok gondolom használnak msn-t és skype-ot is. Én értem, hogy jó, beszéljünk
online, de ha ott elhangzik valami azt csak az a néhány ember látja.
Na meg valljuk be ilyen beszélgetések zöme főleg offtopic, és viccelődéssel teli .hehe.
Vagy egy IRC-jellegű beszélgetést lehetne megvalósítani, vagy marad az msn, skype.
De kevesen vagyunk ahhoz, hogy megérné külön IRC szobát csinálni. Én igy látom.
Üdv, Péter
Válaszol
Tökéletesen egyetértek Petivel, csak nem akartam elsőként okoskodni. Ne szaporítsuk (sokak számára) értelemetlen hozzászólásokkal a fórumot.

Peti! Utáljuk együtt az emesent, nekem se jön be. .morcos. .hehe.
Válaszol
Pfuj MSN. Van de minek....
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Válaszol
Ego-t olvasod éppen. CSak megváltozott a kép. Bár nem tom hogy jobb lett-e. de ez mind1
Válaszol
Lex Írta:Fórumon elég nehéz chat-elni (csetelni Big Grin )
Kedves Tőled hogy gondolsz a gyengébbekre is !
Válaszol
Nem a kiejtés miatt írtam, hanem magyarítottam és kíváncsi voltam milyen leírva így. Pl.: kompjúter .haha.
Lex
Válaszol
HorsePower Írta:Peti! Utáljuk együtt az emesent, nekem se jön be. .morcos. .hehe.
Én néha használom... ööö... azaz most már nem fogom soha többé, mert már
én is nagyon utálom, fúj szemét szoftver le is törlöm Big Grin .hehe. .ut.
Üdv, Péter
Válaszol
vava Írta:Ego-t olvasod éppen. CSak megváltozott a kép. Bár nem tom hogy jobb lett-e. de ez mind1
Nagyon jól tudom, hogy te vagy a Legó, éppen azért írtam, mert
láttam, hogy új avatarod van Big Grin No mindegy... poén volt, na Smile
Üdv, Péter
Válaszol
Peti, nem vagy vicces, úgy látom. .nyelv. .tok.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Big Grin
Válaszol
ahah ugy latszik, at msn es micro$oft nemcsak nekem ellenseges ;]] lehet hogy a hangszorok mellekhatasa? o
Válaszol
Megoldás: vannak alternatív msn kliens progik. Pl. trillian.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Aki hangfalra mászik, annál bizony minden előfordulhat.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég